Abraham Hicks – K čemu je dobrá marihuana?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Abraham: Chcete mluvit o něčem konkrétním?

Host: Ano. Jaký má marihuana  efekt na vaši schopnost se napojit na intuici a instinkt nebo i vyšší Já, což je to stejné.

Abraham: Cokoliv, co rozptyluje vaše zaměření, má potenciál, že vás dostane  více do stavu umožňování. Může vás ovlivnit vibračně v tom smyslu, že pokud vás zklidní a způsobí,  že sebe a druhé přestanete kritizovat, může vás to obrátit  směrem po proudu. Ale stejné rozptýlení zaměření… a závisí to na tom,  jaký z toho máte pocit.

Pokud z marihuany máte nepříjemný  pocit, protože je ilegální, tak jdete proti proudu.  Pokud se cítíte z ní obezřetný, protože je těžké ji získat, nebo by  vám mohla způsobit potíže… musíte to poznat podle  toho, jak se cítíte. Učíme meditaci jako stejný způsob  obrátit se ve směru proudu, ale mnoho uživatelů marihuany  nesouhlasí, že by to byla stejná zábava.

Což nás přivádí k dalšímu faktu. Nikdy jsme neviděli nikoho, kdo by  užíváním marihuany dosáhl osvícení, protože stejné rozptýlení zaměření, které v nich snižuje odpor, jim také brání ve schopnosti se silně  zaměřovat směrem k tomu, co chtějí. Je to takové ztlumení zkušenosti. Meditace je velmi dobrý most… řekněme, že jste se zaměřovali na něco,  co nechcete, u čeho se cítíte negativně. Myslíte si, že byste o tom měli  myslet více pozitivních myšlenek.

Ale nikde ve vás nejsou o tom  žádné pozitivní myšlenky aktivní, protože jste se tak dlouho  zaměřovali na to negativní, že je to jako nastavit rádio na 106 FM  a snažit se uslyšet vysílání na 98 AM. Ty frekvence se liší. Je snadnější svou mysl ztišit než najít čistě  pozitivní myšlenku o stejném tématu.

reflection_16-wallpaper-1280x720

 

Tak jako je snadnější používat  marihuanu nebo nějakou látku k rozptýlení svého negativního zaměření. Ale nevýhoda jak marihuany  a meditace je ta, že jakmile z toho stavu  vystoupíte, je logické,  že se začnete zaměřovat  na to, na co předtím.

Proto pobízíme záměrné a postupné  obracení se směrem po proudu, protože takto provedete  trvající změny. Pokud si dnes 100x záměrně vyberete  něco, z čeho máte lepší pocit, ovlivníte svůj vibrační  bod přitažlivosti. Lidé, zážitky a dokonce myšlenky, ke kterým  nyní díky zákonu přitažlivosti máte přístup, se změní. Řekněme, že se o něco stále obáváte,  tak negativně přitahujete a přitahujete, jdete spát, a během spánku  přestáváte negativně přitahovat, protože stáhnete své zaměření,  ale jak se probudíte,  je velká šance, že navážete na to,  kde jste skončili předchozí den, protože během spánku  jste nijak nezlepšovali…

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proč trpělivost není nutná aneb co je trpělivost?

Proto bychom řekli 10-15 minut záměrného  zaměřování ve směru toho, u čeho se cítíte dobře, je mnohem efektivnější než spánek,  meditace nebo použití nějaké drogy, která vás tzv. dočasně vytáhne ze hry. Dá vám úlevu, akorát  neovlivní vaši vibraci. To je odpověď. A úleva za něco stojí. Děkuji. Je něco, co byste mi chtěli říct? Váš vibrační depozitář  je plný věcí, které chcete, a kdybyste ho dnes viděl, ani byste ho  nedokázal identifikovat jako svůj, protože tam je kombinace spousty věcí,  o které jste postupně žádal. Zdroj dokonce jasněji a mocněji ví, o co jste žádal,  než vy byste dokázal nyní vyjádřit. Viděli jsme ho a je nádherný.

Naše povzbuzení… tohle pochází specificky  od vašeho vyššího Já, které si je vždy vědomo všeho,  o co žádáte. Přistupuj k tomu zlehka.  Nebuď na sebe tak přísný. Nenech ostatní, kteří neví,  o čem mluví, a oni neví, z hlediska toho, co bys měl dělat, nenech je být posledním slovem, nebo prostředním  nebo počátečním slovem nebo jakýmkoliv slovem. Nevšímej si názorů druhých a svou úplnou pozornost věnuj  svému uvědomění, kde se nacházíš ve vztahu k tomu,  k čemu jsi volán. Pochop, že nejsi volán k něčemu,  co je od tebe oddělené. Není nic, co bys měl dělat.  Umístil jsi tam každý kousek. Jsi na cestě, přesně podle plánu,  nic se nepokazilo. Je načase, aby sis svou  cestu začal užívat.

Host: Moc vám děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *