Abraham Hicks – Jsou přírodní zdroje omezené?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci článku):

Host: Moc vám děkuji. Snažím se pochopit, jak je to s přijímáním a dáváním. Spousta statistik mluví o tom, že 5 % populace světa vlastní 98 % všech zdrojů.

Abraham: To může být nepřesná statistika. Trochu bychom o ní pochybovali. Ale řekněme, že je to přesná statistika. Tohle se vám bude líbit. Pokud by 6 % populace chtělo začít přijímat jako těch 5 %, pak by se zdroje rozšířily tak, aby uspokojily 6 %. Pokud by 10 % populace chtělo přijímat jako těch 5 %, zdroje by se rozšířily, aby uspokojily 10 %.

Pokud by 100 % populace vaší planety chtělo žít jako 5 %, kteří se tak už rozhodli, zdroje vaší planety by se rozrostly, aby uspokojily 100 %. Není to tak, že 5 % plýtvají zdroji, ale že žádají o to, co chtějí, a dostávají to, a zbytek 95 % na to nadávají a udržují se mimo stav přijímání, a tudíž si ty zdroje netvoří.

Je zde dostatek zdrojů, aby všichni měli vše, co chtějí.

1594197

Host: Takže chamtivost ve skutečnosti neexistuje?

Abraham: Jak byste popsala chamtivost?

Host: Chamtivost bych popsala jako mít buď více, než skutečně chci, nebo… když se snažím se uspokojit věcmi, které mi nedají vnitřní mír a harmonii, po které skutečně toužím.

Abraham: To se možná děje, ale to nemá nic společného s vaším prvním předpokladem. To je úplně jiné téma. Na chvíli se vraťme k myšlence chamtivosti a pak se přejdeme k tomuto dalšímu. Většina lidí by chamtivost popsala jako brát více, než potřebuji, nebo získávat víc, než co mi náleží. Ale ve vesmíru, který má nekonečné množství zdrojů… lidé s tím nesouhlasí, ale slibujeme vám, že pokud jste schopni to definovat jako touhu, tato realita má schopnost vám tu touhu bez výjimek splnit. Nemá to žádná omezení.

1306409

To jediné, co lidi udržuje od toho, co chtějí, je to, že se zaměřují na nedostatek toho chtěného, a proto jsou v souladu s nedostatkem, a tudíž si v životě tvoří nedostatek té věci. Mnoho lidí si myslí, že existuje kupa zdrojů… je zajímavé sledovat vaši logiku v souvislosti s těmito zdroji. Jste na stejné planetě, na které jste byli více let, než co dokážete spočítat. Jen se podívejte na rozdíl ve vaší ekonomice v posledních 400 letech.

A to jste na úplně stejné planetě. Nikdo sem nevozil nějaké zdroje. Dnes zde není více zdrojů, jen jste nyní vibračně v souladu s využitím těch zdrojů. A to jste ani trochu neokusili, co vám tato planeta je schopná skutečně nabídnout. Žijete v neustále se doplňujícím prostředí. Nikdy byste nedokázali svou planetu uvést do nerovnováhy využíváním více zdrojů, než které může vyprodukovat. Nemůže se to stát. Vrátíme se k vaší předchozí otázce a řekneme vám, že chamtivost není problém, protože pro někoho není možné získat víc, než co jim náleží.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Co tvoří lidský charakter?

Líbil se vám článek a video? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak mě jako překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji. Více se dozvíte ZDE.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *