Abraham Hicks – Kde je vortex?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Je načase, abyste svou pozornost věnovali třetímu kroku, abyste ho věnovali souladu, tomu, jak se cítíte, emočnímu uvědomění, uvědomění svého postoje… na to chcete myslet. Myslete na: Jak se cítím, když to říkám? Když to slyším? Jak se cítím? Jak se cítím v životě? Jak se cítím? Jak se cítím? Jak se cítím? Záleží jen na tom, jak se cítím. Narcista, narcista… jak se cítím? Jak se cítím? Záleží jen na tom, jak se cítíte.

To, jak se cítíte, představuje váš celý vztah s vortexem. Váš vztah s vortexem je o tom, jestli žijete šťastně, nebo ne.

Host: Neustále vidím vortex jako něco mimo sebe, ze kterého se snažím věci dostat ven. Vím, že je uvnitř mě, kde se s ním musím sladit.

Abraham: Za to jsme částečně zodpovědní my, protože vám chceme představit aspekt vašeho bytí, který většina vás ani neví, že existuje. Mluvíme o vibračním aspektu… není to nějaké jiné místo, je to jiná frekvence. Je to frekvence, kterou jste ještě neizolovali. Je to o vibračním ladění.

Pokud chcete klíč ke šťastnému žití nyní, nyní, nyní, musíte přijít na to, jak nabízet čistší vibraci, o čemž jsme už dnes mluvili. Tady míříme k novým způsobům, abyste tyto věci cítili, aby vás to zasáhlo vibračně hlouběji. Proto mluvíme o moci přítomného okamžiku. Ostatní o něm už mluvili, ale ne tak, jak to myslíme my. Když mluvíme o moci přítomného okamžiku, chceme, abyste pochopili, že existuje přítomný okamžik, o kterým ví vaše vyšší Já, který je ve vortexu, a existuje přítomný okamžik, který máte v sobě aktivní.

sunlight_stormy_clouds-wallpaper-1366x768

 

Není na jiném místě, je jako ten přístroj na měření očí u doktora. Je to stejný přístroj a v pozadí jsou stejná písmena, a dívají se na ně stejné oči. Ale z té analogie jde buď o vortexové oči nebo Estheřiny oči. Každý přítomný okamžik je spojením přítomným okamžiků. Zůstaňte s námi, za chvíli to bude dávat smysl. To, co máte ve vortexu, se časem manifestuje. To zní jako budoucnost, že?

Poslechněte si ten rozpor: To, co je, to znamená přítomnost, to, co je ve vašem vortexu, se manifestuje. Slyšíte ten rozpor? Je to nyní, ale bude to? Co je to, Abrahame? Je to přítomnost nebo budoucnost? Existuje to? Ano. Tak proč to nevidím? Protože je to ve vaší budoucnosti. Proč tomu říkáte přítomný okamžik? Protože my to vidíme. Proč to vidíte a já ne? Protože my jsme na to naladění a vy ne. Proč jste na to naladění a já ne? Protože se zaměřujete na nepřítomnost toho. No ano, protože to tady není. Ale je. Je to tady vibračně.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Propojení těla a vědomí

Musíte se vzdát potřeby to vidět, a být rádi, že to cítíte. Nyní to cítím. Nyní cítím nadšení. Nyní chápu, co tím myslíte. Nyní to je. Nyní chápu přítomnost toho. Cítím tu přítomnost. Ještě ji nevidím, ale cítím ji. Tohle je dobrá konverzace, Vaše emoce vás přivádí do přítomnosti, kterou vaše vyšší Já zná. Když cítíte nadšení v očekávání něčeho, co je na cestě, zaměřujete se jako vaše vyšší Já na existenci té věci, a přijde to rychle do toho, čemu vy a ostatní říkáte vaše přítomnost. Ale pokud to potřebujete vidět předtím, než budete cítit to nadšení, pak se velmi zpomalujete. Převážně cítíte nadšení z toho, co ostatní lidé mění na věci. Pochopili jste to, že? Tak trochu…

nature_544-wallpaper-1366x768

Jste okouzleni tím, co vidíte. Chceme, abyste byli okouzleni tím, co cítíte. Chceme, abyste říkali: Abrahame, nasadil jsem si své emoční brýle. Cítím se teď lépe. Cítím se mnohem lépe. Včera jsem ty brýle ztratil a byl jsem na lidi nepříjemný, ale dnes jsem je našel. Jsem záměrný cítitel. Prociťuji se. Dokud si nenasadíte své vortexové brýle, prociťte si svou cestu skrz. Přihořívá, přihořívá. Cítíte se šťastnější. Cítíte se smutnější. Cítíte se potěšeni. Cítíte se naštvaně. Chápete, na co narážíme?

Prociťte se k tomu, co chcete. S vědomím toho… poklady a nádherné věci jsou všude. Jedny z nejúžasnějších věcí jsou na místech, kde byste je vůbec nečekali. Proto když říkáme, že vaše vyšší Já vás překvapí a potěší, a vy na to: Jak je to možné? Pokud jsem záměrný tvůrce, neměl bych vědět, co je na cestě? Můžete obecně vědět, co je na cestě, ale jak se naladíte na svůj vortex, a řídíte se inspirací, která přichází, pak jak vám dojde, je to potěšení. Jak se to plněji manifestuje, opakovaně vás to bude překvapovat.

Protože definitivně nevíte, co vše jste si dali do vortexu, protože jste si to tam dávali tak postupně, že ani nevíte, do se čeho ty věci promíchaly. Ani nevíte, do čeho vyrostly. Stávaly se a zákon přitažlivosti shromáždil spolupracující složky a vaše touhy jsou pohledem, který svými emocemi udržujete.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

1 komentář

  1. Dajwe, velice děkuji za skvěle vybraná videa, těším se z každého z nich a můj život je naladěn na stále lepší notu, z velké části za to vděčím tvé práci, moc a moc ti děkuji ♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *