Abraham Hicks – Jak změnit přesvědčení a získat tak to, co chcete?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Nejvýznamnější uvědomění,  které ve vás chceme aktivovat, které slibujeme, že vám  bude sloužit celý život, je: Přesvědčení je jen myšlenka,  kterou si stále myslím. Přesvědčení je jen myšlenka,  kterou si stále myslím. Přesvědčení je jen můj myšlenkový  návyk, jen praktikovaná myšlenka. Přesvědčení je jen myšlenka,  kterou si často myslím. Proč na tom záleží? Protože když něco chcete,  a jste přesvědčeni o opaku, vaše opačné přesvědčení  vám zabrání v tom, co chcete. Když něco chcete, a věříte tomu,  vysíláte jeden signál a zákon přitažlivosti vám to dodá nyní.

Ale když něco chcete  a pochybujete o tom a nevěříte tomu, nabízíte protichůdné vibrace  a v tom vzorci, kdy se nikam nehnete, můžete uvíznout po celý život. “Chci to, ale… Chci to, ale… Bylo by to pěkné,  ale mě se to nepodaří. Moc rád bych to měl,  ale chtěl jsem to tak dlouho.” Když takové věci říkáte,  když nadále čelíte realitě, když se zaměřujete na to, co je,  udržujete v sobě aktivní vibrační vzorec…  přesvědčení je jen opakovaná myšlenka. Přesvědčení je jen opakovaná myšlenka, a pouze vaše přesvědčení  vám brání získat to, co chcete.

Přesvědčení je jen opakovaná  myšlenka, a to jediné, co vám brání v tom být,  kým jste, a co chcete, je přesvědčení, což je jen myšlenka,  kterou si stále myslíte. Zapsali jste si to? Pokud je přesvědčení  jen opakovaná myšlenka a myslím myšlenku, která je  v rozporu s tím, co chci, pak myslím na myšlenku, která  odporuje tomu, co chci, takže důvod, proč to nezískám, je ten, že myslím  myšlenku, která odporuje tomu, co chci.

peaceful_lake_3-wallpaper-1366x768

 

Zajímavé? Zřejmé, ale zajímavé? Nově a přesvědčivě? Pokud přesvědčení je  jen opakovaná myšlenka, co tak myslet na myšlenku, které nevěřím,  dostatečně dlouho, abych jí uvěřil? Pokud je přesvědčení  jen opakovaná myšlenka, proč si nemyslet nadějnou myšlenku? “To je hloupé, Abrahame. Fakta to popírají.” To je ten falešný předpoklad,  o kterém jsme mluvili. Že realita je neměnná. “Chcete tedy říct, že jsem budoval  svůj život na falešném předpokladu tím, že jsem čelil realitě, a měl pocit,  že to opravňovalo to, abych dával pozornost této nechtěné věci?” I Esther občas řekne:  “Ale Abrahame, je to pravda.” Jakoby to byla vůbec nějaká podmínka  pro to, čemu věnujete pozornost. Přesvědčení je jen myšlenka,  kterou si opakovaně myslíte.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Co dělat, abychom převážně zažívali to, co se nám líbí?

Vy jako lidé máte tolik  neproduktivních přesvědčení. Ty největší mezi nimi zní: “Nejsem hodnotný. Bez práce nejsou koláče. Musel jsem se narodit  pod špatnou hvězdou. Za to může karma. Je to nejspíše chyba mé matky. Je to chyba vlády.” Tomuto falešnému  předpokladu chcete věřit, že? “Je to chyba vlády. Kdyby vláda byla jiná,  vše by bylo jiné.” Chceme vám říct, abyste si  vzali svou moc zpět tím, že si uvědomíte, že přesvědčení  je jen opakovaná myšlenka. Přesvědčení je jen opakovaná myšlenka.

Přesvědčení je jen opakovaná myšlenka. Začínám tomu věřit. Přesvědčení je jen opakovaná myšlenka.  Přesvědčení je jen opakovaná myšlenka. Když myslím myšlenku,  aktivuje vibraci, a když je aktivovaná, spustí se bod přitažlivosti. Pokud budu dále myslet stejnou myšlenku  a budu aktivovat tento bod přitažlivosti a zákon přitažlivosti  bude na něj reagovat, tak budu dosahovat výsledků…  ne protože jsou pravdivé, a ne protože je to realita, ale protože  jde o stálou reakci zákona přitažlivosti na mou opakovanou myšlenku.

autumn_trees_along_the_road-wallpaper-1366x768

Pokud je to moje opakovaná myšlenka,  a získávám výsledky, které nechci, není rozumné začít  myslet jinou myšlenku? “Ale Abrahame,  to se nezdá být logické. Chcete, abych myslel pošetilou myšlenku,  abych měl hlavu v oblacích nebo v písku? Chcete, abych předstíral,  že něco, co není, je?” Ano. “Chcete, abych si představoval  a používal slova, která nejsou pravdivá?” Ano. “Chcete, abych předstíral,  že jsem štíhlý, když jsem tlustý?” Ano. “Chcete, abych předstíral,  že jsem bohatý, když jsem chudý?” Ano.

Chceme, abyste mysleli myšlenky,  které se shodují s tím, co chcete, dokud jim nebudete věřit. Když myslíte myšlenky, které se shodují  s tím, co chcete, dokud jim nezačnete věřit, vesmírné síly vám dají důkaz vašeho přesvědčení a víry. Ale pokud to potřebujete  vidět předtím, než tomu uvěříte, nemůže to k vám přijít. Musíte tomu věřit dříve, než to uvidíte. Přesvědčení je jen opakovaná myšlenka.

Co jsme právě řekli?  Musíte myslet myšlenku, dokud se nestane skutečností.  Musíte ji myslet, dokud jí nebudete věřit, a když jí věříte,  tak se stane skutečností. Je to prosté. Domluvili jsme. Takže co vás od toho rozptyluje? Realita, fakta. Tak co? Vše, co vidíte,  čemu říkáte realita, byla kdysi jen myšlenka,  která se spojila. Myšlenka, kterou někdo  dostatečně dlouho myslel. Esther se někdy ptá: Abrahame, neměla  bych na to myslet, protože je to pravda? My na to: Pravda je jen něco, čemu dostatek  lidí nebo člověk dali dostatek pozornosti, že se to stalo myšlenkou,  na kterou mysleli a mysleli opakovaně, dokud nepřitáhla svůj ekvivalent.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Hravost nebo pracovitost?

Ve vašem prostředí jsou  různé věci, kterým věříte, které se shodují s tím, co chcete. A jsou v něm také různé věci,  kterým věříte, které odporují tomu, co chcete. Jak je můžete přetřídit? Jak poznáte svá aktivní  přesvědčení, která vám prospívají, a aktivní přesvědčení,  která vám neprospívají? Jak rozlišíte mezi prospěšnými  a škodlivými přesvědčeními? Když myslíte na ta prospěšná,  cítíte se z nich lépe, a když myslíte na ta  škodlivá, cítíte se hůře.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

5 komentáře

  1. Co je zas tohle :-))
    Nadherny a pro me ted tak dulezity.
    DIKY DIKY DIKY

  2. Tak tak vsetko to funguje presne tak.

  3. ÚŽASNÉ!! …a vůbec, nejvíce, co jsem “LÍTALA V OBLACÍCH” byl překlad: “Nejhlubší otázka, jaká kdy byla položena”..!!!…

  4. ÚŽASNÉ!! …a vůbec, nejvíc, co jsem si “UŽILA A LÍTALA V OBLACÍCH” byl překlad: “Nejhlubší otázka, jaká kdy byla položena”..!!!…”ŽIVOT JE JÍZDA”!!…Život je úžasný…..I když někdy padáme “na dno”, přesto jsme se rozhodli jít do této reality, protože si to chceme užít…!….ÚŽASNÉ!!!! :-))))

  5. Nechtíc jsem poslala 2x…:-)))…ale to nevadí, asi to tak mělo být!! :-)))))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *