Abraham Hicks – Jste všemocní

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Je vzrušující si uvědomit, že můžete být, dělat nebo mít cokoliv, co chcete. Ale je nezbytné, abyste se pohodlně a často přesouvali do vortexu. Je nezbytné, abyste se přestali zabývat nebo myslet na to, jaký mají na vás názor druzí. Musíte všechny ostatní vynechat z rovnice, zatímco si zdokonalíte svůj vztah s vortexem. Jak začnete myslet záměrněji, sahat po nejlépe pociťovaných myšlenkách a bude pro vás nejdůležitější být ve vortexu, a výsledky vašeho bytí ve vortexu budete brát jako druhotné… … namísto potřeby mít něco, co je ve vortexu a to používat jako motivaci jít do vortexu.

Chcete být ve vortexu, protože je vším, kým jste. Jak vám začne záležet na tom, jak se cítíte, a postupně si svou vibraci budete upravovat, začnete být člověkem, který bude příkladem žití života, který je za hranicemi toho, co mnozí nebo většina lidí žije. Lidé při pohledu na vás budou říkat: “Víš… všímám si, že se cítíš lehce. Cítíš se svobodný. A jsi převážně šťastný. Jako bys věděl něco, co my ne. Jako by tvůj život byl lepší než život většiny.” A vy jim můžete říct: “Ano. Také jsem si toho všimnul.”

rainbow-vortex

A oni se zeptají: “Jak se ti podařilo dosáhnout tohoto místa, kde se ti stávají věci, které se nestávají ostatním?” A vy odpovíte: “Nějak se mi podařilo pozastavit víru jen v to, co je. A tu víru jsem rozšířil k více možnostem. A jak jsem ji rozšířil k dalším možnostem, tento nekonečný vesmír mě začal učit, že expanze nemá žádná omezení. A pak jsem se do toho vpravil. Začal jsem si užívat, když jsem myšlenkami sahal do nových míst. A sledoval výsledky a manifestace svého souladu. A nyní dělám různé věci, co druzí nedělají.

Dopředu si plánuji místa na parkování. Pokaždé jsou volná. Při usínání v myšlenkách navštěvuji divy světa. Mezidimenzionálně komunikuji s lidmi, kteří žili přede mnou. S básníky, kteří mě zajímají. Umělci, kterým chci porozumět. Hudebníky, jejichž hudbu chci pochopit. Vystavuji se všem věcem. Jsem expanzivní bytost. A miluji nadšení z té expanze.” A druzí si řeknou: “Cože…?”

sun-sucked-in-to-the-vortex-fantasy-hd-wallpaper-1920x1080-5444

A vy na to: “No… dostal jsem se do vortexu.” A oni nechápavě: “Cože…?” A vy povíte: “Pro mě je nejdůležitější se cítit dobře, a tak každou svou myšlenku jsem začal upravovat tak, abych se cítil dobře.” A oni poví: “Cože? Ty se umíš dívat na špatné věci a cítit se dobře?” A vy: “Ne. Ale chci se tak moc cítit dobře, že se na ně nedívám. A jak jsem se vycvičil do té lépe pociťující vibrace, začal jsem si přitahovat jen dobré věci. A máte pravdu. Jsem všemocný. A vy také. Vydejte se na tuto cestu.”

Čtěte také:  Začněte přijímat své štěstí

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

4 komentáře

  1. Ooooo, tak to je nádhera! Dajwe, báječný výběr k překladu. A ten klavír k tomu – moc jsem si to užívala. Velice oceňuji. Díky 🙂

  2. Nádherné! ♥♥♥ Děkuji ☺

  3. Úžasné, souzním 🙂

  4. Děkuji.. <3 <3 <3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *