Jak získat nadpřirozené schopnosti

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Děkuji, a další otázka, kterou bych chtěl zodpovědět. Protože se snažím naučit jak vlastně jsem se spíš učil pravidělně oceňovat vše co je kolem mně prostě všechno od jídla které jím až po vodu, která mně omývá když jsem ve sprše a uvědomuji si způsob jakým se tam vlastně dostala. Je to něco co přispívá k tomu, aby se má řeka pohybovala rychleji?

AH: Ano. Je to proto, že jak se vy záměrně nalaďujete na věci, které oceňujete, také se záměrně nalaďujete na svůj Vortex. Což znamená, že procvičováním téhle vibrace jak se tam dostat a zůstávat tam co možná nejdéle způsobuje že jste více naladěn a z toho důvodu i více schopen také interpretovat to co je ve Vortexu i s více detaily. Tohle je přesně to o čem jsme dnes hovořili. Říkali jsme. Jakmile se dostanete dovnitř, vyždímejte ten pocit a naučíte se zůstávat v něm čím dále déle, potom z uvnitř Vortexu se věci začnou zhmotňovat.

Host: Aha.

AH: První věc, která se objeví je že tam bude emoční setkání. Po něm budou následovat nápady, které se objeví. Vy už vlastně komunikujete se svou širší perspektivou. Jinými slovy všechny tyto náznaky které pozorujete, budou pokračovat ve svém růstu, až dokud se nesetkáte se zhmotnělými zážitky a lidmi a místy, které pocházejí z vnitřního Vortexu. Jinými slovy, to co nám nyní pomáháte říci a my jsme opravdu šťastní že to můžeme říci vám všem, že tento Vortex není nefyzické místo. Je to místo bez odporu. Je to místo bez odporu kde fyzické věci se mohou zhmotnit. To je nejlepší způsob jakým jsme toto vůbec kdy řekli. Děkujeme vám moc. Ano. S tím co jste právě řekli, což podle mne znamená, že můžu přitáhnout cokoliv co mohu ve své mysli uvidět… No vy si můžete přitáhnout a nemusíte to vidět ve své mysli. Totiž vy jste to přitáhl. Protože tím, že to již vidíte ve své mysli znamená že se to již zhmotňuje. Jinými slovy jakmile jste schopen to vidět jakmile to interpretujete tento vibrační Vortex vizuálně, tak teď už se to začíná zhmotňovat. Už je to tam. Už je to hotové. To co vy vlastně děláte je že nacvičujete ty věci, aby byly více hmatatelné. Chápete to? Všechny věci, které jsou hmatatelné jsou realita, která je jiná než realita která je. Je to vibrační interpretace reality. Takže to co vás teď momentálně učíme je dostat se do Vortexu v souladu se svým Zdrojem. A potom provést tu vibrační interpretaci. A jak budete dělatu tu vibrační interpretaci, zevnitř Vortexu, věci se začnou zhmotňovat, jako důkaz vašeho souladu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak vznikl zákon přitažlivosti?

Host: No s tím co říkáte, tak by se nyní má otázka asi mohla zdát trošku jako egocentická otázka. Je možné touto cestou upravit svou DNA nebo si zhmotnit například nadpřirozené vlastnosti?

AH: Ano. A to co říkáte o DNA protože… My vám nejdřív odpovíme na tuto otázku a vy nám o ní pak povíte. Ale je možné nejen ji upravit, ale nejen že je to možné. Ale vy to děláte každý den celý den. Protože vaše tělo je takové jaké je, ať už je v jakékoliv kondici. A tím že to tělo vystavujete svému životu, tak tím vlastně samo toto tělo žádá o nějaká zlepšení. A tato zlepšení jsou vlastně jakousi předmanifestací. která je vlastně už dávno realitou v této vibrační realitě. Takže energie vašeho vývoje ve smyslu změn na vašem těle už zde existuje. Ono už se vlastně změnilo. Jinými slovy slovo DNA není úplně vhodné slovo pro tyto účely. Ale nemyslíte, že když je tělo zdravé a najednou onemocní, tak nezměnilo se něco? Hodně? A když je nemocné a stane se opět zdravým, tak nezměnilo se něco? Když tělo váží 50 kilo a najednou váží 150 kilo nezměnilo se něco hodně moc? Jinými slovy vy úžasně vyvíjíte sami sebe. A v základech tohoto vývoje existuje také vibrační bytí které se vyvíjí také. A když tohle pochopíte silou své mysli a vše co je fyzické ji bude následovat, pak odpověď na obě vaše otázky musí být ano ano. Ano ano, dvě otázky a stokrát ano. No a takže jak si můžu zhmotnit ty nadpřirozené schopnosti, jak se můžu dostat do souladu s tím pocitem který nevím jaký by měl vlastně být. Tak za prvé uznat ve své hlavě, že tyto vlastnosti nejsou nadpřirozené, ale úplně přirozené. Za druhé nesnažit se něco dokazovat druhým, kteří jsou mimo Vortex. To je věc, která vás bude hodně brzdit. Když tomu říkáte nadpřirozené tak tím kv sobě přitahujete různé pochybovače, kteří vás budou vyzývat, abyste jim své schopnosti dokázal a tím se jejich vibrace stanou součástí toho všeho. Nakonec se vám asi nic extra zvláštního nepodaří.

Host: Aha.

AH: Budete pak dělat věci, které nebudou plynout z vaší čisté touhy je dělat. Neměl byste se starat o to jaké jsou reakce ostatních, ale spíš se čistě starat jen o svůj soulad.

Čtěte také:  Abraham Hicks - O sebelásce a nalézání krásy

Host: Aha. Děkuji. A poslední otázka…

AH: Esther kdysi mívala častý sen. Sen ve kterém létala. A vždycky když viděla někoho dole na zemi tak zavolala: Podívejte já létám! A v tu chvíli spadla na zem. A pak zase letěla a zase volala: Podívejte se na mě! A zas byla na zemi. A s tímhle je to stejné. Jinými slovy: Dokud do toho nebudete míchat ostatní kteří nemají vekou víru ve vaše schopnosti.

Host: Aha. Rozumím tomu.

AH: Víte, to co se často děje s vaším růstem a expanzí. protože máte nejdrůznější věci ve svém tvořivém Vortexu, které jsou zralé a připravené pro vás. A které by se daly zařadit do kategorie – extrazvlášní nebo nadpřirozené. Ale nesmíte dávat tyhle dvě věci příliš blízko vedle sebe. Nebo tím vytvoříte propast, která neumožní, aby se to stalo. Takže o tomhle jsme dnes mluvili opravdu jsme o tom mluvili dost intenzivně. Měl byste to dělat tak, abyste v té věci hledal pravou podstatu, kvůli souladu který v ní najdete a ne kvůli manifestaci. Dokud se s tím nesblížíte stejně tak jak jste se sblížil s oceňováním. Když se s tím sblížíte, že se vše bude zdát už jen jako další logický krok, tak to bude další logický krok pro vás. Gigantický skok pro lidstvo, ale pro vás jen další logický krok.

Překlad: Crazy Woman
Podpořte videa libovolným příspěvkem: https://abraham-hicks.cz/podpora
Děkuji 🙂

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Co je to, co ve skutečnosti chceme?

Zde se dozvíte, co je z nejvyššího pohledu to, co ve skutečnosti každý z nás chce - nejsou to věci, lidi, ani nic materiálního. Tak co je to?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *