Abraham Hicks – Jak Zdroj vnímá potraty?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Na jedné z vašich nahrávkách říkáte, že život začíná s narozením dítěte. Jaký je tam teda život v novorozenci od početí k porodu, co se týče lidí, co podstoupí potraty?

Abraham: Důvod, proč jsme to tak vysvětlili, je ten… Váš život nezačíná v momentě, kdy se narodíte. Vaše fyzická bytost nebyla stvořena ve chvíli, když jste vyšla ze své matky do fyzického prostředí. Celá vaše bytost se tvoří daleko déle. Energie rostoucího plodu je ve většině případech… Takhle to není pokaždé, existují výjimky. Existují bytosti, které tak moc chtějí vstoupit do fyzična, že jejich nefyzické vědomí se stane součástí fyzické zkušenosti, i když je plod ještě v děloze matky. Ale to se děje jen zřídkakdy.

Nefyzické vědomí obvykle vstoupí do fyzického plodu až v jeho čtvrtém nebo pátem měsíci vývoje. Energie, která proudí do fyzické matky, je stejná energie, která proudí do fyzického plodu. Na co se chcete zeptat?

Host: Chci vědět, kdy život začíná. Lidé říkají, že když někdo podstoupí potrat, tak že v tom plodu je už život.

Abraham: Život je ve všem. Život je v mravenci, na kterého stoupnete. Život je v pomeranči, který jíte.

Host: Takže už od početí…

1549203

Abraham: Život je ve všem. Pokud přemýšlíte z hlediska udržení života, tak by pak lidé nic nejedli. Nikdy byste nikam nešli a ani nedýchali, protože ve vzduchu jsou částice, které přestávají existovat, jakmile je vdechnete. Chápete, na co narážíme?

Host: Takže z vašeho pohledu říkáte, že když žena podstoupí potrat, tak tím zabíjí něco, co je živé?

Abraham: To není to, co říkáme. Chceme tím říct, že život je věčný, tudíž ho zabít nemůžete. Život pokračuje ve své existenci… Řekneme vám, proč to tak je, máme na to dost času, abyste to dostatečně pochopila. Lidé jsou většinou proti potratům, protože si myslí, že fyzické bytosti mají jen jedinou šanci na to žít ve fyzičnu. Tohle přesvědčení je ale od pravdy daleko. To je první věc, proč jsou lidé proti potratům.

Dalším důvodem, proč se jim myšlenka potratů moc nelíbí, je ten, že si myslí, že hromada nefyzických duší prahnou po příležitosti být ve fyzičnu, a že tato sobecká matka nějaké té duši upřela příležitost vstoupit do fyzična. To také není pravda. Dále jsou lidé proti potratům, protože nesprávně chápou podstatu energie a fyzického člověka. Většina lidí věří, že nefyzickému shluku energie je přidělený shluk fyzického masa. A tak si myslí, že když někdo zničí nebo pozastaví vývoj shluku masa, tak tím nějak připraví shluk, kterému říkají duše, o šanci být ve fyzičnu. To také není pravda.

Čtěte také:  Účel a výhody spánku

Proud nefyzického vědomí sem do fyzična proudí neustále. A žádný potrat tomu nemůže zabránit. Nepřipraví nikoho o nic. Otázkou tedy je, kdy život vstupuje do těla. Kdy duše vstupuje do plodu? Ve většině případech do něj vstoupí ve chvíli, kdy se bytost, která vystoupí z matky, poprvé nadechne. V ten moment, kdy se nadechne, kdy nasaje fyzický kyslík, nefyzické vědomí obvykle vstoupí do toho nezávislého člověka. Kdy je zahájen jeho vlastní proud vědomí.

1369495

Nicméně co Esther začala umožňovat tomu, čemu říkáme Abraham, aby jí proudil,  to chápe daleko jasněji. Protože cítí, že jsme plynulým proudem vědomí. Cítí, že podle druhu otázky, na kterou se ptáte, svoláváte specifickou část této nefyzické rodiny nebo shluku s názvem Abraham. Někdy vaše otázky přivolají rozsáhlejší… Dokonce dnes tady jste cítili, že některé otázky přivolávají širší a obecnější nefyzické vědomí. A jiné otázky přivolávají něco konkrétnějšího.

Z vašeho fyzického pohledu je poměrně těžké pochopit podstatu vědomí. Musíme vám ale přátelé říct… Budeme trochu apelovat na vaši logiku. Pokud věříte v to… obvykle jsou lidé proti potratům z hlediska náboženského. Pokud věříte v nefyzickou energii, kterou někteří nazývají Bohem. A pokud věříte, že Bůh je dobrý a velkorysý stvořitel, kterého tak moc chcete, aby existoval, a my vám slibujeme, že existuje. Existuje energie Dobra, kterou vašimi slovy popsat nedokážeme. Pokud v to věříte, jak se můžete smířit s tím, čemu říkáte smrt?

Jak se můžete smířit s tím, že lev loví a pojídá gazely? Jak se můžete smířit s denodenním porážením kuřat, abyste měli večeři. Jak se můžete smířit se smrtí, když věříte, že smrt je špatná věc? Nechápeme, jak to můžete vydržet. Jak můžete usuzovat, že smrt je něco špatného? Je tak špatná, že zabíjíte lidi, kteří někoho zabili. Nevíme, jak se s tím můžete smířit, a žít ve světě, kde jste denně obklopeni důkazy smrti. Není divu, že s tématem potratů máte takové potíže.

Chceme, abyste pochopili, že kromě narození není nic přirozenějšího než smrt. Smrt je součástí věčného cyklu. A tento cyklus nemá konce. Jde o věčný cyklus. Životní energii nejde zastavit, nehledě na to, jak moc byste se o to snažili. Jako fyzičtí lidé můžete proti tomu tlačit a můžete se zaměřovat na věci, které ve vás aktivují tak rozdílnou vibraci, že se cítíte odloučeni od zdrojové energie. Ale nikdy se od ní nemůžete odříznout, protože jakmile se znovu objevíte v nefyzičnu, tak se s tou zdrojovou energií znovu plně sladíte. Ucítíte úlevu a vypuštění energie Dobra.

Čtěte také:  Denní mantra pro úspěch

Host: Děkuji.

1969649

Abraham: Lidé jsou většinou proti tomu, čemu nerozumí. Většina lidí tak moc chce najít nějakou pravdu, ale nejsou si jisti, jestli ji našli. Nevěří svému srdci. A tak když přimějí druhé, aby s nimi souhlasili, tak cítí větší potvrzení toho, co poznali. To je ale velmi těžké. Nemůžete moc lidí přimět, aby s vámi v mnoha věcech souhlasili. Vaše názory a pohledy se totiž velmi liší. Nemůžete vibrovat tak jako někdo jiný. Proto nemůžete znát to, co někdo druhý. Je velmi osvobozující si uvědomit, že vše je v pořádku.

K tomu vám pomůže se podívat a říct si: “Dívejte na věčnost této planety. Dívejte, jak to vše krásně funguje. Jak je vše ve správné rovnováze. Dívejte, jak rajčata, která dnes jíme, jsou předky rajčat, která budou dlouho existovat. Životní energie neustále produkuje vše, co potřebujeme a chceme. Je to v dokonalé rovnováze.”

rainbow-vortex

A s tímto uvědoměním také pochopte, že součástí té rovnováhy je i smrt. Pokud by nikdy nic nezemřelo, rovnováha by byla narušená. Představte si svá města, kdyby staří lidé stále žili. Nemyslíme vaše prarodiče nebo praprarodiče, mluvíme tu o jejich praprapraprarodičích. Měli byste problémy s přelidněním. Byly by nedostatek bydlení. Byl by pak nedostatek vody… Vaše planeta je takto v dokonalé rovnováze. A vše tohle funguje podle širší perspektivy rovnováhy. Můžete se uvolnit a přijmout to. A být bez potřeby kritizovat lidi, kteří se pro něco rozhodnou. Když se s tou energií sladíte, váš život bude také dobrý.

Esther byla na zahradě a dívala se do křoví po jedné své slepici. A na místě, kde ta slepice jednou byla, objevila malou hromadu peří. Ve zlosti zařvala do křoví na nestvůru, která tam musela být… Nestvůru… A my Esther řekli: “A co ty jsi dnes měla na oběd? Jsi snad jediná, která si zaslouží jíst? Nestvůry nedostanou někdy hlad? A copak vesmír nezajišťuje jejich oběd stejně, jako zajišťuje ten tvůj?” Esther povídá: “Já jím jen cizí kuřata”. Nějak se to zdá odlišné. Říkáme: rovnováha vždy existuje. Stačí jen přijmout skutečnost, že vše je v rovnováze.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

2 komentáře

  1. Tak už si nemusím vyčítat, že si dneska dám guláš s vepřovým :o)))

  2. Diky Dajwe za preklad. Ano,vse je v rovnovaze a nic neni nikdy spatne. I mne se ulevilo 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *