Ještě více o Vortexu – video s Esther

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Nadpis: Běžte do Vortexu.

AH: Takže, k čemu vás skutečně nabádáme je abyste akceptovali, tuhle vibrační realitu. Děláte to? Víte, že je realita a ještě vibrační realita? Víte, že vibrační realita předchází skutečnou realitu? Jinými slovy: Vše existuje nejdřív ve vibrační podobě před tím, než se to celé zmanifestuje. A v tomto tvořivém Vortexu jsou shromážděny všechny věci, které chcete a čekají tam na vás.

Pečují zde o ně zdroje, které tvoří světy. Jsou tam pro vás. Pro vás, dokud neucítíte jeho blízkost. Takže, dnes budeme hovořit o tom, jak se dostat do Vortexu. V pondělí nám konečně vydají knihu. S názvem: Běžte do Vortexu. Jerry a Esther jsou z toho šílení, že vám jí prostě nemůžou dát rovnou do ruky, protože zjistili, že opravdu dělá svou práci hodně dobře. A víte jaké je její tajemství? Na CD hraje zvláštní hudba, která je neobyčejná ve svém tempu. A chce po vás, abyste hledali tempo dýchání, které se s ní sladí. A právě proto, že je nezvyklá ve svém tempu. Je to jako jeden – dva – tři silné nádechy a pak pět výdechů.

Ne to co si myslíte, že děláte. Často to děláte ve spánku. Ale ne to co myslíte že děláte. Tři silné nádechy a pět krátkých výdechů. Tohle vyžaduje tolik pozornosti, že prostě nemáte čas přemýšlet nad těmi myšlenkami plnými obav. Takže, pouze tím, že se soustředíte na hudbu, která hraje vás dostane na místo s menším odporem a pak na pozadí k vám promlouváme. Všechno co Zdroj ve vás ví, o všem na čem vám záleží. Teď Tohle je pomůcka, která vás dostane do Vortexu. Nepotřebujete ji. Jediné co potřebujete vědět je, že tu Vortex je dostat se do něj.

A potřebujete poznat, že jste v něm a dělat to častěji. A jakmile jste ve Vortexu, pomáhá když si všímáte, která myšlenka vás z něj vyhodila a v budoucnosti se jí vyhnout. Myšlením myšlenek, které vám pomohou dosáhnout vaší frekvence. Chceme vám pomoci si uvědomit, že většina vaší snahy, kterou vydáváte – snaha meditovat, snaha zaměřovat se, snaha dosáhnout cílů, snaha činit svět kolem vás lepším, vaše osobní nebo fyzické světy, dělat je prostě lepší. Tolik snahy, kterou vydáváte pochází z vaší horlivé pozornosti, kterou věnujete věcem, které nechcete! Většina snahy, kterou má většina lidí a kterou většina z vás zná.

To znamená skoro všichni nabízí téměř většinu své snahy z místa mimo svůj Vortex. A to je důvod, proč se zdají být tak těžké. Abychom to objasnili, hrajeme si s touhle hračkou. Karty o penězích a Zákonu přitažlivosti. Jsou to afirmační karty. A většina lidí si myslí, že afirmační karty jsou dobrá věc. Jdu do poštovní schránky, na účtu moc peněz nemám. Určitě ne tolik, kolik složenek mám ve schránce. No tak si koupím tyhle úžasné karty.

Čtěte také:  Jak se zbavit pocitu viny a hanby

Napsali jsme je my. A z místa kde teď jsem, což je místo plné obav nebo strachu se začnu snažit procházet procesem afirmace. /čte z karet/ “Budu vyprávět svůj příběh takový jaký chci aby byl”. Chci víc peněz… “Po čemkoliv toužím, toho dosáhnu.” Tohle jim pošlu spolu s platbou. “Dosáhnout úspěchu je mé rodové právo”. No, tohle měl někdo říct mým rodičům. Nemám z nich nic. Nic. “Vše co prožívám přitahuje svůj vibrační ekvivalent.” Jo, jo, jo, jo. “Jsem tvůrce své vlastní zkušenosti.” Tak to jsou hodně špatné zprávy…

Asi už trošku tušíte na co narážíme. Když jste mimo Vortex a snažíte se, má to protichůdné účinky. Protože tohle aktivuje obranu uvnitř vás, která chrání místo, kde jste. Je to jako když se dohadujete s kamarádem a každý věříte své verzi. A kamarád věří té své a vy věříte té své. A čím více o tom mluvíte, tak jen utvrzujete svá vlastní přesvědčení. Ani jeden z vás se nemůže přiblížit pravdě toho druhého. To samé se děje když jste mimo Vortex a děláte afirmace. Je to jako když afirmujete opak toho co byste chtěli. “Rozvíjím umění nasměrovat své myšlenky.” Správně! “Nepotřebuji mít peníze, abych přitahoval peníze.”

Tak tohle je štěstí. Ale, když se náhodou ocitnete ve Vortexu, tak se to děje. Kdy jen na malou chvilku vidíte myšlenky o věcech jak je nechcete. A najednou zahlédnete východ slunce, nebo jeho západ nebo dítě, které vám přejde přes cestu. Nebo vám do klína skočí kočka nebo uslyšíte píseň, která se dotkne vašeho srdce. Prostě se ocitnete ve Vortexu, všichni to děláte. Někdy i víckrát za den. A když pak ze svého Vortexu začnete číst tyto afirmace, pak je pocítíte naprosto odlišně. Protože tam nebude žádná vibrační protichůdná síla.

Slyšíte co vám říkáme? Když mluvíte o tom co chcete, a není vám příjemné když o tom mluvíte, tak to nepomáhá. Nesnažte se o to, když jste vibračně mimo rovnováhu. Vaše práce číslo jedna je dostat se do vibrační rovnováhy. Jako první se vždy musíte dostat do Vortexu. Naladit se na to kým opravdu jste a pak. “Příběh, který vyprávím je základ mého života.” To zní pěkně, když jste ve Vortexu. “Jsem tvůrce své vlastní životní zkušenosti”.

Ve chvíli kdy jste ve Vortexu vás to posílí a jste rádi, že jste. Díváte se kolem sebe, setkáváte se s podobnými myšlenkami. Je vám to příjemné. Máte z toho husí kůži. Když pak čtete o tom, co víte. Když si potvrzujete to, co vám Zdroj uvnitř vás potvrzuje každý den celý den, vnímáte to jako úžasné, dává vám to životní sílu. Cítíte se vesele, cítíte vzrušení. Takže, k čemu se zde dostáváme.

Čtěte také:  K čemu je nám vlastně vystlané hnízdo?

Nesnažte se, když nejste ve Vortexu. Když nejste ve Vortexu, máte jen jeden úkol. Dostat se do Vortexu. Jak se dostanete do Vortexu když tam nejste? No přestaňte dělat to co vám v tom brání. No, OK tak opustím svého manžela. /smích/ Dám výpověď a děti dám do domova. Takhle jsme to nemysleli. Myslíme tím, věci které denodenně děláte, které ovlivňují vaše vibrační nastavení jsou věci, které máte v hlavě. Jsou věci na které myslíte. Věci, nad kterými přemítáte.

Přesvědčení, která v sobě držíte. Přesvědčení je jen nacvičená myšlenka. Což víte, takže to co chcete je změnit vaše přesvědčení. Vytrénovat svá přesvědčení. Důležité je, že dostat se do Vortexu a konverzace, které pak povedete budou takové jako nikdy před tím. Nesnažte se změnit své myšlení z místa mimo Vortex. Jen tam vzniknou protichůdné vibrace a vy se do všeho ještě víc zakopete. Změňte své myšlení. Musíte naskočit na stejnou vlnu s tím kým jste. A jak? Meditujte, ztište mysl. Když ztišíte mysl, zastaví se myšlenky. Když se zastaví myšlenky, zastaví se odpor. Když se zastaví odpor, vibrace se zvednou.

Když běháte, když se procházíte, když jste v přírodě, když komunikujete s druhými, které milujete, když si děláte seznamy věcí, které milujete, když se dostanete až na vrchol oceňování. Napsali jsme několik knih. A každá z nich je plná procesů. Víme že jich máte po krk. Procesy, které byly všechny napsány, aby vám pomohly se dostat směrem k tomu kým opravdu jste. Ale tohle je velké, tohle je opravdu velké pomůže vám k nejrychlejšímu a nevětšímu pokroku.

Tohle je proces, který říká: Nějak, nějakým způsobem, ztiším svou mysl. Zhypnotizuju sám sebe a nemyslíme to doslova. Najdu nějaký způsob jak se dostanu do vibrační blízkosti toho kým jsem. A když se budu cítit o poznání lépe, tak pak se začnu snažit. Pak si stanovím cíle. Pak začnu plánovat. Pak zavolám do letecké společnosti a zabookuju si letenky. Pak půjdu do obchoďáku nakupovat oblečení. Pak se budu milovat s člověkem kterého miluji. Pak někomu zavolám. Dostaňte se do Vortexu a pak… Dostaňte se do Vortexu a pak… Dostaňte se do Vortexu a pak…

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkuji!

 

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *