Jsem závislá na jídle, co s tím? Abraham Hicks

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Dobré ráno.

AH: Ano, to je.

Host: Chci se zeptat na závislosti, konkrétně … jak využít … tento celý … systém, který, jak jsem zjistila, mi opravdu funguje, pokud jde o finance a pokud jde o štěstí. Ale vidím spoustu lidí, kteří bojují se závislostmi a já sama si připadám závislá na jídle a mám s tím problém a ráda bych věděla, jak to /mohu/ využít v tomto případě.

AH: Jsme rádi, že o tom můžeme mluvit z pohledu této nové analogie Vortexu tvoření. Protože díky tomu bude pro vás snazší pochopit všechno, pokud dokážete porozumět těmto dvěma aspektům vás samých.

První, co chceme říci, je, že všechno, co lidé dělají- bez ohledu na to, co to je – dělají proto, že si myslí, že jim bude lépe, když to budou dělat. My víme, že je mnoho lidí, kteří by s tím nesouhlasili, ale vy všichni se snažíte zlepšit si svůj pocit, a tak všechno, co každý dělá, dělá proto, že se chce cítit lépe, a myslí si, že tohle by mohlo pomoci – ať už je to cokoli.

Takže – se děje to, že lidé dělají spoustu věcí ve snaze naplnit tu prázdnotu, /kterou cítí/ když nejsou ve Vortexu.

Jinými slovy, když nejste ve Vortexu, nejste v souladu s tím, kdo jste, a místo jasného myšlení jste zmatení, nebo místo pocitu vitality a života cítíte letargii. Místo pocitu vlastní hodnoty si připadáte nejistí a bezcenní. Místo pocitu vlastní moci často cítíte bezmoc.

Takže z místa mimo Vortex máte tendenci věřit, že aby se věci hýbaly, musíte něco udělat. Pak jsou tu všechny možné způsoby chování, které – vy nejenže si svým myšlením život zhoršujete, /ale/ jsou to jediné myšlenky a chování, ke kterým máte přístup. Protože Zákon přitažlivosti říká, že podobné je přitahováno podobným.

Takže když jste mimo Vortex, řekněme s pocitem zahlcení nebo s pocitem, že nemáte dost času … všechno je o rovnováze – když utrácíte víc peněz, než vyděláte, tak se dostáváte z rovnováhy a cítíte díky tomu napětí.

Když vydechujete víc vzduchu, než nadechujete, tak velice rychle tu nerovnováhu pocítíte. Když nejste ve Vortexu, když jste mimo Vortex, je to nerovnováha. Například, když máte víc práce, nebo to tak vnímáte /že máte víc práce/, než času na to ji udělat, tak jste v nerovnováze.

Čtěte také:  Kam se ztrácejí mé věci?

Řekněme, že jste v nerovnováze a že dlouhodobě cítíte že je toho na vás moc. To je pocit, který nejčastěji ukazuje na vaši disharmonii. Když ten pocit, že je toho na vás moc, a zároveň stav mimo Vortex trvá dlouhodobě, tak to, co vás napadá, že máte udělat, tomu odpovídá. A tak to vypadá jako dobrý nápad sníst právě tohle.

A co je na tom zajímavé, je to, že neexistují konkrétní jídla – my nemáme v úmyslu vzít všechny druhy jídla, které jsou na téhle planetě k nalezení a říct vám, která z nich jsou ve Vortexu, a která jsou nevortexová. Protože takhle to není. Ale když vy jste mimo Vortex, tak to, co VNÍMÁTE jako nevortexové jídlo, vás přitahuje.

Takže podstatou věci je, že když nejste ve Vortexu, tak vás přitahuje to, co považujete za nevhodné. Není to tak, že /to jídlo/ JE nebo NENÍ /vortexové/, ale /přitahuje vás to, co/ za /vortexové/ POVAŽUJETE.

Takže vaše činy a vaše slova a vaše chování jen zhoršují vaše nebytí ve Vortexu, což je zajímavé, protože vy vážíte víc, než si přejete, a tak vysíláte raketu touhy, abyste byli štíhlejší nebo vitálnější nebo zdatnější nebo abyste měli pevnější svaly.

A tak si to všechno ukládáte do Vortexu, jenže protože stojíte mimo Vortex, tak teď doslova dostáváte inspiraci k opačné akci. Vidíte, kam se dostáváme?

Protože všechno se sobě rovná a vzájemně si sobě odpovídá. Právě tolik toho, co chcete, je i na druhém konci té tyče – stejný a odpovídající opak toho /co chcete/. Takže čím víc chcete být fit, a čím víc cítíte, že nejste, tím víc zůstáváte mimo Vortex a tím více vás přitahují věci, které jen upevňují tuhle vaši manifestaci.

Vydržte, během dne vám tohle všechno začne dávat větší smysl – Vortex začne být pro vás pochopitelnější. Prostě na začátku přijměte fakt, že existují myšlenky vortexové: “Jsem dobrý, jsem toho hoden.” A jsou myšlenky nevortexové: “Nejsem tak dobrý, nejsem toho hoden.” Vortexové myšlenky: “Jsem fit a vitální a žiju a jsem čilý.”

A nevortexové myšlenky: “Nevypadám dobře, jsem moc tlustá, nejsem zdravá, necítím se dobře.” Jinými slovy – jsou vortexové a nevortexové myšlenky.

Takže… Vše, co prožíváte, cokoli si manifestujete, je ukazatelem toho, kde se nacházíte v těchto oblastech. Takže můžete být ve Vortexu například v oblasti vztahů nebo v oblasti financí a /zároveň/ mimo Vortex v oblastech jako například vaše fyzické tělo.

Čtěte také:  film Secret - tajemství které v něm nebylo

A Zákon přitažlivosti reaguje na to, kde jste. Takže cílem je dostat se jakýmkoli způsobem do Vortexu, a když potom máte ty nevortexové myšlenky, tak vás to vyhodí ven. A tak se dostanete zase do Vortexu, jakoukoli cestou, a pak dostanete ty nevortexové myšlenky, a ono vás to vyhodí ven.

A vy se jakoukoli cestou /opět/ dostanete do Vortexu, až nakonec, když dostatečně chcete být ve Vortexu a dostatečně se chcete cítit dobře, zatímco myslíte na něco – jakoukoli věc, tak můžete změnit vibraci vaší bytosti. Změníte svou vibraci. A tím, jak změníte svou vibraci, tak nyní … vám přicházejí na mysl jiné věci.

Je možné, že ode dneška za šest měsíců budete ve Vortexu tak naladěni na to, kým jste, a /zároveň/ budete jíst všechny ty věci, které původně pro vás byly nevortexovými jídly. Protože nejde o to, co jíte, ale je to ten vibrační vztah, který udává tón vašeho metabolismu, vašich svalů, vaší vitality, vašeho skutečného blahobytu.

Jinými slovy – všechny nemoci jsou vlastně odpor, který kladete tomu, kým /ve skutečnosti/ jste. A všechny negativní emoce představují odpor vůči tomu, kým jste. Kdyby vás život nenutil se stát tím /kým jste/, tak nejít /za tím/ by vám nedělalo potíže. Ale když se díky svému životu stáváte tím /kým jste/, tak když se tomu bráníte, máte potíže.

Překlad: Verah27 2019

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *