A couple in love in the sunset on the beach

Abraham Hicks – Je možné si přitáhnout konkrétního partnera či partnerku?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Zdravím. Se zákonem přitažlivosti a tím, že můžete mít cokoliv, co chcete… co kdyby mě přitahoval konkrétní muž, kterého bych chtěla jako přítele nebo manžela? Jak bych si ho mohla přitáhnout? Exituje jeden člověk… myslím, že mě ještě nezná, ale poslední dva roky mě moc přitahuje. Nedávno si našel přítelkyni. Jak bych si ho mohla přitáhnout? Je to možné?

Abraham: Je to možné, ale zde je jedna věc. Někdy, vlastně dost často, lidé něco spatří… člověka, cenu… a cítí konkurenci o tuto jednu cenu. Problém je, že když vidíte někoho nebo něco, co si myslíte, že byste chtěla. ale pak vidíte, že to má někdo jiný, tak jak se zaměřujete na to, co chcete, a na skutečnost, že to má někdo jiný, vaše vibrace není čistá, a tak to k vám nemůže přijít. To nejzásadnější, co bychom vám řekli, co vám bude opakovaně prospívat, je to, abyste si připomínala, že není jen jedna cena.

Říkejte si například: “Přitahuješ mě…” neříkejte to tomuto člověku, jen sama sobě o tomto člověku. “Takto různě mě přitahuješ. Přitáhnu si k sobě tvou podstatu. Děkuji, že tady jsi, abych mohla pozorovat, vibračně vyčmuchat, abych mohla myslet a snít a vizualizovat… děkuji, že jsi ohniskem, který použiju ke sladění své energie, a důvěřuji, že zákon přitažlivosti mi dodá přesnou kopii toho, co věřím, čím jsi.” Skvělé na tom je, že se můžete podívat na někoho s mnoha vlastnostmi, které nechcete, a pokud se na ně nebudete zaměřovat, vesmír vám nedodá kopii vlastností, které v druhém člověku nechcete.

love_relationship-wallpaper-1366x768

Mohla byste si vybrat jednu věc na někom, která se vám hodně líbí. Může to být jen vzhled, a pak tomuto člověku byste mentálně mohla dát ostatní rysy, které chcete, a jak ho použijete jako svou záminku zaměřit svou energii, a jak se z vaší touhy při zaměřování budete cítit dobře, a nebude plná nepříjemných pocitů, protože ten člověk k vám ještě nepřišel, tak ve své vibraci budete dělat různé věci, které vás dostanou do místa, kde vás zákon přitažlivosti sladí s tím, co chcete.

Slyšela jste výraz… líbí se nám fyzická slova, která někdo vymyslel, která zní: Vesmír to vymyslel ještě lépe než vy. K tomu rádi přidáváme, že vesmír od vás získal všechny informace o tom, co chcete. Všechny kousky toho, co chcete, složil dohromady do dokonalého celku. Věci, které jsou na cestě za vámi, jsou mnohem lepší, než co dokonce víte, že chcete. Když se radujete z tohoto a oceňujete tohle, a bavíte se z tohoto a máte radost z tohoto, a meditujete nad tímto… když během dne děláte co nejvíce aktivit, ze kterých máte dobrý pocit, všechny tyto věci, o kterých vesmír ví, že chcete, si k vám najdou cestu, a objeví se vám v dokonalém načasování.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Tohle vám zvýší vibraci v oblasti vztahů

Host: Když jsem ho našla, viděla nebo slyšela, cítila jsem, že je to něco víc, než jsem si představila, že chci. Jen ho slyšet se mnou rezonuje a trochu děsí.

Abraham: Vaší prací je udržet se v pocitu úlevy. Když to chcete tolik, že to bolí, chcete to příliš.

Host: Ano.

Abraham: Když na to nemyslíte a unikne vám myšlenka na to, tak na to nemyslíte dostatečně, ale když na to myslíte a cítíte pochyby, chcete to víc, než jste schopná umožnit. Obecné pravidlo zní: Myslete na toho člověka, co nejvíce můžete, dokud se u toho budete cítit dobře. Když se u toho nebudete cítit dobře, vaší prací je okamžitě… nemyslíme to tak, že je to naléhavé, ale co nejrychleji se dostaňte do pocitu úlevy.

1835868

Utišíte svou úzkost slovy jako: Nemusím nic uskutečnit. To, co chci, je na cestě. Pokud ne tento člověk, přijde jiný jako on, nebo ještě lepší. Vemluvte se zpět do toho pocitu úlevy. Je velká zábava pozorovat, jak se tohle vše vyvíjí. Pro nás je to zajímavé, protože víme vše, co chcete. Víme, co je pro vás připravené. Víme, jak vás to potěší.

Jako bychom viděli konec filmu, který skončí dobře. Ale jak sledujeme, že prodlužujete příjem věcí, které chcete, protože nevěříte, že film skončí dobře, tak vám chceme říct, že film skončí dobře. Vy pak říkáte: Ano, ale skončí tento film přesně tak, jak chci? My na to: Ano, přesně tak, jak chcete. A vy: Ale jak se to stane? Kdo to bude? Kdy to přijde? My: Teď jste v tom místě, kdy si to neumožňujete přijmout.

Chceme do vás vštípit pocit, že to pro vás bude vážně dobré. Proč si neužít cestu za tím? Co kdybyste se trochu uvolnila a nepožadovala, aby vám to vesmír dodal v překroucené přesnosti, kterou chcete, a namísto nechala, aby vám vesmír dal to, co skutečně chcete? Dobré.

Host: To je vše?

Abraham: Sotva, ale víme, co tím myslíme.

Host: Dobře.

Abraham: Prozatím.

Host: Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Způsob, jak si přitáhnout životního partnera

Přepis (video na konci): Pokud budete nadále udržovat vibraci: “To není ono, to není ono, …

1 komentář

  1. Tak on je tu ještě další vesmírný zákon, krom zákona přitažlivosti – a tím je zákon svobodné volby. Platí pro každého a platí i pro oblast lásky. Pokud si osoba přeje konkrétní osobu, může si ho/ji přitáhnout jen v tom případě, pokud ona zbožňovaná osůbka bude chtít také. Pokud obě osoby k sobě vibračně ladí, budou k sobě přitahovány.

    Dokonce se mohou přitáhnout, i když milovaná osoba má již partnera/rku. Vesmír to dokáže nádherně zrealizovat, bezbolestně – naopak, radostně a s láskou – třeba tak, že si všichni o níž jde najdou ve stejnou dobu nového partnera, a tím si neublíží, naopak k sobě zapadnou ti praví.

    Takže soudit, odsuzovat a posuzovat někoho v oblasti lásky nemá smysl. Vše je vždy tak, jak má být. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *