Abraham Hicks – Jste připraveni na svůj vysněný vztah?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Myslím, že moje otázka je komplikovaná. Snad mi pomůžete mi to vyjasnit. Pomáhám druhým lidem se vztahy a mám spoustu otázek, jak mít sama úspěšné vztahy. Jsem trochu zmatená, protože jsem zvídavý člověk. Hodně čtu a všichni mají na to jinou teorii. I když jak poslouchám Abrahama… poslouchám vás už asi 10 let… tak slyším jiné věci.

Abraham: Například?

Host: Nedávno jsem slyšela skvělé otázky o tom, že když se zaměříte na pozitivní aspekty ve vztahu, tak je můžete vytáhnout, a že budete v kontaktu jen s tímto aspektem dané osoby, a přesto jindy lidé říkají: Chci mít jasno v tom, co chci, a vybrat si toho správného člověka. Například ta žena mluvila o výstavním psovi a vy jste říkali, že mít nejlepšího výstavního psa je snadnější, než ne tak dobrého výstavního psa. Mou otázkou tedy je, co je klíčové k přitáhnutí si nejlepšího partnera, a k vytvoření a udržení vztahu? Je to o pohlaví, o slučitelnosti? O tom, že se protiklady přitahují?

1835868

Abraham: To základní, co o vztazích vždy chceme říct, je to, že nehledě na to, jaký je ten hlavní vztah, o kterém mluvíte, takový vztah se může vyvinout do něčeho, co je uspokojující. Ale myšlenky, které jste o něm myslela, a které o něm nadále myslíte, jsou tím, které určí, jaký ten vztah bude. Jinými slovy někdy mluvíme s lidmi, kteří mají silnou touhu po vylepšeném vztahu, která byla vyvolaná z mizerného vztahu, ve kterém se ocitli. A tak vyslali rakety touhy, které se vibračně velmi liší od jejich současné vibrace.

A ty touhy jsou daleko od toho, co očekávají, že kdy získají, že je pro ně není cestou nejmenšího odporu zůstat v tom vztahu a snažit se z něj ten vysněný vztah udělat. Vždy mluvíme o konkrétní energii, na kterou odkazujeme, a vždy bereme v úvahu sílu jejich touhy a jejich vibrační vzorce. Někdy mají vůči tomuto vztahu několik tužeb. Někdy jde o všední vztah, který je na cestě k něčemu jinému. Můžete tak pohlížet na vše. Každá vaše zkušenost je jen odrazový můstek k větší jasnosti a uspokojení.

1623920

Host: Dobře, to je užitečné. Pokud to dobře chápu, tak je to o tom se vrátit k podstatě toho, co chcete, a mít v tom jasno, a nenechat vnější vlivy řídit,  jak o tom přemýšlíte?

Abraham: Bylo by pěkné, kdybyste to dokázala, ale je těžké nebrat v potaz vnější okolnosti. Jak často vidíte někoho, kdo má dost dobrý vztah, a pak mluví se svou sestrou, která jim připomene, co zapomněli, a poukáže na to, co je s jejich vztahem špatně. Najednou se ten vztah celý změní. Není divu, že žádný z vašich přítelů nechce jít s vámi domů.

Čtěte také:  Je to hotové!

Host: Mluvili jste s mou sestrou. Mám tři starší sestry. Dobře, takže také při pomáhání druhým lidem se vztahy, zní to… existuje spousta různých teorií, a v podstatě je to o bezpodmínečné lásce a vnímání toho pozitivního. Jaké teorie? Jako rozdíly v pohlaví. Snažím se nějaké vybavit. Četla jsem jich tolik, že mě žádná nenapadá. To, jak můžete ideálně v někom probudit to nejlepší. Komunikační techniky, apod.

couple_girl_beach_love_relationships_54412_2560x1440

Abraham: Zde je to, co chceme, abyste si poslechla. Pokud byste se řídila tím, co zde říkáme, a rozhodla se, že nic není důležitější, než se cítit dobře, a byla byste ochotná si vybírat dobře pociťující myšlenky, zjistila byste, že většinu tohoto zmatení byste rychle vyčistila. Vybavte si něco, co jste nám řekla.

Říkáte: Nevím, co je skutečnou teorií za vztahy. Jakou Pandořinu skříňku tohle otevřelo… To je jako říct: Nemám modlitbu na udělání správného rozhodnutí nebo na učení někoho, jak se ve vztazích správně rozhodnout. Teď vnímejte, jak odlišně se cítíte u této myšlenky: Všichni společně tvoříme. Zákon přitažlivosti k nám přivádí ty, na které jsme vibračně připraveni. S každou interakcí máme větší jasno v tom, co hledáme.

Teď vám zde povíme podstatu vašeho zmatení, které cítíte. Tohle je to, co trápí vás a téměř všechny o vztazích. Bude se vám to líbit. Souvisí to se vším, o čem jsme tu mluvili. O síle přítomného okamžiku, o minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Jste zde nyní ve svém mocném nyní. Vyzařujete vibraci, kterou jste se naučila nabízet na své fyzické cestě. Ať už vyzařujete cokoliv, tak to vyzařujete. Je jedno, jak jste se to naučila, nebo jaké vztahy toho byly příčinou. Jste zde a vyzařujete vibraci o vztazích. Zákon přitažlivosti k vám přitahuje lidi, kteří jsou v souladu s tou vibrací.

1577994

Pokud byste mohla říct: “Dobře, jsem přizpůsobivá. Jsem ochotná přijmout, že přitahuju to, co vyzařuju. Tady jsi, dokonalé zrcadlo toho, co jsem vyzařovala. Přebírám naprostou zodpovědnost za tebe a za to, jaký jsi v mém životě. V podstatě jsem si tě vytvořila. A těchto 25 věcí, které na tobě zbožňuji, si zapíšu a budu je mít na jazyku. A těchto 157 věcí… a tyto ostatní věci se mi moc nelíbí, tak si je zapisovat nebudu, a pokusím se na ně moc nemyslet. Ve své vibraci zesílím věci, které na tobě mám ráda, a zlehčím ve své vibraci věci, které na tobě nemám ráda. Pak budu sledovat tuto kouzelnou hru. Uvidím, co se začne dít. Jak se začneš stávat více podstatou mého snu, poplácám se na záda a tím více tě budu oceňovat.” To je skvělý způsob, jak tvořit.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Spřízněné duše & Očekávání

To, co to ale často pokazí, je následující. Řeknete: Zde jsem a jsem vše, co jsem, nyní, a chci si v životě vytvořit vše, co kdy budu chtít, i když nyní nemám ani ponětí, co všechny ty věci budou. Vesmíre, přines mi vše, co kdy budu chtít, i když na to vibračně ani nejsem připravená. Pokud vám vesmír dodá něco, co ví, že chcete, na co nejste vibračně připravená, tak o to přijdete. Je jedno, o koho půjde.

410566

Nejste-li vibračně připravená na svůj vysněný vztah, tak se od vás odrazí pryč. Pak si začnete kvůli tomu říkat, že vy nebo ten člověk udělal něco nevhodného. Kdybyste místo toho řekla: Vztahy jsou nejlepším příkladem zákona přitažlivosti v akci. Dostávám to, co vyzařuju. Udělala jsem dobrou práci v tom, že jsem se dostala do tohoto výchozího bodu. Líbí se mi, co ke mně přichází, a zdůrazním věci, které se mi líbí.

A pak buďte flexibilní. Přestaňte se snažit dnes rozhodnout, co budete navždy žít. Být na vašem místě, naše manželské sliby by zněly takto: “Mám tě dost rád(a). Uvidíme, jak to půjde.”

Host: To je skvělé. To se mi líbí.

Abraham: Vy ale místo toho říkáte: “Doufám, že budeš moct dostát všem nemožným věcěm, které jsem si zapsala, kterými musíš být. A každý den tě budu držet jako rukojmí, protože mé štěstí závisí na tvé schopnosti předvídat vše, co kdy budu chtít. Podepiš zde.”

Host: Skvělé. Moc děkuju.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Způsob, jak si přitáhnout životního partnera

Přepis (video na konci): Pokud budete nadále udržovat vibraci: “To není ono, to není ono, …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *