Abraham Hicks – Jakmile tohle začnete dělat, začne to proudit snadno

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Zdravím. Strávil jsem nějakou dobu snahou se dostat do podnikání, ve kterém nyní dělám. V posledním roce… v předposledním roce se mi velmi dařilo. A v posledním roce se zdálo, jakoby to podnikání se mnou bylo hotové. Tak jsem svou energii začal věnovat ostatním věcem. Řekl jsem si: Budu tohle brát jako dobu, kdy mi vesmír a moje vnitřní bytí říká, že mám dělat něco více… V

Abraham: ždy můžete přijímat více. Vždy více.

Host: Tak jsem začal svou energii a čas začal věnovat ostatním věcem. Zdá se, že všechny ty věci naráží na strop.

Abraham: Když se snažíte přijít na to, co dělat, a děláte to, než abyste k tomu cítil inspiraci, v procesu můžete narazit na nějaké překážky, ale máme pro vás nějaké otázky. Cítíte, jak v prvním scénáři, kdy vás vaše podnikání bralo s sebou… cítíte, že v tom byla hybná síla? Dokážete to přijmout?

Byla tam hybná síla, i předtím, než jste to věděl, že je tam hybná síla. Vortex, o kterém mluvíme, nese spoustu hybné síly. Někdy se nacházíte ve stavu přijímání ve vztahu k části toho, co je ve vašem vortexu, tak snadněji tomu umožníte, aby se odehrálo. Lidé nám někdy říkají… tohle s vámi bude rezonovat… říkají nám: Vaše učení je pro mě nové a poslouchám vás jen chvíli, ale všechny věci, které byly tak nějak zaseknuté, nyní proudí lehce. My na to: To protože jste žádali a žádali a žádali.

Něco, co od nás slyšíte, vás více otevírá, takže tomu dovolujete proudit. Chceme, abyste si vyslechnul… a tohle jste tušil, vlastně jste nám to právě řekl… současně, co umožňujete nějakým částem svého vortexu proudit do vašeho života, také si více věcí do vortexu vkládáte, které budou proudit později. Jakoby v potrubí bylo vždy něco více. Pokud se nezačnete příliš konkrétně zaměřovat na to, co se manifestuje, a pokud si jen budete užívat to, kde se nacházíte, Jakoby se tohle dařilo a uskutečnilo, ale ve chvíli, kdy se to vytratí… použil jste zajímavá slova: “Měl jsem pocit, že to bylo se mnou hotové”.

Ale chceme se vás zeptat: Byl jste s tím vy hotový? Obvykle to znamená to stejné… je to s vámi hotové, protože vy jste s tím hotový. Současně, kdy tohle dospívá ke konci, něco jiného se uskutečňuje. Jak se jedna věc vytrácí, jiná věc přichází. Něco jiného přichází, protože zájem je vždy v něčem novém. Akce je v odvíjení se… jakmile se to manifestuje, pokud v tom už není více růstu, pokud se vám podnikání různými směry nerozvíjí, vždy se vytratí.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vortexová hra

Host: Takže to znamená… vyvolává to ve mně otázku: Měli byste brát, že je v pořádku, že nevynaložíte tu dodatečnou energii nebo snahu do udržení něčeho, co bylo, nebo to vždy znamená umožnění…?

Abraham: Chceme, abyste vnímal rozdíl mezi tím, cítit skutečné nadšení něco udělat ve svém podnikání, a pocitem, že to musíte udělat, abyste to udržel. Když máte pocit, že to musíte udělat, abyste to udržel, jdete proti sobě. Když máte pocit, že to chcete dělat, to je něco jiného. Můžete věci do určité míry udržovat v chodu jen skrze své činy a pozornost. Jakmile je něco v pohybu, není tak těžké to v pohybu udržet.

Pro někoho, jako jste vy, pokud to skutečně s vámi nerezonuje, nudí vás to. Když vás to nudí, je to hotové. Ano. Když vás to nudí, je to hotové… pokud vás to nudí a děláte to, protože musíte, protože to po vás chce někdo jiný… musíte do věcí vdechovat nový život. A ty věci musí vdechovat nový život do vás. Vaše vnitřní bytí ví, kde jsou všechny nápady, a co s vámi bude nejvíce rezonovat.

Host: To je krásné.

Abraham: Jelikož je vaše podnikání stále v chodu, mezitím ho můžete oživit, zatímco ostatní věci probíhají, jen tím, že si o tom napíšete seznam pozitivním aspektů. Zde je dobrý nástroj: Vzpomenout si, jak jste se cítil na začátku. V samotném začátku, ještě než to bylo podnikání, když jste o tom jen snil, a myslel na to, proč to chcete… jak jste se cítil, a proč jste to chtěl.

Pokud v sobě dokážete znovu zažehnout ty pocity, vaše podnikání nabere nějakou… Esther si všímá, a vy možná také… mluvila o tom s mnoha lidmi. Převážně se svými vnoučaty, se kterými často nakupuje. Navštíví nějaké místo, a tam doslova nikdo není. Někdy velký obchod… Nikdo tam není. Jen oni. A oni se začnou dívat, užívat si, zkoušet si, a bavit se… než se nadějí, už je tam 50 lidí, kteří se k nim přidali. Jinými slovy, různé věci se začnou shromažďovat kolem vaší nadšené pozornosti. Když ze svého podnikání cítíte nadšení, přinášíte do něj víc energie. Když z něj necítíte nadšení… když chcete, aby vás ono nadchlo, než abyste byl bezpodmínečně nadšený… vnímáte ten rozdíl?

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *