Abraham Hicks – Je možné neuspět?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Velmi jsme si tuto interakci užili. Je úžasné se scházet se záměrnými tvůrci. Bezpodmínečně se radujeme z vašich problémů a trablí. Protože víme, že to je jen iluze. A víme, že díky tomu dosáhnete větší jasnosti. Není možné, aby to byla katastrofa. Nemůžete neuspět. Nemůžete být považováni za nehodné. Nemůžete být nevhodní. Nemůžete neuspět. Naší touhou je, abyste život brali více zlehka. Abyste se vůbec netestovali a místo toho život přijali jako malé děti. A to jako dobrodružství k prozkoumání.

amazing-sunrise-2650-1366x768

Na začátku dne si říkejte: “Co se dnes asi stane? Koho dnes asi povzbudím? Jakou krásu dnes uvidím, kterou jsem včera neviděl? Jaké dobrodružství a slib pro mě tento den má?” Na nic jiného nehleďte. Kráčejte vpřed a hledejte dobrodružství a zábavu, což je dědictví, které jste si pro sebe slíbili, než jste se rozhodli sem do fyzična přijít. Jste přesně na správném místě ve správný čas. O tom vůbec nepochybujte. Velmi jsme si tohle užili. Je zde pro vás mnoho lásky. Jsme úplní.

Překlad: David Dajw Formánek

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte moji tvorbu i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Když očekáváte, že druzí vyřeší vaše problémy

Abraham v tomto videu říká, jak je důležité převzít moc za své tvoření a to, že tu moc máme v jakoukoliv chvíli a za všech okolností.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *