Jsou naše touhy autentické?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

AH: Ještě něco?

Host: Jak mohu vědět, že moje žádost je autentická? Například v mysli mohu toužit po všem možném jako třeba po novém autě nebo po velikém domě… Jak mohu posoudit, že je to autentické – možná, že mé srdce touží po něčem jiném…?

AH: Tohle je opravdu dobrá otázka, že?

Vzhledem k tomu, že zažíváte a zažil jste mnoho životních zkušeností, požádal jste už o spoustu věcí a o některé jste požádal opakovaně… a v této vibrační realitě, v rámci tohoto vývoje a shromažďování spolupracujících složek – co vaše vnitřní bytost registruje, není ten důvod pro to, ale vaše vnitřní bytost registruje, že řada věcí, o které žádáte, se týkají téže věci.

Chcete nové auto … z mnoha důvodů. Kvůli rozveselení, kvůli pocitu pohody, kvůli … možná troše bezpečí a ochraně, kvůli … spolehlivosti, kvůli pohodlí, kvůli zklidnění, kvůli své přípravě na věci, na kterých skutečně záleží. Na to nové auto byste mohl pohlížet jako na ukojení své chamtivosti nebo byste ho mohl ocenit jako místo vaší stability, který je pravou podstatou vaší bytosti.

Více peněz – což je o svobodě, je to o možnosti objevovat své vášně. Je to o svobodě pohybovat se směrem k tomu, co vás volá. Nenapadají nás žádné důležitější vibrační důvody a váš Vortex je schopen to vše zkombinovat, protože už od té doby, kdy jste si jako chlapec hrál na hřišti, jste žádal o některé z těch věcí. Chtěl jste to, čemu říkáte spravedlnost a chtěl jste respekt a chtěl jste to dávat i dostávat.

Chtěl jste být sladěný, chtěl jste životní sílu, takže mnohé z toho tam už bylo, váš Vortex existoval dokonce ještě předtím, než jste přišel do svého těla. Víte o tom? Vaše vibrační realita existovala ještě předtím, než jste přišli do svého těla. A úplně první žádost, prostě jste je tam dávali.

Takže není možné, aby vaše vnitřní bytost držela a podporovala něco, co pro vás není dobré, nebo něco, co byste z pohledu vašich standardů nepovažovali za dobré. Je tolik způsobů, jak se s věcmi vypořádat. Esther včera rozjímala s kamarádkou o rodičovství – dva rodiče, kteří se baví o způsobech výchovy dětí a možná spolu nesouhlasí nebo se hádají. Nebo třeba sousedský výbor, kde lidé debatují a hádají se spolu o tom, jak by se v jejich čtvrti měly věci dělat.

Ale tam dole v hloubi či v jádru všech těch lidí jsou tytéž stejné věci. Chceme dobro pro svou rodinu, chceme dobro pro sebe navzájem, a i když máme různé představy o tom, jak to zařídit, tak máme tento základní záměr v jádru věcí – bez ohledu na to, jak velké rozdíly se na povrchu zdají mezi námi být – takže, když půjdete zpátky k těm základním záměrům …

Čtěte také:  Když se láska změní v závislost

My víme, že naše slova nestačí, protože slova neučí, učí pouze životní zkušenost. Ale chceme, abyste věděli, že to, co je ve vašem Vortexu, je autentické a je to skutečné a je to vaše a vy jste to tam dali a to nejlepší z toho, o co jste žádali, tam je a volá vás, abyste to dokončili. A o tomhle tvoření je. Takže – přidáme ještě minutu – takže tady máme tento Vortex a my vám stále říkáme věci jako: najděte způsob, jak se dostat do Vortexu, pracujte s našimi procesy a dostaňte se do Vortexu, meditujte.

Přestaňte dělat tu věc, co děláte, která vás drží mimo Vortex, a jděte do Vortexu. Říkáme: dostaňte se na váš vysoko se vznášející disk, snažíme se najít mnoho různých způsobů, díky kterým získáte rychlost, nebo uvolníte odpor, abyste se mohli sladit s tím, kým ve skutečnosti jste. A teď vám říkáme – tady je tato vibrační realita, která vyzařuje signál, a tadyhle jste vy, daleko od ní, protože jste naštvaní, nebo jste daleko, protože si děláte starosti.

Ve skutečnosti jste tak unavení, že sotva dokážete zůstat bdělí – a pak začnete meditovat a na chvilku jste tomu blíž – pak se vrátíte ke svému normálnímu dni, ale je to tu, a vy pak další den meditujete, takže jste tomu blíž – a pak se zase vrátíte ke svému normálu, ale ono to zůstává stabilní, a pak zase meditujete a protože se vám podařilo ztišit svou mysl, tak něco z toho, co váš Vortex je a co ví, vy přijímáte – a nyní jste se změnili. Nejste stejní.

Směs vaší lidské fyzické frekvence je teď jiná. A pak se zase vrátíte do svého normálního světa, ale teď jste vnímavější. A pak meditujete znovu a znovu, a dříve, než si to uvědomíte, ta propast mezi vámi a vámi – moc často se to neděje – jste častěji ve vibrační shodě a nyní začnete cítit rytmus své vnitřní bytosti. Začnete cítit sebedůvěru, o kterou jste žádali – ne nutně to auto, ale tu sebedůvěru.

Cítíte uspokojení z toho, jak dobře se cítíte ve svém těle. Cítíte nadšení, které jste dříve necítili – ne to auto, ale nadšení v těle, které uspokojuje. Začnou vám přicházet nápady – ne to auto, ale cokoli, k čemu jste připraveni, začne přicházet – ještě ne to auto, ale vy se nezaměřujete na nepřítomnost toho auta, v tom spočívá ten rozdíl. Nezabýváte se nepřítomností auta, nezůstali jste trčet v kroku 1, teď se zaměřujete na krok 3.

Čtěte také:  Vaše očekávání jsou klíč

Takže tyto myšlenky se přeměňují na věci a teď … odehrávají se setkání a vzrušující zážitky a vy zjistíte, že lidem říkáte: Nepřipadám si jako tentýž člověk. A oni řeknou: Co se změnilo? A vy řeknete: To ti nemůžu říct, myslel bys, že jsem divný.

– Co se změnilo? – No, přestal jsem se zabývat věcmi, které mi vadí. A oni: Jak jsi to udělal? – No, přestal jsem na ně myslet. – Jak jsi to udělal? – No, začal jsem myslet na jiné věci. – Na jaké věci? – Úplně nenápadné věci, úplně nepatrné věci, úplně základní věci, úplně obecné věci. Věci, které mě nezvedají ze židle.

Znáte to, když jedete domů a jsou tu takové ty věci, o kterých nikdy nemluvíte před tatínkem … Ta témata, kterým se vyhýbáte a pak to někdo zmíní a: áááh – říkal jsem ti, nezačínej o tom. No a takovéhle bitvy svádíte i sami se sebou, jsou to jen témata, která sami sobě nikdy nenadhazujete, vy prostě nepotřebujete tyhle věci vířit. Protože když je rozvíříte, brání vám to v tom, abyste byli v souladu.

A jak uplyne víc času a vy je nerozviřujete, tak se rozptýlí v nicotě. Už k vám nemají žádné spojení ani vztah, protože už je vibračně neaktivujete. Takže začínáte znovu v tomto novém vibračním místě a TOHLE jsou teď věci, které mají přednost, tohle jsou věci, které mají prioritu, tohle jsou věci, které mají skutečnou hloubku, tohle jsou věci, které mají skutečnou trvalou sílu. A pak se začne ve vašem životě ukazovat víc TĚCHTO věcí. Takže uspokojení je ten prvek, kterého chcete dosáhnout. Myslíme, že tohle je opravdu dobrý čas na občerstvení.

Host: Děkuji.

Překlad: Verah27 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *