Abraham Hicks – Jak získat sebevědomí?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci článku):

Host: Když jsem nedávno psala svůj workshop, napsala jsem, že chci být upřímná. Trochu mě to překvapilo. Později toho dne jsem si uvědomila, že když jsem k sobě upřímná, tak nemám ze sebe moc dobrý pocit. A že to, co jsem chtěla cítit, je sebevědomí. Tak jsem si koupila nahrávku na sebeoceňování. Jedna z věcí, která mě na tom tak nějak překvapila, byla, že jste tam popisovali umožňování v tom smyslu, že zjistíte, co chcete, a umožňování je o tom, jaký ze sebe máte pocit. Nikdy jsem neslyšela, že byste umožňování takto popsali.

Mohli byste k tomu říct něco víc? Zjišťuji, že sebevědomí je pro mě opakující se téma. Vyhledala jsem si na počítači synonymum pro sebevědomí, a našla jsem “plný očekávání/dychtivý”. To ale pěkně pasuje, řekla jsem si.

Abraham: To vskutku ano. Umožňování je rozsáhlé téma. Nemůžete přestat umožňovat. Jste ve věčném stavu umožňování. To, jak říkáme: “Přitahujete si své zkušenosti,” by se jinými slovy dalo vyjádřit: “Umožňujete si své zkušenosti.” Jak víte, co umožňujete? Podle toho, jak se cítíte. Cítíte se osaměle? Umožňujete osamělost. Cítíte se chudí?

joy4

Umožňujete nedostatek peněz. To, jak se cítíte, vám říká, co do svého života umožňujete. Jasněji to už neumíme říct. Když prohlašujete: “Chci se cítit sebevědomě,” tak kdykoliv, kdy se cítíte méněcenná, tak sebevědomí neumožňujete. Zaměřujete se na jeho nedostatek. Můžeme zde nad tím přemítat, tak jako jsme dnes už trochu dělali. Ale dáme vám zkratku. Pokud chcete zvýšit své sebevědomí, tak se po probuzení podívejte do zrcadla a řekněte: Chci mít z tebe dobrý pocit. Chci se z tebe cítit dobře. Chci tě mít ráda. Chci tě znát. Chci tě mít ráda. Chci tě obdivovat.

Jak se sama sobě díváte v zrcadle do očí, možná na zlomek sekundy spatříte své vnitřní bytí, které skrze vás září… které ve chvíli, kdy říkáte: “Chci,” vám může nabídnout ten záblesk sebe. Nepatrný pocit. I když to v té chvíli nebudete cítit, tak zasadíte semeno, a pak se vám stane něco jako našemu příteli z východního pobřeží. Někdo za vámi přijde a řekne něco, díky čemu ze sebe budete mít lepší pocit. Něco se stane nebo na něco přijdete. Sledovali jsme, jak si Esther hrála se svým novým počítačem. o kterém na začátku říkala:

Čtěte také:  Žádná touha není nereálná

joy

“Tento počítač je mnohem chytřejší než já. Ví o sobě mnohem víc než já.” Esther k tomuto počítači mohla přistoupit dvěma způsoby. Mohla si všímat toho, co vše o něm neví, a cítit se jako hlupák, nebo si mohla všímat, kolik se toho už naučila, a cítit se jako nejchytřejší člověk na světě. Sebevědomí získáváte tím, že hledáte důvody, proč mít ze sebe dobrý pocit. Stanovte si záměr vidět důvody, proč cítit sebevědomí, a ony se vám začnou všude objevovat. Druzí je vám začnou říkat, ale to nejdůležitější je, že je objevíte sama.

Tak jak jste nám popisovala svou cestu. Jak jste si uvědomila, že jste cítila nedostatek sebevědomí. a že chcete sebevědomí. Pak jste byla inspirovaná si koupit určitou nahrávku, a při jejím poslechu jste našla odpověď. Dnes jste nabídla velmi silné prohlášení. Slyšela jste odpovědi, které jste hledala. Poplácejte se za to po zádech. Copak nevidíte, jak si to vše tvoříte? My to vidíme. Prohlašujte více výroků: “Chci… chci…” nebo “Mám záměr…”

Líbil se vám článek? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak mě jako překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji. Více se dozvíte ZDE.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

2 komentáře

 1. Perfektní! Teď mám záměr dodat si sebevědomí a mým dalším záměrem bude hovořit s jednou holkou… S pomocí Abrahama nepochybně vše vyjde k mému prospěchu?

  • U konkrétních lidí to vychází pouze tehdy, pokud chtějí. Zákon je takový, že respektuje svobodnou vůli člověka.
   Pokud má člověk přání jakékoliv, vesmír tu situaci vyřeší všelijakým způsobem, to už nemusí toho kdo žádá vlastně ani zajímat, to JAK se to stane, není na něm. Na něm je udržet sebe ve sladëní se, být zkrátka natěšený a bavit se.
   Co se týká lásky, mnoho lidí si myslí, že když si bude přát vztah se svou spolužačkou, nebo nějakou celebritou, tak zákon přitažlivosti mu ji/ho dodá na zlatém podnose. Ano, dodá, ale pouze tehdy, pokud dotyčná/ný chce také.

   Svoboda volby platí bez výjimky pro každého člověka. Někdy vesmír “použije” pro zhmotnění nějakého přání různé lidi. Jsou to ale pokaždé lidi co CHTĚJÍ. Chtějí být podvědomě vtaženi do té dané situace. Nikdy se nestane člověku nic nevědomky.

   Pokud tvá vysněná chtít nebude, dá ti to znát přímo nebo se tvé přání zkrátka nevyplní. Pokud svou touhu ale popíšeš jinými slovy, např. “Já Jsem láska, Já tvořím lásku, Já přijímám lásku, prožívám nádherný vztah, mám harmonickou krásnou partnerku, protože Já Jsem harmonický a krásný člověk..”, tak uvidíš ten fofr. 🙂 Vesmír ti dodá co si přeješ, protože si to svýma myšlenkama a sladěním se zkrátka vytvoříš. Ať již to bude ta, na kterou myslíš nebo jiná, možná ještě dokonalejší pro tebe. Buď prostě lásce otevřený. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *