Abraham Hicks – Jste dokonalí takoví, jací jste

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Dnes jsem tady poprvé. Byla jsem pozvaná na veletrh mladých žen pronést proslov. Je to pro dívky ve věku 11-18 let. Mám spoustu zkušeností s lidmi trpící depresí, bipolární poruchou a sebevražedným myšlením.

Abraham: To bude teda večírek.

Host: Chci z toho udělat večírek. Mám přiležitost mluvit na tomto semináři…

Abraham: Kdo na ten seminář půjde? Všichni? Kdo tam bude?

Host: Dívky ve věku 11-18 let.

Abraham: Kdo je tam ale pozval? Už byly někým takto zaškatulkovány?

Host: Ne… některé ano. Probírá se tam hodně témat. Seminář je celodenní a mluví se o hodně tématech. Spolupracuji s organizací “County Mental Health”, tak mě pozvali, abych o tom mluvila.

Abraham: Eeeh…

Host: Jak to mohu udělat povznášející…?

Abraham: Řekněte jim, že chcete jen 10 sekund. Trochu si s vámi pohráváme. Jen ale narážíme na nálepky, které jste zmínila. Jinými slovy… Víme, že když víte, co nechcete, tak víte, co chcete. Vůbec se zde nesnažíme tvrdit, že všichni by měli být na vysoké vibraci a že by se měl pořádat jen takový seminář. Ale také si myslíme, že nemůžete nikoho povznést, pokud sama nejste na tom povzneseném místě. Problém se škatulkováním je ten, že v sobě obsahují posudek. Nemyslíme tím nevhodný posudek, ale je v tom ohodnocení a názor o místě, kde se ty dívky nachází, který vám zanáší vibraci a je tak pro vás nemožné se napojit na proud.

single-white-daisy-in-grass-wallpaper

Proto v reálném čase nikomu nemůžete dát, co chce. Musíte najít způsob, jak se povznést nad své téma.

Host: Ano… Máte k tomu nějaká doporučení?

Abraham: Máte pro svůj seminář název? Jak dlouho bude trvat vaše prezentace?

Host: Jednu hodinu. A moje 19 letá dcera tam bude mluvit se mnou a její téma je šikana.

Abraham: A jak jste nazvala svou prezentaci?

Host: “Co je vůbec normální”?

Abraham: Co považujete za normální?

Host: Společenská meřítka.

Abraham: Takže tohle je seminář o tom, co je. Ve snaze se posunout za to, co je. My bychom mluvili na téma s názvem “Nemožný sen”. Přišla jsem k vám mluvit o… dysfunkci. A následkem toho to zcela jistě budu udržovat. To by byl skvělý začátek. Nemožný sen.

1306409

Měla jsem mluvit o tom, co je. Ale vím, že se vším, co jsem, a vším, co jsem zažila, s každým setkáním s druhými lidmi, že jak budu mluvit o tom, co je, tak tím se všichni ujišťujeme, že to, co je, se moc nezmění. Máme na výběr. Řekněte jim: Máme na vybranou. Mluvit buď o tom, co je, nebo o tom, co bychom preferovali. Ve vašem životě je spousta dobrého, co je. Chci vám pomoci se zaměřit na stránky života, které se vám líbí. S naprostou jistotou totiž vím, že pokud se zaměříte na ty stránky, které se vám líbí nejvíce, tak dosáhnete… dosáhnete stavu mysli, díky čemuž bude nemožné žít více toho. Tímto si jsem naprosto jistá.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Očekávejte, že vám vše vyjde dobře

Když mi byla přidělena tato zodpovědnost mít před vámi prezentaci, mysleli si, že budu schopná vás udržet při zemi a pomoci vám uvidět to, co děláte špatně, aby se vám život zlepšil. Tato organizace má totiž dobré úmysly. My všichni chceme víc než samotný život, abyste žili radostný život, který žít budete. Ale to vše vede špatným směrem. To je podle mě špatné s většinou společnosti. Kámenem úrazu ve společnosti je přesvědčení, že zkoumáním problémů je vyřešíme. Není ale možné vyřešit problém jeho zkoumáním.

Musíme být orientovaní na řešení. Orientace na řešení znamená se dívat na to, co je, jako vyřešené. A to tak chronicky, vytrvale, detailně, a s živou pozorností, že to bude dominovat to, jaký máme ze sebe pocit, dokud se to neprojeví v našem životě. Mám radost, že k vám mluvím v tak mladém věku, protože vy víte více než dospělí, o čem tady mluvím. Byly jste omezeny, označeny, zaškatulkovány, ovládnuty, kontrolovány a přesvědčeny, že nejste dokonalé, jaké jste. Já vás ale vidím tak dokonalé, jaké jste.

Host: To je krásné.

Abraham: A neříkejte své mámě, co jsem vám tu řekla.

Host: Děkuji.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *