Abraham Hicks – Je možné vytvořit ráj na Zemi?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Je ráj zde na Zemi možný?

Abraham: Chceme, abyste si uvědomil, že pokud se zaměříte na svůj ráj, můžete ho mít už dnes. Ale pokud váš ráj je závislý na tom, co se děje na Středním východě, tak ne. Když si budete hledět svého, můžete ho mít dnes, pokud ne, tak ho nebudete mít nikdy. Protože ráj… to, čemu říkáte ráj, je váš soulad. Pokud se na něco díváte odlišně než vaše vyšší Já, vyvoláváte ve své vibraci odpor, a tomu ráj nikdy říkat nebudete. Ráj je soulad. Ráj je umožňování toho, kým jste. Přivedl jste nás k té nejdůležitější zásadě, kterou učíme.

Lidé říkají: “Když vidím tohle, cítím se špatně, tak s tím přestaň.” Což fungovalo dobře, když šlo o vašeho partnera(ku). Nebo vaše dítě. Nebo studenty ve vaší třídě. Nebo kohokoliv, koho jste mohli spoutat. A zavřít. A kontrolovat. Jinými slovy… Ale takto dáváte do vězení spoustu lidí. Brzy se vám to už nevyplatí. Zjistíte, že nemůžete kontrolovat ty, kteří vás popuzují. Ten mírumilovný ráj, který hledáte, najdete tak, že sladíte sebe se svým vyšším Já.

deck_chairs_on_the_beach-wallpaper-1600x900

Esther sledovala Novu a pak si lehla a… necítila se moc dobře kvůli tomu, co viděla, že se děje v Libanonu. Řekla: Abrahame, pomozte mi najít lépe pociťující myšlenky. My řekli: Musíš tomu přestat věnovat pozornost a pochopit, že tato situace v Libanonu probíhá od chvíle, co ses narodila. Někdy se kvůli tomu tak trápíš, že nemůžeš spát, a jindy tomu pozornost nevěnuješ a máš skvělý den. Bez ohledu na tvé činy stejně to, co se tam děje, neovlivníš. To musíte pochopit. Není vaší prací nebo právem to dělat.

Lidé pak říkají: “Ale já se narodil s touhou dělat svět lepším místem.” A my na to: Tak usilujte o vlastní soulad. Když jste v souladu s tím, kým skutečně jste a zaměříte se na téma z místa souladu, budete nabízet vibraci, která je podmanivější, je rozhodně více inspirující, je určitě silnější a vlivnější. Mohli bychom s první řadou lidí na tomto malém setkání strávit dva nebo tři dny tím, že bychom probírali světové události, a pracovali na tom, abychom vaši lidskou perspektivu přenesli do perspektivy zdroje, a jen takové množství lidí by dramaticky mohlo ovlivnit to, co ve světě probíhá z hlediska počasí, válek…

Čtěte také:  Abraham Hicks - To, co hledáte, hledá vás

vacation_time-wallpaper-1920x1080

Kdybyste tušili, jakou máte sílu vlivu, když necháte to, co vidíte, aby vám pomohlo zjistit, co chcete.. Chcete mír. Chcete, aby děti byly svobodné a venku si hrály. Chcete, aby jídlo hojně proudilo těm, kteří ho chtějí. Když ale říkáte: Tohle nechci, tohle nechci, tamto nechci… obracíte se proti proudu. Musíte pochopit, že kdokoliv, kdo je ovlivněn čímkoliv, co se na Zemi děje, ať už je ovlivněná malá skupina, jejíž dům chytl požár, nebo větší skupina, protože jiný národ na ně hází bomby.

Nezáleží, jak je to velké nebo malé. Je vždy pravdivé, že cokoliv, co prožíváte, ve vás vyvolává nové touhy. Dnes je na této planetě miliardy lidí, kteří si uvědomují jednu nebo jinou násilnou situaci, kteří vypouštějí svoje rakety touhy a zdroj slyší všechny z nich. Volání po míru je slyšet. Pokud byste viděli do vibračního depozitáře, viděli byste to nebe na Zemi, které hledáte. Viděli byste ten slíbený ráj.

tropical_resort_panorama-wallpaper-1920x1080

Pochopili byste, co vám tolik jasnovidců říkalo o budoucnosti. Nebe, o kterém tolik lidí mluví, je vibrační depozitář, který lidé vytvořili. Není to nebe po smrti. Je to nebe na Zemi. Je ve vibračním depozitáři. Vy jako jedinec se ke svému nebi můžete dostat nyní. Je to pro vás lehčí, než čekat na zbytek světa. Pokud máte z toho dobrý pocit, my určitě ano, tak můžete o krok ustoupit a pochopit, že celý svět se k tomu přibližuje.

Tohle jsme řekli Esther, když chtěla pocit úlevy. Pokud byste dokázali zvážit celou vaší dnešní populaci… miliardy lidí, které tady jsou… a podívali byste se na ty, kteří jsou v konfliktu, kterým bylo ublíženo, na ty, kteří hladoví, kteří jsou skutečně v bolesti, a procento těchto lidí porovnali s procentem zbytku na Zemi, řekli byste, že žijeme nebe na Zemi. Řekli byste: Podívejte, jak je tohle skvělé. Ale to neříkáte.

tropical_island_hotel-wallpaper-1920x1080

Necháváte, aby vás Nova brala na místa, kde se děje to nejhorší, a to aktivujete ve své vibraci, a pak tím zastíníte celou planetu a sami se připravujete o své nebe kvůli někomu jinému, pro kterého stejně nic nezmůžete, když pádlujete proti proudu. Nedělejte si starosti kvůli tomu, co se děje s vaší planetou. Viděli jsme váš vibrační depozitář. Chceme vám říct, že velké množství toho nebe, které na vás čeká v budoucích generacích, které je ve vašem vibračním depozitáři, se tam dostalo v důsledku války.

Host: Děkuji.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Řešení všech problémů

Líbil se vám článek a video? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak mě jako překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji. Více se dozvíte ZDE.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

4 komentáře

  1. To video o ráji je pro mě ráj samotný.Takový překlad má obrovskou cenu, výstižný, emocionální,srozumitelný.Přivádí mě do naprostého souladu, smekám a děkuji.

  2. “Esther sledovala Novu…” miluju anglickej humor:))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *