Abraham Hicks – Jaký je účel našeho života?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Zdravím. Před hodinou jsem byla v práci. Neměla jsem záměr zde přijít. Proto vaše otázka není zodpovězena. To vše vysvětluje. Vše se sladilo, smála jsem se a přišla jsem a jsem tady. Zatímco jsem tady seděla, a proto asi sedím tady na pódiu, protože se na tohle mám zeptat. Bylo mi řečeno, že pro mě máte otázku.

Abraham: Vlastně ne. Teda ano, zeptali jsme se vás: Máte otázku, která nebyla zodpovězena? Jen nám pomáháte mluvit o tom, o čem jsme mluvili celý dnešní den. Promeškala jste to, tak jste nás neslyšela říkat, že tohle setkání se uskutečnilo předtím, než se sem dostala vaše těla. A že každá otázka bude během dne zodpovězena. Jen jste nám pomohla to ještě důrazněji vyjádřit. Vše je u vás v pořádku. Je něco, na co hledáte odpověď?

Host: Ano. Ale protože jste se na to zeptali, získala jsem odpověď takto. Moje otázka je tohle. Během života dostávám náznaky nebo dojmy skutečného poslání nebo podstaty toho, kým jsem, a mého poslání, proč jsem tady. Pak jsem z toho vypadla. Jsem velmi úspěšná v tom, co dělám. Vydělávám hodně peněz, jsem vdaná, mám dítě, mé dítě je tak kompletní… probouzím se v radosti a žiji v radosti. Cítím, že směřuji k poslání… Navštěvuji setkání a cítím, co si lidé myslí a dokážu jim dát odpověď na otázku, na kterou nenašli odpověď. Jak se posunu tím směrem? A jak mohu být dostupnější, což přináší radost ostatním?

relax

Abraham: Odpověděla jste si na vlastní otázku. Pokud vám to přináší radost, tak to dělejte. Ale nechceme, abyste měla pocit, že jste tady s nějakou povinností nabízet nějakou službu, protože pro to tady nejste. Když říkáte: “Můj život je radostný a chci vědět, co je mým posláním,” říkáme:

Pokud je váš život radostný, tak jste už našla své poslání. Mluvili jsme o tom předtím, než jste přišla. Na dovolenou nejezdíte s nějakým posláním něčeho dosáhnout. Jedete kvůli zábavě z cesty. O tom je tento život. Je to neustálé odvíjení příležitostí, abyste se mohla smysluplně projevovat za účelem prožívání radosti. Lidé říkají: O čem tohle celé je? My na to: Přicházíte zde s trojicí záměrů, a tím je svoboda, růst a radost. Oni říkají: Ano, růst! Růst! My na to: Ano, růst je nevyhnutelný, nemůžete se nerozvíjet.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Meditace a přijímání

Základ vašeho života je svoboda. Jste tak svobodní, že si můžete zvolit zajetí. Můžete si vybrat jakoukoliv myšlenku a vesmír se kolem ní zrealizuje. Ale dokud radost bude vaším převládajícím záměrem, pak si vždy budete udržovat tu svobodu a růst ve vzájemné rovnováze. Když se vaším záměrem stane růst, můžete se dostat mimo rovnováhu, že nebudete zažívat radost.

Když je vaším záměrem udržování svobody, která je daná, tak se dostanete mimo rovnováhu, protože odporujete tomu, co vnímáte za nesvobodu. Ale jak pochopíte, že radost je váš důvod bytí, a sobecky vám bude záležet víc na tom nalézat radost v každém momentu, myšlence po myšlence, konverzaci po konverzaci, vzpomínce po vzpomínce, spekulaci po spekulaci, začnete sledovat své myšlenky a všímat si jich a záměrně si vybírat myšlenky a televizní programy, filmy a kamarády… veškerá svá rozhodnutí budete dělat podle potenciálu radosti, kterou vám to může dát. Takto dosáhnete vibračního souladu. To jste si od nás přišla vyslechnout. Pro to jste se narodila, abyste učila.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

1 komentář

  1. Julčo například když se otroci bouřili proti pánům, zaměřovali se na odporování tomu , co považovali za nesvobodu, místo toho, aby se zaměřovali na svobodu, která je nám daná, svobodu vibračně tvořit… kterou ti nikdo nemůže vzít a vesmír na ni vždy reaguje. Tak nějak to chápu…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *