K čemu je nám vlastně vystlané hnízdo?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

AH: Osvěžili jste se? Toužíme začít, vy také?

Publikum: Ano.

AH: Víte co chcete?

Publikum: Ano.

AH: Chcete do toho jít rovnou nebo se chcete nejdřív zahřát?

Publikum: /smích/

AH: Líbí se vám řídit události ve svém životě skrze směřování svého fokusu? Líbí se vám řídit ho záměrně? Myslíte, že je to možné? Bez ohledu na to, kde jste nebo jaké prostředí vás obklopuje?

Že jste schopní vybírat si z toho švédského stolu života. Že si můžete vybrat jen takový obsah, který se shoduje s vaším Vortexem, ať se děje cokoliv?

Publikum: Ano.

AH: No, tak potom víte to samé co ví Zdroj. Tím pádem vůbec nepotřebujete měkké hnízdečko, abyste se vibračně naladili na toho kým opravdu jste. Tohle nám říkáte? A máte rádi své měkké hnízdečko?

Publikum: Ano./smích/

AH: Zajímavé, že ano? Mám opravdu rád své měkké hnízdečko, které oslabuje schopnosti mého fokusu ať se děje cokoliv.

Publikum: /smích/

AH: To byl chyták. Takže, o čem je záměrné tvoření doopravdy? Znamená to být si vědomý kde se nacházím v kteroukoliv chvíli. Že je to tak? A vždy hledat to nejlepší co se dá, na tom místě, kde zrovna jsem.

Tím u sebe vyvinete takové myšlenkové svaly dalo by se říci. Myšlenkové svaly, které vám ve skutečnosti přináší mocný Zákon přitažlivosti. Protože to na co myslíte, je to co vás obklopuje. Takže, tady je další otázka pro vás.

Bylo by možné, kdybyste nacvičovali – záměrně nějakou delší dobu: do Vortexu, do Vortexu… Bylo by to opravdu možné, dostat se do situace, kdy byste byli obklopeni spoustou životních zkušeností, které by se neshodovaly s vaším Vortexem?

Je to vůbec možné? Když se budete důsledně ladit na své Dobro, můžete se potom potkávat s nechtěnými věcmi? A tak, je to zajímavé. Vy si vystýláte svoje hnízdečko tím, že nepotřebujete aby bylo vystlané. Jinými slovy:

Způsob, jakým si důsledně vytváříte prostředí, které je opravdu příjemné a ve kterém se násobí vyšší a vyšší prožitky Dobra, vašich zájmů a uspokojení a naplnění. Ale toho nedosahujete tím, když budete žádat, aby prostředí kolem vás bylo takové, abyste se v něm cítili dobře.

Dosáhnete ho tím, že budete cvičit ladění na svůj dobrý pocit ať se bude dít cokoliv. Nalaďováním na svůj dobrý pocit když bude prostředí příjemné, Nalaďováním na svůj dobrý pocit i když nebude. Ale teď je tady ta nejdůležitější otázka ze všech.

Čtěte také:  Fyzické pocity během meditace

Pokud cvičíte nalaďování na svůj dobrý pocit, i když prostředí kolem vás není příjemné, je v tom zahrnutá snaha? Ano. Je tam snaha, že ano? Protože jste obklopeni nechtěným, tak se zaměřujete záměrně na více věcí chtěných. Ipřestože ty nechtěné věci jsou přítomné.

A v tom je více snahy. Že ano? Myslíte, že tohle vás chceme naučit na našich shromážděních o umění umožňování? Je to o snažení? Mohlo by se to tak zdát těm, kteří tak jako monitorují co říkají a monitorují co vy říkáte. Už jste někdy potkali takového policistu Zákona přitažlivosti, tam někde venku?

Publikum: /smích/

AH: Co sleduje vaše slova a sleduje svá slova a rozčiluje se pokud se odchýlíte od jeho verze Zákona přitažlivosti. /smích/ Ale co chceme, abyste pochopili: Že v tom všem je snaha. Že je to tak? Jinými slovy: Stát mimo to co chci, stát mimo to co chci určuje, že se začnu zaměřovat lepším způsobem. Což vyžaduje snahu. Ale my vám jí doporučíme.

Je to lepší, než jen tak ledabyle jít s davem, okolních ovcí. Ale ten důvod proč si s vámi takhle hrajeme, je proto, že když jste ve Vortexu…

Vyžaduje to nějakou snahu? Zůstat tam? Nebo nějaké úsilí tam zůstat? Takže, pokud hledáte lehkost, pak hledáte Soulad nebo umožnování. A pokud tohle je opravdu to, pro co si jdete, pokud zmenšujete zábrany ve svém nitru pokud osvobodíte sami sebe ve smyslu, že se nemonitorujete sami sebe, že se na sebe nezlobíte, že se tak pilně nesnažíte.

Že se tak tvrdě nesnažíte ujistit, že každičký váš krok, myšlenka nebo slovo jsou ty správné. Ale místo vám proudí tento jemný a svobodný dobrý pocit, přítomnosti lehkosti a všudypřítomného dobra.

Včera Jerrymu a Esther pomáhali 2 skvělí průvodci a provázeli je na plavbě džunglí mezi kopci po řece v Costarice. A Esther v sobě náhle ucítila pocit přetékajícího dobra. Bylo to jako kdyby vše ve Vesmíru prostě existovalo a v očekávání, jenom proto, aby potěšilo její srdce. A pomyslela si: Ale Vesmír se opravdu točí kolem mně.

A za chvíli se na ně přiběhla podívat opička a za chvíli lenochod, který si lehnul do listí a jen se tak rozhlížel kolem. A Esther stála na konci lodi a tak se setkali se jejich pohledy. A Esther mu řekla: Opravdu se mi líbí tvůj líný svět.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak se oceány uzdravují?

Publikum: /smích/

AH: Myslím, že už si na něj zvykám.

Publikum: /smích/

AH: A my bychom chtěli, abyste si zvykli na tento – ne úplně líný svět, protože vy jste ctižádostiví a úžasní tvůrci. Ale abyste si zvykli na pohodovější svět. Na svět klidu a pohodlí. Na svět, kdy práci dělají vesmírné síly.

A abyste vy uznali, že vaše práce je najít Soulad s tím “co je”. Soulad s Dobrem, které “je”. Soulad s Tvořením, které “je”. Soulad se svým Vortexem, který jste taktně vytvořili. Soulad s tím, kým opravdu jste. Soulad.

Překlad: Crazy Woman 2019

Pokud jste v článku nebo videu n

ašli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *