Kam se ztrácejí mé věci?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Co se děje když si přitahuji… Přitahování se mi velice daří, ale mou pozornost rozptylují určité problémy. Jako, prostě ztrácejí se mi věci, mizí. Jako třeba peněženka, nebo telefon, kabát nebo krabice papírových utěrek. /smích/

Myslím tím, nedůležité věci. Třeba sada na mytí auta. A také se mi ztratil opravdový poklad. Měl jsem tašku na ven od firmy Royal Crown, kterou jsem miloval. Dal jsem si do ní drobné a položil jsem jí přímo na sedadlo auta. A víte, žiji na venkově takže lidé tam ne… Víte, nemám žádné sousedy. Takže, nikdo se netoulá po okolí a ty věci jsou prostě pryč. A…

AH: Tak řekl jste něco, na co bychom se rádi zaměřili. Řekl jste: nedůležité věci.

Host: OK. Děkuji.

AH: Pokud jsou pro vás nedůležité, není to v pořádku pokud zmizí?

Host: No, tak… Na tohle jsem také přišel když jsem se snažil vypořádat s tím co se děje. Ale teď je to za přítomnosti jiných lidí.

AH: Ale vidíte, jste perfektní člověk na tuhle konverzaci, protože vy jste tak orientovaný na manifestace. My stojíme tady a stavíme mosty směrem k vám a pomáháme vám porozumět, že tu existuje nějaký Vortex. A vaší rodině i přátelům to musí připadat hodně divné, když se jim to snažíte vysvětlit.

No, víte to je takový muž, který říká své ženě Abraham a ona musí být asi schizofrenik, protože si říká: My /smích/ A taky maluje na podlahu kruh a říká mu Vortex a říká, že všechno co chceme je v něm. /smích/ Jenže my to děláme, abychom vám pomohli přemostit do tohoto vibračního světa, kterého jste doopravdy větší součástí než dokážete rozeznat.

Váš fyzický hmatatelný manifestovaný svět vás přiměl k chybným závěrům o tom, co se tu opravdu děje. Takže když začnete uznávat, že jste vibrací a začnete zažívat energetickou páku opravdové vibrace, pak se věci obvyklé manifestované povahy začnou… Křivky se začnou rozmazávat a vy začnete akceptovat více, že jste tvůrce, který je neomezený.

Musíte se prostě začít zaměřovat na věci jako: schopnost vydělávat. Všimněte si toho obrovského rozdílu mezi schopností vydělávat z pohledu akce a schopnosti vydělávat z pohledu Souladu díky správným vibracím. Podívejte se na svůj ekonomický svět, nebo třeba na svět burzovního trhu. Třeba na nehmotná aktiva, kterým většina lidí nerozumí.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Pákový efekt & Síla souladu

A my vám říkáme: Je čas přijmout nehmotné ve vašich fyzických světech. A že je čas uznat, že jste vibrační bytosti, které se slaďují s pocity nehmatatelného. Protože když se sladíte s pocitem nehmatatelného, což znamená že z rovnice vynecháte manifestaci, tak jste volní. Teď jste neomezení. A my vám slibujeme, že manifestace, to hmatatelné se vám ukáže. Předvede vám, kde si stojíte.

Host: Já posuzuji kde si stojím tak, že se zaměřím na cestu a ne na manifestaci. Manifestace jsou zábavné.

AH: Tohle jsou moc dobrá slova, ale nebyla obsažená ve vaší předchozí řeči, ještě než jste učinil toto prohlášení. Jinými slovy: Tohle jsou slova, ale je to opravdu to čemu věříte?

Host: No a to je právě to co nevím. Tyhle malé události jsou pro mě prostě anomálie.

AH: No a o tom právě mluvíme. Jakmile se stanou pro vás normální, pak se stanete tvůrcem kterým jste se zrodil být.

Host: Myslíte tak, že se smířím s tím, že se mi ztrácejí věci? /smích/

AH: Myslíme tím, když přijmete, že jste vibrační bytost a že je to vaše zaměřování, které přivádí věci k bytí. Použil jste jiná slova, řekl jste: Jsem roztržitý. Neudržím věci ve fokusu. A to je podstata našeho hovoru. Musíte se zaměřovat na to co chcete a praktikovat vibraci toho, na co se zaměřujete tak dlouho, dokud to nepřijde do vaší reality. A když se z vaší reality začnou ztrácet věci, znamená to, že jste je rozptýlil ze svého fokusu. Víme, že tohle se vám zdá nemožné.

Protože žijete ve světě, kde najednou všechno zmizí ze stolu.. Radši bychom měli na všechno nalepit cedulky že? Asi se brzy začnou dít velké čáry máry. Ale, prostě všechno je jenom v zaměřování se na věci. Každé slovo, které říkáme z tohoto jeviště je o zaměřování se na Soulad, který máte ve Vortexu. A občas se nám stává, když navštěvujeme své fyzické přátele, že někdy jste jednou nohou v tomto vortexovém světě, jste jednou nohou v tomto vnitřním světě. Koncepčně to chápete.

Připouštíte, že existují nějaké vibrace. Připouštíte také, že vaše emoce hrají velkou roli ve vašem povědomí o vibracích. Ale většina lidí, zatímco je jednou nohou ve vibračním světě, jsou druhou nohou tvrdě zaseknutí v reálném světě. A tohle je opravdu to, co vás drží zpátky. Toto neustálé vyhodnocování toho-co-je. A je to nepřetržitá vibrační příloha k tomu-co-je, která vám brání nebo blokuje váš pohyb k většímu. Takže, kdybychom byli na vašem místě, takto bychom se sebou začli mluvit.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Co nás učí veverky?

Řekli bychom si: Teď se musím pohybovat směrem k pochopení podstaty vibrací. Protože fyzický svět, který jsem vždy vnímal jako neměnný a nehybný a materiální a realita, tak že má perspektiva o něm se začíná posouvat. Začínám si všímat že má pozornost směrem k věcem ovlivňuje jak dlouho zůstanou v mé zkušenosti.

Všichni máte tyhle zkušenosti. Přijdete do pokoje s něčím v ruce. A náhle nevíte kam jste to položili. Esther miluje, když je sama v pokoji. Protože když tam sama není tak obviňuje Jerryho za vše co nemůže najít. /smích/ Vzal jsi můj telefon, máš mé klíče, víš kde mám peněženku?

Host: Kde mám peněženku Jerry? /smích/ Vím, že to někdo dělá.

AH: Ale když, ale pokud víte, že jste jediný kdo tam je, pak zjistíte, že se tu děje něco zajímavého. A chceme to teď vzít o kousek dál za vaše předpoklady, že jste to v nevědomou chvíli prostě jen někam odložili a někam založili. Chceme to vzít o kus dál. Chceme, abyste uznali, že vesmír neustále hýbe věcmi až k jejich bytí.

A stejným způsobem jako se Země točí ve své ose, v perfektní vzdálenosti od ostatních planet, chceme abyste pochopili, že vy máte tu samou schopnost zaměřovat se a uvádět tím věci k jejich bytí. A pokud se nezačnete záměrně zabývat s detaily o tom, co konkrétně jak se to děje, začnou se ve vašem životě objevovat spousty úžasných věcí.

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *