Abraham Hicks – Jste mistři tvoření

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Je načase, abyste začali být hrdí  na to, kde se v tomto světě nacházíte. Jste na tom velmi dobře. Víte, že jako záměrní tvůrci v tomto  moři kontrastu na této planetě jste mistři tvoření,  že proto jste tady? Jste mistři tvoření. Přišli jste do nejkomplexnější,  nejdokonalejší rozmanitosti, která kdy existovala v jakékoliv  dimenzi, v jakémkoliv čase a prostoru… jste tady, proséváte a třídíte, a docházíte  ke svým osobním závěrům o tom, jak by podle vás byl svět  a váš svět v tomto světě byl lepší. Vaše hodnota je taková, že každý  závěr, ke kterému jste došli, je plně pochopen a podpořen zdrojem.

Energie, která tvoří světy, se ve  vašem zastoupení zaměřuje. Je načase, abyste se sladili  s tím zaměřením. Nesnažte se kontrolovat nějaké výsledky.  To bychom chtěli záměrně říct vám všem. Nesnažte se kontrolovat  výsledky a manifestace. Pokuste se zvážit, kde se vibračně,  emočně nacházíte. Na to se zaměřte. Poté nechte to, co vložíte do vortexu, a nyní vaše nové vnímání toho, být kontrolou toho, co se odvine  z hlediska manifestace. Bude se vám to líbit. Je to snadný přístup.

Ti, co čelí realitě, nezmění  realitu, které čelí. Když čelíte realitě, udržujete aktivní  vibraci, která vám přináší stejné výsledky. Odlišná místa, jiné tváře, ale jde  v podstatě o stejnou zkušenost, kterou nadále opakujete. Nemusí to tak být. Jste ti, co čelí realitě,  nebo ti, kteří realitu tvoří? Je to o tom se chtít cítit dobře,  a vědět, jaké myšlenky vás rozhazují, a věnovat pozornost tomu, co se děje…  není nic špatného srazit pár věcí, jak se učíte řídit. Je to něco, co se musí stát. Jak si budete všímat,  že určitá myšlenka vedla k něčemu,  tak příště, jak narazíte na tu myšlenku  kvůli předchozí hybné síle, můžete mít nad ní více kontroly,  protože nyní budete rozhodnější.

Ale ať vaše rozhodnutí vychází  z toho, jak se cítíte,  ne ze základu toho, pro co  se rozhodujete. Pokud rozptýlíte negativní zaměření,  časem nebude součástí směsi. Současně, kdy rozptylujete negativní  zaměření, můžete se zaměřovat pozitivněji. Je to jen otázka toho, že vám bude záležet  na tom, jak se cítíte, a podle toho se řídit. Ve své přítomnosti máte více svobody,  než jste si přisuzovali.

Nechte svůj proces rozhodování  být převážně o tom, jak se chcete cítit. Pochopte,  že jste si už zaplnili vortex rozhodnutími, která jsou pro vás důležitá. Pak jen sledujte, jak se  život krásně odvine. Poté se častěji budete  ocitovat ve stavu bytí, kde se kolem vás odvíjí věci  a vy pozorujete důkazy svého souladu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak přestat posilovat omezující přesvědčení a zvýšit si vibraci?

To je nejlepší část záměrného tvoření. Pozorovat důkazy svého souladu. Nebo v případě momentu pátého  kroku… pozorovat důkazy svého nesouladu. Není ale nádherné pozorovat ty důkazy? Pokud jste hluboko ve frustraci,  ani se nesnažte se zastavit  a popisovat to… jen si řekněte:  Počkat chvíli, můžu od toho poodstoupit. Nemusím to prohlašovat  a nadále obhajovat svá omezení, protože to bude hybnou  sílu udržovat v chodu. Každý má trochu k tomu sklon, protože  si tak trochu zakládáte na faktech. Zvykli jste si čelit realitě.

My na to: Ti, co čelí realitě,  nemění realitu, které čelí. Pokud budete čelit realitě,  budete udržovat vibraci, která bude dále přitahovat stejné  výsledky. Všimněte si spojitosti mezi svými slovy, konverzacemi  se svými přáteli, a všimněte si, jak často jste se mohli  dostat zpět na svou cestu souladu,  ale z ujetých důvodů jako, že nechcete  ranit pocity svých přátel změnou konverzace, nebo, nebo… nebo převážně kvůli své hybné  síle nebo svým důvodům, ale z toho nemáte dobrý pocit… řekněte si: Počkat. Můžu z toho ustoupit.  Nemusíme to prohlašovat a obhajovat svá omezení. To bude hybnou sílu udržovat.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *