Abraham Hicks – Jak změnit přesvědčení?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Vítejte v Seatllu. Je skvělé vás tu mít. Vítám všechny, co přišli z plavby. Chtěla bych, abyste shrnuli to, o čem jsme tu mluvili, protože celé ráno si pokládám otázku: Jak změnit přesvědčení, které si vyberete změnit? Jak byste to ve zkratce řekli?

Abraham: Nahrazením ho lepším přesvědčením. A také bychom řekli postupně. Také bychom řekli, že musíte odstoupit od hybné síly detailů a začít na obecnějším místě z pomalejší hybné síly. To jsme ukazovali dnes. Takže metoda je udělat to obecnější… Přesvědčení je jen myšlenka, kterou opakovaně myslíte. Také by se dalo říct, že jde o praktikovanou myšlenku.

Čím méně ji praktikujete, tím slabší je přesvědčení. Rádi používáme výraz “přemostění přesvědčení” nebo i nahrazení přesvědčení. Je to jako spojení s přesvědčeními, které vám prospívají, Pokud někam jdete, může vás tam zavést mnoho různých cest, ale můžete jít tudy nebo tudy, a když jste v souladu s tím, kým jste, ucítíte impuls, který vám prospěje nejvíce. Takže možná začít s afirmací, která vede k novému přesvědčení, a pozorovat, jak se u toho cítím? Ano, ale nebuďte příliš konkrétní.

9aa9d26fec8f092c09881208c6a96a58

 

Řekněme, že jste hráčka basketbalu a z nějakého důvodu se vám nedaří trefit míč do koše tak, jak chcete. Pokud tam budete stát a budete odhodlanější a říkat si: “Dokážu to. Dokážu to. Udělám to. Dokážu to. Udělám to,” tak budete více posilovat to, co neděláte, než to, co děláte. Bylo by lepší, kdybyste se stáhla ze situace, která ilustruje, kde se vibračně nacházíte, protože čím více je situace příkladem, kde se vibračně nacházíte, kde nechcete být, tím více ji udržujete. Řekli bychom, abyste míč dala stranou a nestála tam a nesnažila se do toho nutit.

To vás nutí obvykle podmíněný přístup k životu. Snažíte se více, čímž udržujete v sobě aktivní vibraci, která vám brání v cestě. Řekli bychom, abyste šla dělat něco jiného. Něco, co vás vycentruje. Připomeňte si, že život je dobrý, dělejte něco uvolňujícího. Dostaňte se do lepšího pocitu, a poté…

Host: Pak se vrátit…

Abraham: A pak se vrátit.

Host: Dobře.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *