Abraham Hicks – Je hraní videoher u dětí formou úniku před skutečností?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Je to jako, když děti hrají videohry?

Abraham: Ano.

Host: Bez meditačních pomůcek s e zoufale snaží uvolnit odpor?

Abraham: Ano a ne. Převážně ne… děti konkrétně neaktivovaly tolik negativní vibrace jako jejich rodiče. Neutíkají… mají rády videohry. Děti je mají rády. Mají rády, že jejich mysl rychle pracuje. Mají rády živé barvy, líbí se jim zvukové efekty, užívají si pokrok. Spousta těch her napodobují život obecně. Líbí se jim pocit vývoje, že jsou dnes v něčem lepší než včera. Líbí se jim být nachystané na něco, protože nyní jsou na to připravené.

Děti se narodily připraveny na technologii takovým způsobem, jakým jejich rodiče připraveni nebyli. Nepředpokládejte, že při hraní videoher unikají před skutečností. Těšíme se na dobu, kdy budete hry hrát pro jejich zábavu, než abyste unikali před něčím méně potěšujícím. Začnete si všímat, jak lahodný život může být, když zanecháte za sebou pocity toho, co byste měli dělat a co musíte dělat, a začali je nahrazovat tím, co chcete dělat, co vás těší dělat.

 

Host: Možná musíme děti nechat si vybrat, kolik času tráví u videoher,  stejně jako my bychom měli si nacítit… pokud hraji počítačovou hru a dostanu se na určitou úroveň, vím, kdy přestat… jen si vnitřně nacítit, kdy je načase přestat? To je podle mě problém u spousty dětí, a to, že neví, kdy přestat a začnou být hrami posedlé.

ocean_3-wallpaper-1366x768

Abraham: To, co je na tom ošemetné, je to… jak jsme před chvílí říkali, spousta lidí porovnává svou zkušenost se zkušenostmi druhých lidí, což my nazýváme nepodstatné, než abyste porovnávali to, jak se cítí vibračně ve vztahu s tím, jak se cítí ve vortexu. Než abyste se snažila kontrolovat chování ve snaze ovlivnit emoci, pokuste se ovlivnit emoci, abyste inspirovala chování. Je to úplně něco jiného.

Jinými slovy, když jste plná života, je spousta věcí, které se shodují s tím pocitem, ke kterým budete přivolána. Když jste skutečně v souladu s tím, kým jste, budete inspirovaná vejít na palubu ve chvíli, kdy delfín vyskočí. Když jste plná života, uvidíte v pravou chvíli duhu, a zapnete si rádio přímo ve chvíli, kdy tam hrají vaši oblíbenou písničku. Když jste plná života, spousta věcí k vám přijde. Nebudou to jen videohry.

Ale pokud rodiče nebo ostatní dospělí vás kontrolují a usuzují, že děláte něco nevhodného, a tak když hrajete hru, děláte to potají, protože kolem toho máte negativní myšlenky, tak se začnete cítit provinile, a že byste to neměla dělat… v takovém případě si zvykáte být mimo vortex, a je pravděpodobnější, že ty hry budete hrát víc, protože nyní je používáte k uníku před skutečností namísto čisté touhy.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak přistupovat k dětem?

Host: Ano.

Abraham: Proto svým dětem jděte příkladem… jinými slovy nesnažte se je učit svými slovy. Jedna z věcí, kterou Esther a Jerry slýchávají, jak jsou v kontaktu s různými pracovníky na lodi a lidmi, kteří jsou v kontaktu s vámi… když je plavba u konce a vy opouštíte loď, nebudou mluvit o vás jako o velmi bohatých, se kterými se pravidelně setkávají, nebudou mluvit o vašem bohatství… zatímco jste nejzajímavější skupina lidí, která kdy byla na palubě lodi, nebudou mluvit o tom, jak jste zajímaví, ale budou mluvit o tom, jak jste šťastní.

To je dojem, který zanecháváte. Mluví o tom, jak jste šťastní, jak radostně vypadáte. Jak neobvyklé a krásné to je. Jerry a Esther se dozvěděli, že lodní posádka se nesetkala s takto šťastnými lidmi od doby před rokem, kdy na jiné plavbě byla jiná skupina…. Takový dojem zanecháváte. Dáváte příklad, zanecháváte dojem skrze svou emoční prezentaci. ne skrze svou intelektuální nebo finanční prezentaci.

Zanecháváte dojem skrze svou vibrační a emoční prezentaci, protože oni cítí váš vztah s tím, kým jste… a my neříkáme, že jste plní radosti každou minutu, ale obecně jste takoví… je z vás cítit živost, jak není cítit z většiny lidí. Bude nadále z vás vyzařovat… dokud se oni nebudou cítit svobodní a šťastní být sami sebou před vámi, protože nebudou skrývat, co chtějí dělat, ze strachu, že je odsoudíte a tím je nebo sebe nějak ponížíte.

Host: To bylo báječné. Moc vám děkuji.

Abraham: Je skvělé se cítit dobře, že?

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *