Abraham Hicks – Jak změnit věci k lepšímu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Dobré odpoledne. Moc vám děkuji za to, že děláte to, co děláte. Oceňuji to.

Abraham: Naše odpovědi by bez vašich otázek neexistovaly. Nemohli bychom se ani zaměřit na řešení, kdybyste své problémy nezaměřili do živé reality. Jsme v tom všichni společně. Když nám děkujete za naši část, chceme, abyste cítil ocenění, kterou cítíme za vaši část. Jste tady jako průkopníci v přední linii. Zkoumáte nové teritorium. My jen poskytujeme znalosti, které jsme všichni měli, než jste se sem dostali. Jen udržujeme ukazatele, které vytváříte, dokud nebudete schopni objevit a rezonovat pevně a úplně s ukazatelem.

Když víte, co nechcete, poznáte, co chcete. Víme, co chcete, a stáváme se tím a udržujeme ten ukazatel, dokud se k němu nedostanete. Proto vás žádáme, abyste sahali po pocitu, protože pak nás najdete, a pak poznáte to, co víme. Nechceme, abyste tam spěchali, protože cesta za tím je zábavná.

Host: Mám dvě otázky. První je o vibraci, signálu, síle, slabosti, vitalitě, intenzitě.

Abraham: Skvělá slova. Každé to slovo, nehledě na to jaké, je o míře vašeho odporu. Čím je vibrace čistší, tím je silnější, mocnější a s vyšší intenzitou. Když do ní přidáte odpor, zpomalí se.

Host: Jídlo. Bezdrátová zařízení, telefony, elektřina v domě, mikrofony. Ovlivňují tyto věci náš signál?

Abraham: Nepatrně ve srovnání… jediný signál, který ovlivňuje ten váš, je signál, který vysíláte. Můžete věnovat pozornost něčemu, co se vám nelíbí, nebo z čeho máte starosti, a pak o tom vysíláte signál. Ovlivňuje vás jen to, co přinesete do svého vibračního prostoru, co odporuje vaši vibraci touhy. Rozdělený signál… To je jako by někdo řekl: “To mě brzdilo,” a my na to: “Jen protože jste tomu dával pozornost.”

Vaše pozornost tomu to aktivovala ve vás, a když aktivujete protichůdnou vibraci k něčemu, co chcete, tak vysíláte tento signál.

mountain_24-wallpaper-1366x768

 

Host: Ano. Když rozptyluji své vibrace… na zdraví, štěstí, láska, úspěch, prosperita, peníze…

Abraham: Předměty vaší pozornosti nemají omezení. Svou vibraci nemůžete oslabit tím, že budete přemýšlet na spoustu různých věcí. Oslabujete ji jen tehdy, když přemýšlíte protichůdně vůči tomu, co chcete.

Můžete myslet na tisíc věcí, které chcete, a zůstat v čisté vibraci, a všech tisíc věcí by bylo v souladu. Můžete myslet na něco, co chcete a nechcete, a tak si rozdělujete svou vibraci do neúčinnosti.

Čtěte také:  Účel a výhody spánku

Host: Vibrační soulad… Když jsem ve vibračním souladu, zvyšuje se vibračně vše?

Abraham: Ano. A všichni, kteří se k vám přiblíží, z toho bude mít prospěch. O tom je skutečné povznášení. Jako s matkou, se kterou jsme mluvili dříve, nějaká témata… pozornost na určité téma ho ve vás aktivuje. Čím více pozornosti mu věnujete, tím je aktivnější, dokud se časem nestane převládající vibrací, kterou říkáte přesvědčení. Přesvědčení je jen opakovaná myšlenka. Můžete to ignorovat a tím, že byste svou pozornost obrátil na něco jiného, stalo by se to neaktivní. Ale je spousta věcí, které moc nemůžete ignorovat, a to z tohoto důvodu.

U každého tématu čehokoliv, co nechcete, jste si do svého vortexu umístili protichůdné téma toho, co chcete. Všechna jsou s vámi provázaná. Jsou vaší součástí. Když použijete jakoukoliv záminku, kterou najdete, abyste si zvýšili vibraci, tak budete mít odlišný vztah s každým tématem, se kterým jste kdy měli vztah.

Už jsme dříve říkali, že může být 10 témat, která jsou pro vás důležitá, a v devíti z nich se vám daří a u jednoho se vám nedaří. Můžete se zaměřovat na tu jednu věc, která se vám nedaří, utlumit si svou vibraci, a pak devět ostatních věcí se vám taky nemohou dařit. Začnou se obracet. Nebo můžete mít devět věcí, které se vám nedaří, a jedna, která se vám velmi daří, a když se plně zaměříte na to, co se vám daří, ostatních devět věcí se zlepší. Protože vaše vibrace, nehledě na váš důvod pro ni, je váš bod přitažlivosti.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

2 komentáře

  1. Je báječné, že přibývají videa s tématikou Abrahamova učení. Všechna jsou skvělá. Vyhlížím je dychtivě každý den. Některá z nich mne mimořádně oslovují, jako například toto. Děkuji, Dajwe, a oceňuji.

  2. Úžasné. Videa mě v poslední době nabíjejí a dávají sílu. Zaměřuji se více a více na to, co chci. Děkuji Dajwe.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *