Abraham Hicks – Je možné myšlenkou změnit molekulární strukturu věcí?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Mám jednu otázku o perspektivě reality. Pokud má někdo ohnutý nárazník u auta… je to jeden z těch plastových nárazníků… může použít tento manifestační proces o čtyřech krocích a změnit molekulární strukturu toho nárazníku, aby se vrátil do původního stavu?

Abraham: Ano, ale proč se tak namáhat? Musela byste v sobě změnit spoustu vibračních přesvědčení. Musela byste překonat mnoho kolektivních přesvědčení, Existuje snadnější cesta. Představte si nový nárazník, a nechte vesmír, ať vám ho dodá cestou nejmenšího odporu.

Host: Jen řeknete, že chcete nový nárazník.

Abraham: Představte si své auto v dokonalém stavu. Jak se s tou představou vibračně sladíte, stanou se úžasné věci. Jerry a Esther měli kamarádku, která měla malého Volkswagena, kterého nesnášela. Každý den se ten Volkswagen o trochu více pokazil. Jeho nárazníky narazila o tolik věcí, že vypadaly jako malé vystrčené rohy. Vesmír reaguje na vše, čemu věnujete pozornost.

good_morning_10-wallpaper-1366x768

Jedna žena nám nedávno řekla, že má slabý zrak. Nosila velmi silné brýle. Je fotografka. Brýle jí překážely při focení. Její tchyně jí řekla, že existuje nová a skvělá operace, a že by ji jí ráda dala jako dárek. Ta žena nám řekla, že se cítí provinile, že by udělala něco tako fyzického. Podniknout akci a jít na operaci. Řekla: Abrahame, neměla bych být schopná změnit molekulární strukturu mého nárazníku, aby byl tak, jak chci?

Řekli jsme: Pokud budete s tímto zacházet do extrému, asi vás dnes uvidíme u sporáku, jak se kameny snažíte rozdělat oheň na uvaření oběda. Nemějte nepříjemný pocit z využívání technologického vývoje své společnosti. Vše je součástí vaší tvůrčí schopnosti. To vše je toho součástí. Přijměte vše ke svým tvůrčím záměrům. Často se snažíte kdo ví co komu dokázat tím, že vše děláte složitě.

Říkáme: Dělejte to jednoduše. Dělejte to, co je nejvíce zábavné. Dělejte to, co je nejvíce radostné. Dělejte to, z čeho máte nejlepší pocit. Dělejte cokoliv, co můžete, abyste umožnila podmínkám být co nejpříjemnější, které usnadňují váš soulad, a čím více jste v souladu, tím více vaše žárovka bude svítit a přitáhne vám více povznášejících podmínek. Čím je to lepší, tím je to lepší, tím je to lepší. Dobrá chvíle na přestávku. Jsme kompletní.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *