Jak získat zpět EX milence

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Jste tady! Objevila jsem vás doslova včera! /aplaus/ Tohle jsou moje poznámky z dneška a z videí, která jsem viděla včera, a pak jsem šla na váš facebook a vy jste zrovna měli přijet. Řekla jsem si, Panebože, to jsem si musela přivolat…

AH: “Musela jsem být nastavená na přijímání.”

Host: Ano!

AH: “Musela jsem být nastavená na přijímání.”

Host: Ano! Ano, ano, ano, jsem tak vděčná! A děkuji všem, kdo tu jsou!

AH: Je vděčná. /smích/

Host: Cením si toho. Cením si toho a celá se třesu. A myslím, že každý, kdo měl odvahu sem přijít, ti, kdo … no, všichni dneska tady děkujeme za učení.

AH: Tady nejde o odvahu.

Host: Já se právě teď třesu.

AH: Odvaha se velmi liší od nadšení. Odvaha se velmi liší od vášně. Odvaha je překonání něčeho a to, co se snažíte překonat, je zaseknuté ve vašem vibračním úložišti.

Host: Aha.

AH: Víme, že jste tu nová, budeme srozumitelnější.

Host: Děkuji! Já prostě jen nemůžu uvěřit, že ještě včera jsem… ale pojďme tedy k věci.

AH: Dobře. Váš čas je u konce… /smích/

Host: Ne!

AH: Užili jsme si tenhle rozhovor…

Host: To snad ne… tak jo. Jsem tu… snažím se soustředit… Studuji pránické léčení a Zákon přitažlivosti a podobné věci a také jsem věřící. Nedávno jsem prošla rozchodem a bylo to těžké, chodila jsem s ním čtyři roky a před dvěma měsíci jsme se rozešli. A jde o to, že vím, že nelze si někoho přitáhnout zpět, protože není možné ovládat, co ten člověk dělá. Nemůžete řídit jeho svět.

AH: Že nemůžete řídit jeho svět, neznamená, že ho nemůžete přitáhnout zpátky.

Host: Hmmm!

AH: Ale víra, že potřebujete jeho svět ovládat, vám zabrání získat, co chcete.

Host: Aha.

AH: Protože nevěříte, že můžete někoho jiného ovládat. A to opravdu nemůžete, ovládat můžete jen svou vlastní vibraci. Ale moc ovlivňovat věci máte, když se sladíte se Zdrojem. Jinými slovy, když říkáme, že naladění má moc, což znamená, že moc spočívá v pocitu štěstí, což znamená, že moc spočívá v jasném myšlení. Když se jeden /člověk/ spojí s tím, kdo skutečně je má větší moc než milióny těch, kteří spojeni nejsou. Spočívá v tom skutečná moc ovlivňovat věci. Když přemýšlíte o věcech nebo lidech tam venku ve světě, kteří vás přitahují, ten důvod, proč vás přitahují, je, protože jejich energie není rozštěpená tím, že by se snažili uspokojit požadavky ostatních lidí. Takže vám doporučujeme plně se naladit na to, co chcete. Trávit co nejméně času tím, že budete odstrkovat to, co nechcete, a tím, jak máte jasno tom, co chcete, to k vám musí přijít. A přijde to buď v podobě toho, kdo odešel, nebo v podobě někoho jiného. Ale díky té zkušenosti, kterou jste prožila, se nacházíte na silnějším, jasnějším místě, kde žádáte, a ve skutečnosti žádáte o víc, než jste žádala, když jste si poprvé přitáhla ten vztah na začátku.

Host: Ano.

AH: Ano.

Host: To je velká část toho /všeho/, protože jsem cítila, že je v tom pravda, že… jasně, nemůžete ovládat osud někoho jiného nebo přivést někoho zpátky, ale cítím, že uvažování se velmi blíží slaďování, ten důvod, proč chci tu osobu.

AH: Ukážeme vám, co se děje ve většině vztahů. Takže – tady jste vy a řekněme, že chcete tyhle všechny věci. A tady je ten druhý a řekněme, že on chce zase tyhle všechny věci. A řekněme, že některé z nich jsou stejné, a některé se nezdají být úplně stejné. A co se děje u většiny lidí, je, že vy se díváte támhle na věci, se kterými nesouhlasíte. a tak vaše vibrace není čistá, takže nejste tím, kdo je připojen na energii Zdroje takže nemáte tu moc. A ten druhý se dívá na to, co chcete vy, co nechce on, a tak dělá totéž – také není v souladu. Takže tu máme dva lidi, a ani jeden není napojený nebo naladěný nebo nastartovaný na to, co doopravdy chtějí. A oba obviňují toho druhého, z toho, že nejsou tam, kde by chtěli být. A proto musíte vypustit tu osobu, kterou chcete, z té rovnice, abyste dostali osobu, kterou chcete. Protože vaše vědomí toho, kdo jsou, pokud /to vědomí/ neladí s tím, co si myslíte, že chcete, vám brání v souladu /se Zdrojem/. Přitom je tu obrovský potenciál zažít si to, co chcete, jen kdyby jste se přestali zaměřovat na ty aspekty, které nejsou tím, co chcete.

Čtěte také:  Můžeme pomoci lidem s nízkou energií?

Host: Takže… nezaměřovat se na ty negativní části toho vztahu…

AH: Ano, protože dostanete to, na co myslíte.

Host: Jasně.

AH: A nepřehazujete na druhého zodpovědnost za to, jak se vztahu daří. Jsme si jistí, že většina z vás věří, že kdyby ten druhý byl jiný, byl by dokonalý. Kdyby byl jiný, všechno by bylo v pohodě. Ale NIKDO nepřišel do této zkušenosti, aby vám dal to, co vy potřebujete, aby váš svět byl dokonalý. Stejně jako když říkáme, že jste přišli do tohoto nesmírně rozmanitého prostředí abyste si zvolili ten dokonalý život, který chcete prožít. Chceme, abyste pochopili, že každý člověk, se kterým spolutvoříte/potkáváte se/, je takový mikrokosmos téhož. Má v sobě tak velkou rozmanitost abyste mohli stvořit, co chcete, díky tomu, že jste vystaveni té zkušenosti. Ale většina lidí to nechápe. Máte potřebu přestat dělat tohle, přestat dělat tohle, dělat víc tamtoho, přestat dělat tohle, přestat dělat tohle, dělat víc tamtoho… A to není to, kvůli čemu jste do tohoto prostředí přišli. Přišli jste se zaměřovat a sladit s tím, co chcete, a Zákon přitažlivosti vám toho přinese víc a víc až vám nakonec přinese JENOM to /co chcete/.

Host: Takže když tohle vím, tak když mám něco jako zlomené srdce… když prostě… se snažím být šťastná a někdy i jsem, ale pak ta sociální media a mě to tak táhne, abych šla na jeho stránku…

AH: Když máte zlomené srdce, ten pocit zlomeného srdce znamená, že jste v naprosté opozici vůči svému Zdroji a tomu, co váš Zdroj ví. Vy nemáte zlomené srdce, vy prožíváte pocit toho, když se díváte opačným směrem, než se nachází to, co chcete.

Host: Jak to myslíte?

AH: Myslíme tím, že chcete vztah, chcete, aby ten vztah fungoval, chcete, aby ten vztah byl skvělý. Ale přijala jste, že je pryč, že se nevrátí, že ho nemůžete mít. Takže jste natolik zaměřena opačně vůči tomu, co chcete, a natolik opačně vůči tomu, co vaše vnitřní bytost má za pravdivé, že to vnímáte jako pocit zlomeného srdce. Je to TAK dramatické a TAK nepravdivé! Vy nemáte zlomené srdce, vy se jen v tuto chvíli zaměřujete opačně než na to, co chcete. Vykašlete se na to!

Host: Provedu, madam! /smích/

AH: Dáváme vám tu takový rychlokurz o tom, ale chceme, abyste to pochopila. Dostáváte to, na co myslíte. Jisté je, že mnoho z toho, na co jste myslela, byly starosti o to, jestli to bude pokračovat dál, starosti, jestli to bude trvat, jinými slovy…

Host: Ano, je to hloupost. Víc jsem si to uvědomila, hned potom, co to skončilo.

AH: No, my bychom vám doporučili zaměřit se trochu na to, že nic není u konce. Nic není nikdy dokončeno. Nemůžete to pokazit a nikdy to nedokončíte, nemůžete to pokazit a nikdy to nedokončíte, a tak dále. A důvod, proč to nelze pokazit, je, že to nikdy není hotové. Takže vy stojíte v novém místě se spoustou nových informací uvnitř s mnohem větším odhodláním, s mnohem většími a silnými záměry a když si vzpomenete na to, jak jste se k sobě dostali… Jak jste se k sobě dostali? Neptáme se na podrobnosti, ale chceme, abyste si vzpomněla – potácela jste se v nejhlubším zoufalství a vnímala, že vůbec nic nemáte, a pak nějaký cizinec přitáhl do místnosti a vy jste řekla: Ó, žij se mnou abych už nemusela být sama… Bylo to takhle? Anebo jste se vznášela vysoko a v místě souladu jste se s někým setkala a cítila jste se dobře?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jste všemocní

Host: Ano, bylo to takhle.

AH: Bylo to mnohem víc takhle! Mnohem víc takhle. To ostatní přišlo později. Vaše prvotní setkání je nejsilnějším ukazatelem kompatibility. A vaše prvotní setkání vám ukázalo obrovskou kompatibilitu. Je velmi zajímavé pozorovat vás, přijdete k sobě, někoho potkáte, a jste naladěni na cestu nejmenšího odporu a jste inspirováni být na tomhle místě v tomto čase a nastane setkání a vy CÍTÍTE tu rozkoš toho jak se to otevírá,  jak konečně můžete sledovat manifestaci toho, co už bylo ve vaší vibrační realitě. Jinými slovy, je to nádherná věc načež vy řeknete: Povídej mi o sobě… A tím, jak začnete čelit realitě toho, kde jste byli předtím, než jste se dostali na místo toho setkání – tím začíná určité znečištění vaší vibrace a tady vzniká vaše neslučitelnost. Jinými slovy – povíme vám příběh. Budete mít pocit, že s vámi nesouvisí, ale souvisí. A důvodem, proč volíme téma, které se vás zdánlivě netýká, je, že mu budete ochotněji naslouchat aniž byste říkala: Ne, ne, to nejsem já. Takže prostě jen poslouchejte příběh. Jeden muž s námi mluví a on a jeho rodina mají dům,  který chtějí prodat. A chtějí ho prodat už dlouho. Už dlouho je na trhu. A stěží se na něj někdo podívá a rozhodně jim od nikoho na dům nepřicházejí žádné nabídky. Tak jsme mu řekli: Proč ten dům chcete prodat? a on povídá: No, vyrostli jsme z něj, děti jsou velké, chtějí víc svého vlastního prostoru, dům je tak nějak opotřebovaný, a nevypadá tak dobře jako kdysi… zahrada je opravdu zanedbaná, je tam potřeba hodně práce… To místo prostě už není co bývalo a chceme prostě něco lepšího. A my jsme řekli: Tak tohle je inzerát, který vibračně posíláte do Vesmíru. “Pojďte si koupit tuhle barabiznu, ve které už nechceme bydlet…” Řekli jsme: Pamatujete si, jak jste se cítili, když jste se prvně nastěhovali do toho domu? A on řekl: Byli jsme nadšení, řekl: Byl to tak skvělý pocit, prostě jsme na něm všechno milovali. Neměli jsme moc nábytku, ale co jsme měli, jsme pečlivě rozmístili. A koupili jsme další kusy a moc nás to bavilo. A každý víkend jsme šli do zahradnictví a koupili jsme další kytky a celá rodina je sázela… O týden později se dům prodal. Protože teď vysílá do Vesmíru to, co chce. A ne to, co mu chybí. To, z čeho měl dobrý pocit, když byl v souladu. A ne to, jak se cítil, když byl mimo soulad, chápete?

Host: Ano.

AH: Chápete to.

Host: Opravdu chápu, ano.

AH: Výborně. Skvěle. Stačí?

Host: Ano! Moc vám děkuji!

Překlad:  Verah27  2019

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

 

 

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *