Abraham Hicks – Jak změnit problém na řešení

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

Přepis (video na konci):

Chápete, že když se zaměřujete  na detaily problému, jsou aktivní ve vaší vibraci? To, co se děje,  dostává vaši pozornost, a vaše pozornost je  praktikovaná vibrace, a praktikovaná vibrace se rovná  vašemu dalšímu bodu přitažlivosti. To je ošemetné, že? Jak mohu očekávat svou budoucnost  jasnější než svou přítomnost? Uzavřete mír se svou přítomností. Buďte dostatečně ochotní  se spřátelit s problémem, což znamená zjemnit,  jaký z něj máte pocit. Jinými slovy – pomáhá se  s ním bavit, což ho zjemní.

Pomáhá ho zlehčit.  Pomáhá ho zmenšit. Pomáhá uvědomění,  že problém se rovná řešení. To je podle nás nový klíč  pro všechny z vás. Řešení se tvoří ve stejné chvíli,  co se tvoří problém. Kolik věcí podle vás  jde ve vašem dni dobře ve srovnání s tím,  kolik věcí jde špatně? Zohledněme například,  že slunce dnes ráno vyšlo. To zabírá velké procento,  nemyslíte si? Protože kdyby ráno slunce nevyšlo,  nic jiného by nebylo důležité. Gravitace stále funguje,  tak jako má. Nemusíte se ji celou znovu naučit. Je spousta věcí… tolik věcí… procento věcí, které jdou dobře, v porovnání s věcmi,  které nejdou dobře, je tak vysoké, že ani nemůžeme  mluvit o věcech, které nejdou dobře. To procento je tak vysoké.

Problémy vás fascinují… Chceme tím říct, že jde  o individuální cvičení. Je to o vás. Je to vše o vás. A je to pouze o vás,  že vy musíte najít způsob, jak se stát vibrační shodou  s tím, co chcete, než s tím, co nechcete. Přestaňte se zaměřovat na problém  a začněte se zaměřovat na řešení. To, co je, musíte dát tam, kde to patří –  do kategorie minulého času. Na tom, co je, už nezáleží.

lighthouse_in_the_night-wallpaper-1366x768

 

Protože to, co je, nemusí být  opakovanou aktivní vibrací. To, co je, nemusí být aktivní vibrací. Aktivní vibrací může  být to, co je chtěné. Jak se můžete začít zaměřovat  dopředu a ne dozadu? Jak se máte přestat  dívat na to, co je, když to, co je, je tak přesvědčivé? Něco jiného musí být  stejně přesvědčivé. Na chvíli s tímto zůstaňte. Líbí se vám… pocit jasnosti? Líbí se vám? Cítíte rádi takovou jasnost mysli, že přesně víte, co děláte? Znáte ty chvíle, kdy cítíte  tak silnou jasnost, že máte pocit, že to nemůžete pokazit…  alespoň teď ne… že vám vše zapadá? Je to něco, na co stojí  za to se zaměřit? Je to podmínka, nebo nepodmínka?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vesmír vám neustále dává znamení

Víme, že tato slova vám zní zvláštně,  ale chceme vás trochu popostrčit  k tomu, abyste už nečelili realitě. Vaše realita je platformou,  ze které se odrážíte. Pokud jí ale budete věnovat  plnou pozornost, vaše realita vás bude  udržovat od pohybu vpřed. Musíte najít způsob, jak dát realitu tam,  kde patří, což je minulý čas. Je už zastaralá. Aktivní zóna a akce není u toho,  co se už manifestovalo.

Není tam energie a zábava. Není tam přední linie,  nejsou tam nové nápady… je to tvoření nových nápadů,  prožívání nových setkání, přeměňování vibrace do myšlenky,  přijímání myšlenek, vědomé uvědomění,  že jste myšlenku přijali, je to emoční pocit hodnoty,  že ta myšlenka přišla. Ten pocit pozitivního očekávání,  že to k něčemu povede.

Úplně vše, co chcete,  ať je to cokoliv, chcete z toho důvodu, že jste přesvědčeni,  že se budete cítit lépe, jak to budete mít.

Takže jen dva dny  si pokládejte otázku: O jaký pocit usiluji? 

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *