Abraham Hicks – Jak získat spoustu peněz?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Moji další otázkou je: Jaký je další krok k tomu získat spoustu peněz?

Abraham: Snad se oženíte s někým velmi bohatým.

Zde je jedna věc. Chápete, že další krok je o tom stejném? Dostat se do vortexu? Chápete, že to není jen další krok, ale jediný krok, který máme? Sotva to má cenu 195 dolarů, co? Nic víc nemáme. Dostaňte se do vortexu. Když se dostanete do souladu, stanete se spolupracující složkou a všechny ostatní složky se vám začnou zjevovat. “Co je dalším krokem?” je tak trochu otázka položená mimo vortex. Co mohu udělat? Kde bych měl jít? Jak se to stane? Říkáme: To vše je už… Tohle je to, co víme tak… silně, že chceme najít způsob, jak vám to vyjádřit, abyste to také začal cítit, ale slova neučí, pouze životní zkušenosti.

Řekneme vám jen to, co víme. Všechny příležitosti a zájmy a setkání… tam už jsou. Jen se tam musíte dostat a zůstat tam dostatečně dlouho, abyste to, co tam je, mohl převést do akce. Půjdeme s tím do nového místa, takže s námi chvíli zůstaňte. To, co se vám líbí na tomto akčním světě… tomto hmatatelném světě, tomto manifestovaném světě… je to, že ho můžete interpretovat vizuálně a sluchově.

Když vejdete do místnosti a někdo tam je, vidíte ho a můžete ho pozorovat. Můžete s ním mluvit, můžete se ho dotknout, můžete ho dokonce olíznout, pokud vás nechá. Můžete… Nedělejte to, pokud si nejste jistý, že jste oba ve vortexu. Ale hmatatelnost a dotykovost tohoto manifestované světa je uspokojující.

Když mluvíme o vortexu, této vibrační realitě, víme, že si u toho možná říkáte: Abraham chce, abychom si někde sedli na mrak. Nebo máte pocit, že se vás snažíme rozptýlit od reality, a abyste jen cítili. Zatímco to je prvním krokem, tak vám slibujeme, že jakmile začnete být v tomto vibračním stavu bytí v souladu s tím, kým jste, vaše schopnost vidět, slyšet, cítit a dotýkat se zevnitř vortexu se stane tak hmatatelná jako tento manifestovaný svět. a začnete žít to, čemu říkáme reálný čas. Kdy vaše celé já prožívá tuto fyzickou zkušenost.

banknote-cash-euro-euros-money-wallpaper

Nebylo by přesné, kdybychom řekli, že fyzické věci jsou převážně mimo vortex, a nefyzično je převážně ve vortexu, protože je naprosto možné, abyste byli fyzicky zaměřeni a byli převážně ve vortexu. Čím jste mladší, tím více to víte, a tím více nesnášíte jakýkoliv moment, kdy ve vortexu nejste. Proto to tak berete těžko, když v něm nejste, protože stále máte v buněčné paměti vědění, že věci by se vám měli dařit, a že byste se měli cítit dobře. Chceme vás přesvědčit, že tento vibrační stav bytí se stane tak živý a reálný a hmatatelný a dotykový jako cokoliv, co znáte ve svém fyzickém světě. Manifestuje se to… jinými slovy věci se manifestují ve vortexu. To vám chceme říct.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak se naladit na prosperitu

Můžete umožnit věcem, aby se manifestovaly. Už jsou ve vortexu, a ještě nejsou manifestované, protože… ještě nejsou manistované, protože tam ve vortexu ještě nejste, abyste je mohl převést do manifestací. To jsem vám chtěli říct. Takže když praktikujete bytí ve vortexu, dokud se uvnitř nebudete cítit dobře, pak skrze své fyzické smysly začnete převádět do manifestace všechny ty úžasné věci, které chcete, protože jste se vycvičil skrze meditaci, oceňování, pochvaly, psaní scénářů, cítění se dobře do vibrační frekvence všech těch spolupracujících složek, a ony se vám pak musí zjevit. Ostatní lidé, co vás budou ve vašich manifestacích sledovat, nebudou vědět, jak jste jich dosáhnul.

Sledujete, jak ostatní lidé žijí svůj manifestovaný vortex… Pro vás to vypadá, že měli jen šťastní, že byli na správném místě ve správný čas. Nemůžete vědět, čeho dosáhli, nebo jak toho vibračně dosáhli… Někteří se rodí do rodiny, která tak už přemýšlí, tak si ty vzorce myšlení osvojí brzy. Ale je mnohem lahodnější se narodit do kontrastu a naplnit si vortex úžasných věcí, a pak zjistit, jak se do něj dostat, a záměrně v něm zůstat, abyste tam mohl být ve vědomém objevování každé manifestace.

private_plane-wallpaper-1366x768

Protože to není o tom něco chtít, lusknout prsty a získat to. To by nebylo uspokojující. To zábavné je to vytvarovat z kontrastu. Vytvarovat se do souladu s tím a cítit, jak se k tomu přibližujete, a pak sledovat, krok za krokem, den za dnem, jak se složky, které s vámi spolupracují, vám začnou zjevovat, v proudu nekonečné, vždy se odvíjející, lahodné životní zkušenosti. Není nic lepšího, než být fyzicky zaměřený, a vědomě chápat, jak funguje tvoření. Přátelé, s touto diskuzí o zákonu přitažlivosti jsme se dostali na místo, kde jsme ještě nebyli. Cítíte, jak síla vaší otázky přivolala sílu naší odpovědi? Nejste rádi, že víte, že existuje druhá stránka toho všeho, co chcete vědět? Milujete vědění, že to tam je, a nechcete díky tomu jít do vortexu a objevit to? Věříte v existenci vortexu?

Publikum: Ano.

Abraham: Je to místo? Může být?

Publikum: Ano.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Umění tvoření a přijímání peněz

Pokud se vám videa a články líbí, můžete ZDE darem podpořit překlady. Přepis: Host: Zdravím. Mám …

1 komentář

  1. Jediný krok, který máme … skvěle řečeno, velmi děkuji a oceňuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *