Abraham Hicks – Je načase chytnout vlnu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video a audio na konci):

Užili jsme si tuto interakci více, než slova dokážou vyjádřit. Těší nás se shromažďovat s těmi, jako jste vy, kteří začínají chápat, kým jsou. Chceme vám na konec předat pár věci, protože tohle je chvíle, kdy vás chceme utišit do uvědomění toho, kým jste. Vše, co jsme tady říkali o zaměřování, vás může zavést do místa, kdy si začnete myslet, že tohle je těžká práce. Vše, o čem jsme mluvili, a každému člověku, kterého jsme přivedli sem ke spolutvoření, chceme říct tuto důležitou věc. Tohle nemá být těžká práce. Nemá to být dřina. Není to o námaze, ale o souladu. Námaha a soulad jsou dvě naprosto odlišné věci.

Do souladu se nedostanete požadováním. Do souladu se promilujete. Do souladu se neprokritizujete. Utišíte se do souladu. Své děti nevnutíte násilím do souladu, ale utišíte je do souladu. Dostanete je do souladu láskou. Ale lásku nemůžete předstírat. Nejprve ji musíte najít. Po asi 30 dnech, co se po probuzení budete cítit dobře, se vaše láska v tomto životě posune na úplně nové místo, které jste ještě nezažili. Když vás lidé potkají, ucítí vaši jemnost. Ne slabost, ale jemnost.

maldive_islands_resort-wallpaper-1920x1080

Vaši mírnost. Vaši nepřítomnost odporu. Vaši jasnost. Váš účel. A jak to spatří, a vy je budete udržovat jako předmět pozornosti, a budete se usmívat a smát, protože chcete, a budete tleskat, protože chcete, budete chválit, protožete chcete, vidět pozitivní aspekty tohoto a tohoto, umožníte vašemu spádu se nahromadit, tak ti kolem vás budou ohromeni. Budou si říkat a ptát, co se s vámi děje.

Můžete jim jemně a snadno povědět: Jen jsem se rozhodl, že z toho všeho dělám velkou vědu. Neděje se nic vážného. Tohle je doba čisté, pozitivní energie, ke které máme všichni přístup. Rozhodl jsem se, že je načase, abych chytl svou vlnu. Je zde pro vás spousta lásky. A jako vždy setrváváme radostně, nepřetržitě a snadno ve vortexu.

Namluvená audio nahrávka v češtině:

[download id=”2760″] – Ke stažení

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

5 komentářů

  1. Kazdy vecer sa velmi tesim ako ma tvoj preklad Dajwe zase povznesie este viac do vortexu… Milujem tvoje preklady! ….milujem ta Dajw za to co pre nas vsetkych robis!!!! 🙂

    • Karin, děkuji za tak krásný komentář 🙂 – dělám to moc rád, a podobné komentáře, jako je ten tvůj, mě vždy moc těší, a dodávají energii v tom pokračovat 🙂

  2. Nádherné. A ten přednes u audia se hooodně zlepšil. Jsem ve Vortexu!!! 🙂

  3. Také moc děkuji, Dajwe, úžasný přednes 🙂 úžasné překlady 🙂 Nejprve si překlad se zvědavostí přečtu a pak poslechnu, někdy i několikrát… dnes to bylo velmi příjemné, citlivé, úplné pohlazení na duši 🙂 děkuji ……

  4. Perfektné! !! 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *