Abraham Hicks – Jsem ve vortexu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Je zábavné být zpět. Poprvé jsem tady byl asi před šesti nebo osmi lety. Kamarád mi o vás řekl. Četl jsem knihu o nějakém vortexu. Moje první otázka byla: Co je vortex? Jak jsme spolu mluvili, zjistil jsem od vás, že jsem ve vortexu více než většina lidí. Celý život jsem strávil řešením nevyřešitelných problémů, a to díky tomu, že jsem byl ve vortexu. –

Abraham: Ta inspirace je boží, že?

Host: Ano, nesmírně.

Abraham: Je tak skvělé se napojit na nekonečnou inteligenci. Nekonečná inteligence pár věcí zná.

Host: Neměl jsem pocit, že potřebuji přijít na více seminářů. Občas si od vás něco na připomenutí pustím. Velmi to pomáhá. Kamarád mi znovu volal a říkal, že vás viděl v Chicagu, a že na vás musím znovu zajít, že jste jiná. Teda že Abraham je jiný… Řekl jsem si: Dobře, uvidím. Přijeli jste do Seattlu, tak jsem se přihlásil.

Abraham: Našel jste rozdíl?

Host: Ještě ne.

Abraham: Mluvíme rychleji.

Host: To ano.

taking_a_journey-wallpaper-1366x768

 

Abraham: Rozdíl v tom, co říkáme, od doby, co jste se dozvěděl o vortexu, je tento: Mluvili jsme dnes hodně o tvoření vortexu. Říkali jsme, že se musíte dostat do vortexu. Nyní vám říkáme: Vortex je shromážděn, spolupracující složky tam jsou, je tam frekvence, kterou chcete slyšet, ale musíte se dostat do stavu přijímání, abyste ji slyšel. Než abychom vás vedli, jak se dostat do vortexu, více mluvíme o tom, co z vortexu jste schopen přijímat.

Dost se v tom popisování pitváme, ale má to ten přínos, že vám to pomáhá pochopit, že velká část cesty se už uskutečnila předtím, než jste přijal tu myšlenku touhy. Pomáhá nám to vám říct, že jakmile je ve vás touha zrozena, většina práce je hotová. Nyní musíte zůstat v blízkosti pocitu, jaký jste měl, když se ta touha ve vás zrodila, když ta první myšlenka přišla.

Znáte to skoro více než kdokoliv, s kým jsme kdy mluvili, protože když dojde k tomu zrození, jste jako pes na kosti. Nedokážete se toho pustit, protože cítíte, jakou to má sílu.

Host: Ano. Na druhé stránce přihlášky se píše: Promyslete si otázku a zapište si ji. Udělal jsem to. O dva dny později jsem od vás slyšel staré přísloví, které mi tu otázku zodpovědělo.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Záměrné tvoření života

Abraham: Nemusí to chodit jen od nás skrze Esther. Je to všude okolo. Identifikujete to, aktivujete… tohle si poslechněte… tím, že v sobě aktivujete svou připravenost přijmout odpověď, což je vše, co zapsání toho dělá. Už jste to vše vyslal do vortexu, ale tím, že jste v sobě aktivoval připravenost přijmout odpověď, tak ji nyní můžete získat z různých míst, protože stav přijímání je stav přijímání.

Všímáte si, jak často se spousta věcí spojí a dá vám odpověď z mnoha různých směrů, což se vám vždy líbí? Nikdy se na nic nerad díváte jednostranně. Chcete, aby to bylo úplně potvrzeno. Velmi dobré.

Host: Jak jsem naposledy odešel z vašeho semináře, rozhodnul jsem se, že chci více peněz. Tak jsem se zeptal: Kolik chci? Řekl jsem si: 500 000 dolarů. Jak tady sedím dnes a poslouchám vás, jak mluvíte s ostatními lidmi, uvědomil jsem si, že ty peníze jsem od té doby získal. Nepřišly všechny naráz, jak jsem si představoval, ale neměl jsem silnou touhu, že je chci všechny naráz ihned. Jen jsem si řekl: Chtěl bych 500 000 dolarů. A získal jsem je. Teď to udělám znovu s milionem dolarů.

Abraham: Velmi dobré.

Host: Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

1 komentář

 1. Cítim ako milujem a som milovaná…
  Milujem Davida a všetkých ľudí sveta…
  Milujem všetulinko v mojom okolí…
  Milujem a cítim svoj rast ☺
  A cením si každé a jedno video tu pridané…
  Veľké a srdečné ďakujem ❤

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *