Abraham Hicks – Je podivnost nový normál?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video i s obrazem na konci):

Abraham: Občerstvili jste se?

Host z publika: Ano!

Abraham: Dobré. Zejména vy. Co teď? Začněme tady.

Host: Mám dost vážnou otázku. Je podivnost nový normál?

Takto to nikdy nemůže být. Protože podivné je vždy ta přední linie, kde jen pár lidí  dosahují za hranice toho,  co je většinou přijímáno. Jelikož je to o úhlu pohledu,  vždy se to bude pohybovat. Váš pohled se také posune. Když je divné normální,  už to není divné ale normální, ale bude to divné ve vztahu  k tomu normálnímu. Asi se tím snažím říct… Je to hlubší otázka,  než si většina lidí uvědomuje. Je to otázka o tom,  co je přední linií? Přední linie je vždy o dosahování místa  za hranicemi zažitých vzorců.

Divné je místo, kde se  nachází genialita, mistrovství. Je to ochota sáhnout  do nepopulární normy.

Host: Ano, protože v dětství jsem byl  vždy takový podivný a bláznivý. Pak skrze školství, korporátní svět  jsem se to naučil potlačit. Teď se k tomu vracím…

Abraham: Vážně?

Host: Je to tak zábavné a osvobozující.  Zajímalo by mě, jaké by to bylo,  kdyby lidé na světě přijali svou podivnost.

a_man-wallpaper-1366x768

 

Abraham: Bylo by to skvělé, ale souvisí s tím něco,  o čem si stojí promluvit. V tomto vašem postoji a přístupu se na vaší straně nachází  značné uvědomění si reakcí, které dostáváte od druhých… V tom, že se snažíte být něčím,  co vyvolává reakci druhých, se zaměřujete na jejich reakci,  a v tom ohledu to není úplně v rovnováze. Máte mnohem větší tvůrčí moc, když když děláte to, co děláte,  čistě ze svého pohledu… podle nás to z velké části tak děláte.  Cokoliv, co děláte, co je zábavné, pokud chcete povznášet, překvapovat  nebo potěšit, je to v pořádku. Nemůžete oddělit své chování  od reakcí lidí na něj.

Ale v průběhu naší komunikace se  spoustou našich fyzických přátel jsme si všimli, že většina z vás  jste mimo rovnováhu ve svých obavách o to,  jakou dostáváte zpětnou vazbu. O tom jsme mluvili  s naším přítelem o něco dříve, který nacházel úlevu ze svého  zlozvyku okusování nehtů. Takto jste si navykli být mimo soulad  se svým naváděcím systémem. Nahradili jste vztah se svým vyšším Já  svým uvědoměním, jak na vás druzí reagují, Ostatní lidé jsou nestálí. Nedávají  vám tolik pozornosti, kolik chcete.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Používání zákona přitažlivosti v podnikání

Proto svou podivnost  musíte stále zvyšovat. Zdá se, že aby si vás dnes někdo  všiml, musíte být stále divnější. Vše je v pořádku.  Víme, že to děláte ze zábavy. Ale aby to bylo pro zábavu  a nestaral jste se o to, co se vám vrací. Aby to bylo pro vaši zábavu. Na stěnách v chodbách v kuchyni  jsou napsané nějaké citáty, a jak tama Esther  procházela, četla si to… lidé přistupují k životu různě. Jeden z citátů vyčníval.

kish_island-wallpaper-1366x768

 

V podstatě říká: Život není o štěstí, je o službě. A že největší lidé nejsou  nezbytně nejšťastnější, ale jsou velcí. Esther si pomyslela: Eeeeh. Na tom nic nerezonuje… Nejsou to přesná slova, a nechceme vám  je říkat, abyste si je nevyhledávali. Autor toho citátu je už dlouho mrtvý,  ale byl úplně mimo. Dělejte to pro zábavu, ale pro  svou zábavu, ne pro reakci druhých.

Host: Ano. Myslím si, že mám v sobě  ještě nějaké zbytky toho, že mě záleží na tom,  co si o mně druzí myslí. Říkám si: Už jsem na tom dlouho  pracoval. Většina toho je pryč. Zajímá mě… rád bych nějaké rady  ohledně toho, jak se zbavit těch zbytků, nebo alespoň čehokoliv,  čeho jsem připraven se vzdát.

Abraham: To, jak jste se bavil se svou čepicí, je to o vzpouře? “Záleželo mi  tolik na tom, co si druzí myslí, že jsem se rozhodl pro ně udělat  obtížné o mě přemýšlet normálně. Vyvolám v nich silnou reakci. Vyvolám v nich silnější reakci,  abych se naučil ji silněji ignorovat.” Je to vaše filozofie?

crater_lake_2-wallpaper-1366x768

Host: Něco z toho tam je. Rozhodně nějaká energie vzpoury.  Je to jako kyvadlo. Dlouho jsem tuto svou  divnou část potlačoval a jak jsem se úplně bouřil,  byl jsem na této straně, tak se snažím najít  tu autentickou rovnováhu.

Abraham: Nejsnadněji ji najdete… když se díváte na člověka u stolu nebo na místnost plnou lidí, nebo na  cizí lidi, které během dne potkáváte, jak se na ně díváte,  a zvažujete jejich reakci na vás… může to dokonce být učitel  ve vás, který je chce povznést, ale chce od nich reakci,  která vám dá vědět, že jste uspěl.

Nezáleží na vašich důvodech,  proč chcete tu reakci, o kterou usilujete. Když se zaměřujete  na reakci druhých lidí, ztrácíte kontrolu, protože ji  kontrolovat nemůžete. Jejich reakce je zřídka o vás,  pokud nebudete hodně bláznivý.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jste dokonalí takoví, jací jste

Host: Dobře. Čeho se tedy  snažím dosáhnout… víte, co tím chci říct?

trees_winter_pink_sunset-wallpaper-1366x768

 

Abraham: Nejprve vám pomůžeme a pak se  k tomu vrátíme, pokud budete chtít. Už nějakou dobu lidem říkáme,  namísto toho, abyste zvažoval,  jak na vás druzí zareagují, pokud se zaměříte na to,  jaký máte z druhých pocit… tím myslíme, že se rozhodnete  být ve stavu oceňování. Pokud mají nějaké vlastnosti či rysy,  kvůli kterým je pro vás obtížné je ocenit, pak ustupte k něčemu dostatečně obecnému,  abyste dokázal cítit to obecné ocenění. Pokud objevíte čočky  chronického oceňování, budete to mít na háku.

Protože ve  stavu chronického oceňování máte pod kontrolou to, co vyzařujete, což znamená,  že kontrolujete svůj bod přitažlivosti, což znamená, že k vám přijdou jen ti, kteří s vámi rezonují. Takové to pro vás bylo celou dobu. Když říkáte, že jste hledal  schválení a možná ho nenašel, rádi bychom vám nabídli jiná slova.  Nehledal jste schválení, ale hledal jste harmonii.  Hledáte harmonii, protože chápete, že bez harmonie stejně není nic  příjemného, hodnotného nebo smysluplného.

To je klíčové. Než abyste vyhledával  zpětnou vazbu druhých lidí, vyzařujte to, co chcete. Rozhodněte se, co budete vyzařovat,  a nedívejte se na to,  co dostáváte za reakce. Slibujeme vám, že zákon přitažlivosti  se o zpětnou vazbu postará. Jak ji získáte, upravte to, co vyzařujete. Jak ji zase získáte,  upravte své vyzařování. O tom je být si vědom  svého systému vedení. O tom je věnovat  pozornost tomu, jak se cítíte.

Host: Dobře, to je pěkný posun. Děkuji.

Abraham: Velmi dobré.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *