Abraham Hicks – Jste “přitahovateli” svého života

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Vaše vnímání se změní, když začnete chápat, že si tvoříte svou realitu, a že jste přitahovatel. Jste přitahovatel. Jste přitahovatel. Jste přitahovatel svou pozorností. Jste přitahovatel svou pozorností. Svůj živote si tvoříte příběhem, který vyprávíte. Tvoříte si ho vzpomínkami, které si pamatujete. Tvoříte si ho svými konverzacemi. Tvoříte si ho tím, jaký z věcí máte pocit. Máte schopnost se cítit odlišně, než jak se cítíte, pokud chcete, jen ne najednou. Protože zákon přitažlivosti, i když je váš nejlepší přítel díky své stálosti a své síle, také vám bude zrcadlit to, čemu věříte. Když něčemu věříte, zákon přitažlivosti vám to dává, a pak říkáte: “Vidíš? Věděl jsem, že je to pravda.”

My na to: “To ale nemusela být pravda. Je to pravda, jen protože jste to pro sebe udělali pravdou.” “Viděl jsem, jak se to děje ostatním, tak jsem to začal považovat za pravdu i u sebe. Vidíte, jak to funguje?” Víme, že není snadné udržovat odlišné myšlenky ve světě nebo prostředí, které má určité zajeté myšlenky a přesvědčení, ale proto jste sem přišli. Jste úžasní tvůrci zde v tomto prostředí, které je v každý moment nové.

beach_tropical_island-wallpaper-1366x768

Tato skupina bytostí se nikdy předtím v celém vesmíru nesetkala. Jsme dnes tady jedineční. Jak najdete něco, na co se můžete zaměřit, a vcítíte se do jasnější a čistější a méně odporující myšlenky, v té jasnosti myšlenky, což znamená v té myšlence bez odporu, objevíte nadšení a radost a produktivitu, jakou jste předtím nikdy nezažili. Je to jen o tom, abyste dostatečně chtěli se cítit dobře, abyste byli ochotní sahat po lépe pociťujících myšlenkách.

Abyste byli ochotní si vyčistit mysl a začít znovu. Abyste se po spánku zaměřovali záměrněji na věci, ze kterých máte lepší pocit. To nejdůležitější, co bychom dnes rádi ve vás probudili a aktivovali, je touhu po tom se cítit dobře. Protože když je tato touha ve vás aktivní, vaše osobní touha se cítit dobře, když se té touhy nevzdáte, když se stále chcete cítit dobře, pak se můžete navést do těch uvědomění a pohledů, které vám pomohou se cítit dobře.

Jak se budete cítit dobře, vyčistíte si svou vibraci, váš bod přitažlivosti bude bez odporu, a když k tomu dojde, začne vám do života proudit spousta úžasných věcí. To, co je na tom báječné, je to, že můžete sledovat, můžete být svědky, jak se vaše jasnost mění do zkušeností a věcí. Myšlenky měnící se na věci. Myšlenky měnící se na věci. Pro to jste sem přišli.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Co nám brání si tvořit "velké" věci?

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *