Abraham Hicks – Jste svým vlastním stvořitelem

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

V tomto prostředí plném kontrastu jsou věci, které se vám líbí, a věci, které se vám nelíbí. Některé z nich chcete, některé z nich nechcete. A jak se podíváte na tuto rozmanitost věcí, a naleznete něco nechtěného a zaměříte se na to, dojde k jedné úžasné věci. Zrodí se protějšek toho nechtěného. Kdykoliv víte, co nechcete, tak okamžitě máte jasno v tom, co víte. To znamená, že vesmír právě expandoval, protože vy jste zahlédli kontrast.

Nechceme vám v tom moc lichotit, protože tohle probíhá u každé formy vědomí. I jednobuněčné organismy poznávají, co nechtějí, a dávají vzniku tomu, co chtějí. Evoluce všech druhů je poháněna tímto vystavením se kontrastu. Jakmile vy, jakožto geniální tvůrci, uvidíte, co nechcete, tak dáte vzniku obdobné protilehlé vibraci. Například… Když jste nemocní, tak vesmír slyší vaši žádost o zdraví. A Zdroj uvnitř vás tu nově expandovanou žádost zaznamená. A tohle znamená, že z vibračního hlediska kdykoliv něco zažijete, tak vypustíte raketu touhy. Díky všemu, co kolem sebe vnímáte,  nabízíte vesmíru jasnost a expanzi.

To je důležité, protože vaše vyšší Já se tou žádostí okamžitě stane. Když jste nemocní a cítíte se špatně, a tudíž do vesmíru posíláte — nemusíte o tom mluvit — tu vibrační žádost, tak vaše vyšší Já se stane stabilizovanější a zdravější než jaké bylo, než jste onemocněli. Když nemáte dost peněz, vysíláte žádost o bohatství. A vaše vyšší Já se stane vibrační obdobou toho bohatství. Neděláme si z vás srandu. Někteří z vás si řeknete: “To mě teda moc nezajímá, protože s těmi vibračními věcmi nemůžu platit.” “Zatím ne,” my říkáme.

tree

Vše, co znáte jako fyzické, co se zhmotnilo do fyzické podoby, přesně takto vzniklo. Kdybychom byli na vašem místě, tak bychom měli velkou radost z chápání této vibrační reality, která se tvoří díky vašemu nynějšímu vztahu k životu. A protože tato vibrační realita, které říkáme vortex tvoření, není od vás z hlediska času daleko. Je jen za “manifestačním rohem”. A vy na to: “To řekněte mému poskytovateli hypotéky.” Můžu vám zaplatit těmito vibračními žetony? Cože? Berte to jako příslib, že zaplatím.

Chceme, abyste pochopili, že pokud přijmete skutečnost této vibrační reality, a v jakékoliv chvíli budete dělat vše, co můžete, abyste se s tou realitou sladili, pak se vaše cesta objeví. A cesta k manifestaci se vám nejen odhalí, ale bude tak zřejmá, že ji neminete. Nemůžete se ale nacházet mimo tento vortex tvoření a zhmotnit si věci, o které žádáte. V tom je velký vibrační rozdíl. Nepřítomnost toho, co chcete, je mimo vortex. Přítomnost toho, co chcete, je uvnitř vortexu. Nemůžete zároveň stát uvnitř a mimo něj. Nemůžete opakovat, že nemáte dost peněz a umožnit si přijmout více peněz. Je to vibračně nemožné. Je to jako si naladit rádio na 630 AM a stěžovat si, že neslyšíte hudbu na 98,7 FM. U rádiových frekvencích tomu chápete.

Čtěte také:  Abraham Hicks - O sebelásce a nalézání krásy

Chceme, abyste to chápali u svých vibračních frekvencích. Jste vibrační bytosti. Považujete se za bytosti z masa a kostí, protože skrze své smysly umíte vibraci tak dobře tlumočit. Ale především jste vibrační bytosti. Jedna žena si nám stěžovala, že se ve svém těle necítí příjemně. A že díky tomu nepohodlí je těžké cítit naději nebo optimismus. A my jí říkáme: Nemůžete nechat, co je, aby bylo jediné měřítko, které dává směr vašim emocím. Pokud se nacházíte ve stavu nedostatku peněz, nebo nemáte láskyplný vztah, nebo vás vaše tělo bolí, pokud se nacházíte na nechtěném místě a věnujete tomu místu plnou pozornost, pak se u vás nic nemůže měnit.

hd-wallpaper-space-awesome

To nejdůležitější na pochopení je to, že z vibračního hlediska jste už vykonali velkou změnu. Pokud byste se ale dokázali dívat do svého vortexu tvoření a nechali své emoce přicházet v reakci na svou vibrační realitu raději než v reakci na realitu, která se už zhmotnila, pak naleznete naději. A jak naleznete naději, tak se dokážete uzdravit z čehokoliv. Lidé… Lidé někdy říkají: “Ale tohle je pravda.” A s láskou a z legrace říkáme: “No a?” Spousta věcí je pravdivých. Když se na něco chvíli zaměřujete, tak se to stane pravdou.

Pravda není měřítko, které by mělo rozhodovat, na co se budete zaměřovat. Rozhodujte se podle toho, jaký z toho máte pocit. Spousta věcí je pravdivých. Rakovina je pravda. Terorismus je pravda. Lidé hladoví – to je pravda. Na světě jsou nešťastní lidé – to je pravda. Když se na to zaměřujete, tak se připravujete o svou pravdu. Připravujete se o svou skutečnou pravdu, která je tím, k čemu vás život přiměl se stát. To je tím, kým jste.

Když říkáte: “Chci být k sobě pravdivý.” Nebo když říkáme: “Chceme, abyste k sobě byli pravdiví.” Tím myslíme to, že chceme, abyste se dívali dopředu. Abyste se dívali na vibraci toho, kým jste se stali, a dokázali ji popisovat, dokud vám nebude tak blízká, že pro vás bude snadné nalézt tuto myšlenku uvnitř vortexu, než tuto myšlenku mimo vortex. Tento vortex tvoření obsahuje vaše vyšší Já a vše, oč jste kdy žádali. Když říkáme, že jste tvůrci své reality, jako první to řekl Seth, že si tvoříte svou vlastní realitu.

1872796

My říkáme: Jste tvůrci své vlastní reality, ale ještě důležitější je to, že jste tvůrci sami sebe. Jste tvůrci sebe a svého těla. Jste tvůrci sebe a své hojnosti. Jste tvůrci sebe a svých vztahů. Jste tvůrci sebe ve své zkušenosti. To, koho a co tvoříte, jste vy. Je důležité pochopit… A chceme, abyste si tohle z dneška odnesli. Tohle “vy” se už stvořilo. Život vás přiměl to vytvořit. V této vibrační realitě, v tomto vortexu tvoření, tato vibrační realita… dávejte pozor, je přítomný čas. Existuje tady v přítomném čase.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Rozdíl mezi instinktem a intuicí

“Proč tím nemůžu nijak platit,” ptáte se. My na to: Hledáte mouchy ve věcech, na kterých nezáleží. “Na mé hypotéce záleží,” řeknete. My na to: O důvod víc přijmout sovu vibrační realitu, že existuje v přítomnosti. Tím, kým jste se stali, jste se tím už stali. A negativní emoce při sledování nedostatku peněz jsou známkou toho, že si neumožňujete být tím, čím jste se už stali.

Musíte si umožnit být tím, čím jste se už vibračně stali, než se to může zhmotnit. A vy na to: Věděl jsem, že je v tom háček. Ale to je jen malinký háček. Je to jen malinkatý háček. Pokud se ze svého pohledu budete dívat dopředu do toho, co považujeme za přítomný čas, a přijmete realitu svého bohatství, když přijmete realitu své geniality, když přijmete realitu své hojnosti, když přijmete realitu své vitality, pokud přijmete, že to vše už je stvořené, ucítíte úlevu a to nyní. A ten pocit úlevy znamená, že uvolňujete odpor.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

2 komentáře

  1. Pravda není měřítko.
    Děkuji za opět skvělý výběr. Přesně mi to sedlo :o)

  2. skvělé, poslechla jsem si to už nejmíň 3x a pokaždé tam objevím něco nového 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *