Abraham Hicks – Je to hotové

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Řekněte s námi: To, co chci, je na vibrační úrovni hotové. To, co chci, je na vibrační úrovni hotové. To, co chci, je na vibrační úrovni hotové. Požádal jsem o to a je to hotové. Je to hotové, je to hotové. Proto říkáte: Cítím, se dobře, cítím se dobře. Je to hotové, je to hotové. Na té vibrační úrovni je můj partner, peníze, moje zdravé tělo, mé uzdravení, moje hojnost, jasnost, stabilita, vitalita, flexibilita… je to tam, je to tam, je to tam. Je to hotové, je to hotové, je to hotové. Jediný důvod, proč o tom chci mluvit, není ten, abych to uskutečnil, protože je to hotové. Je to hotové. Nemusím nic uskutečnit. Je to hotové. Nemusím nic udělat. Je to hotové. Je to hotové.

Mluvím o tom, protože to mám rád, protože se u toho cítím dobře, protože je to pro mě přirozené. Mluvím o tom, co je hotové, co je hotové, co je hotové, mluvím o tom, co je hotové, co je hotové, protože u mluvení o tom, co je hotové, se cítím dobře, protože mluvím o tom, co je hotové. Je to hotové. Rád o tom přemýšlím, mluvím a libuji si v tom. Ale nic z toho nedělejte, abyste něco uskutečnili. Je to hotové, je to hotové. Nedělejte je, abyste si něco přitáhli, ani abyste je získali, nebo se k nim dostali. Je to hotové, je to hotové, je to hotové. Je to hotové.

on_the_road_2-wallpaper-1366x768

Ve své fyzičnosti jste tak bezvýznamní ve vztahu k tomu, co je hotové. Je to hotové. Uvědomujete si svět, který tvoříte? Vidíte svůj vibrační depozitář? My ano. Je hotový a je báječný. Je hotový, je hotový, je hotový, je hotový. Mluvte o tom, protože se u toho cítíte dobře, protože to nepotřebuje víc práce. Nepotřebujete jasnost, abyste to uskutečnili. Je to hotové. Nepotřebujete konverzaci. Nepotřebujete procesy, abyste to uskutečnili. Je to hotové. Nedělejme práci. Nechejme, aby se práce udělala. Nechejme, aby ji udělaly přírodní zákony vesmíru.

Nechejme, aby ji udělalo vaše vyšší Já. Nechejme, aby ji udělal zákon přitažlivosti. Nechejme, aby se udělala, protože má být udělána. Nechejme, aby se udělala, protože je hotová! To chceme, abyste věděli. Je to hotové! Omezuje vás jen vaše uvědomění, že nevidíte důkazy toho, jak je to hotové. Vše, o čem mluvíme, je o rozpuštění překážek mezi vámi a vaším vyšším Já. Vše se odvíjí v dokonalém pořadí. Je to o tom to nechat být. Nechat dobro, které si zasloužíte, které jste uvedli do pohybu, ke kterému jste nedávno báječně přispěli, nechte ho být… Dejte průchod zábavě.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak moc jste ve stavu umožňování? (A co ho blokuje)

tree_by_the_lake-wallpaper-1366x768

Nechť se můj postoj zlepší. Nechť se důkazy ukážou. Nechť svět pochopí. Dejte mi vědět nyní. Nechte to být. Nechť to, kým skutečně jsem, je přítomno v této chvíli. Nechte být moji dychtivost, moji vášeň, moji jasnost, moji rovnováhu. můj metabolismus, můj blahobyt. Nechť mé buňky dělají to, co dělají. Nechte svůj národ být. Nechte svou vládu být. Nechte zdravotní systém být. Nechte ekologii být. Nechte ekonomiku být.

Dejte průchod zábavě. Nechte to být. Nechte blahobyt být. Nechte Zemi se otáčet na svém orbitu v dokonalé blízkosti. Nechte to být. Jak moc se na tom podílíte? Nepodílíte. Necháte to být. Necháte to být. Můžete vše nechat být a očekávat dobré věci. Protože jste je uvedli do pohybu. Vaše vyšší Já to ví. Když se vycvičíte do toho očekávání, blahobyt bude vždy váš.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

6 komentáře

 1. Přála jsem si dnes nové úžasné video … a je to hotové! Díky ♥

 2. U každého nového videa si říkám “dnešní video je TOP, je geniální, je dokonalé!”
  ..a každé další je ještě lepší a dokonalejší..taky v tom vidíte určitý vzestup, možná i rozpínavost? 🙂
  Úžasné učení – Zákon přitažlivosti a Já Jsem miluji! 🙂

 3. Dneska jsem zažila názornou ukázku toho, o čem Abraham mluví…

  Musela jsem pro nějakou drobnost do Alzy (teď si myslím, že mě tam vesmír poslal záměrně, abych opravdu pochopila)

  Doma jsem udělala objednávku a šla si to zaplatit a vyzvednout. S lístečkem a číslem čekám, až se zboží vyskladní a objeví se moje číslo. Zajímavé bylo, že jak tak sedím a sleduji jak postupně vyvolávají čísla, tak mi to přišlo jako analogie toho co učí Abraham…

  Krok 1 – objednávka u mne doma přes internet + platba
  Krok 2 – skladníci vyřizují moji objednávku (vesmír)
  Krok 3 – v klidu čekám, až mě vyvolají a zboží převezmu

  Zajímavé bylo, že tam mají i skener pro zákazníky, aby se podívali, jak je to daleko s jejich objednávkou.
  Bylo pár lidí, kteří netrpělivě chodili k tomu skeneru. Jeden pán dokonce dvakrát. I když to trvalo trochu déle, tak jsem si říkala, klid, ve skladu (vesmír) na tom makají a za chvilku to bude…

  Fakt perfektní lekce 🙂

  Díky Dajwe, výtečný výběr videí, mám pocit, že na sebe perfektně navazují 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *