Abraham Hicks – Kde mám začít?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Mou otázkou je, kde máme začít? Vaše učení mě velmi inspiruje. A vidím…

Abraham: To, kde začínáte, tak nějak určuje život, že? Protože máte v pohybu nějaký spád, o kterém můžete učinit nějaká rozhodnutí. Jde o uvědomění si spádu, který je v pohybu. A o odhodlání si záměrně vybírat spád, který v pohybu necháte. O tom vědět, kdy pozornost věnovat a kdy ji stáhnout. Kdy spád podpořit a kdy ho zpomalit. To je místo, kde začínáte. Nikdo nemůže hned začít od znovu. Spád je v pohybu.

Máte různá přesvědčení. Jsou kolem vás lidi. Některé věci se už dějí. Něco se už zhmotnilo a zhmotňuje. Na vašem místě bychom se odhodlali tento spád vést o něco konkrétněji. Mám pocit, že to už dělám. Ano? My bychom si řekli: “Vím, že jsem vibrační bytost ve vibračním vesmíru. A vím, že všude kolem jsou vibrační disky, a že já jsem na jednom neustále a všichni kolem mě jsou na stejném disku. Mohu na něm zůstat, nebo si vybrat jiný.”

dalsi-leto-se-chyli

Začali bychom k sobě mluvit takto záměrně. “Já to řídím. Mám pod kontrolou… ne činy druhých, neovlivňuji, kdo je na mém disku a kdo ne, ale mám pod kontrolou to, jaký disk si já vybírám.” Vybíráme si teda ten stejný a jsme pak frustrovaní? Podle nás to už tolik neděláte neúmyslně nebo automaticky.

Myslíme si, že jak si příště vyberete podobný disk, tak si řeknete něco jako: “Hmm. Měla jsem na výběr? Mohla jsem to udělat jinak? Jak se z toho dostanu? Dnes přes usnutím si stanovím ten záměr a ráno si disk vyberu s větším odhodláním. A zítřek přinese výsledky toho nového rozhodnutí.” Zítřek ty výsledky nového rozhodnutí přinese a budete se cítit posílena. Když uvíznu v tom stejném rozhodnutí…

cestou-na-demona

A když mě spád bude pohánět, uznám, že je to přirozené. Je to spád. Teď není čas s tím něco udělat. Jen vyskočím z letadla, brzy bude po všem. A zítra uvedu do pohybu spád u jiného tématu. Úplně to změní pozornost na něco jiného. Protože když si něco vyčítáte a jste naštvaná, spád je tak rychlejší, že?

Host: Ano… A pak uvíznu v cyklu frustrace.

Abraham: Takže uvíznutí… Uvíznutí neexistuje. Vše je v pohybu. Ale pocit uvíznutí je… spád, který vás nese… na disk, kde potkáte druhé, kteří nejsou v souladu s tím, co chcete a kým jste. Začali bychom si říkat: “Přestanu říkat uvíznutá.” Když to ale říkáte, nemůžete s tím přestat, protože se to pak drží ve vaší vibraci. Řekli bychom: Nikde jsem neuvízla. To mé vibrační vzorce mi zhmotňují zdání uvíznutí, ale nemůžu nikde uvíznout, protože energie je vždy v pohybu.

Čtěte také:  Začněte přijímat své štěstí

srpnovy-plamen

Je to jako… věci se vždy mění. Když si ale vybíráte stejný disk, věci se budou měnit k tomu samému. Máte pak pocit, že se nemění, ale ony se mění. Mohu je teda změnit k tomu samému na tomto disku, nebo k něčemu jinému na tomto disku. Je to o vybrání si něčeho jiného. Vyprávění odlišných příběhů. Více meditace. Rozzáření se. Nepokládat neustále ty samé otázky. Položit nové potrubí. Být bez přílišné snahy rozpohybovat zdánlivě uvíznuté věci.

Měla jste vidět tyto dělníky, kteří to mysleli dobře, jak se celé dny snaží uvolnit to zanesené potrubí. Bylo to tak zbytečné a bezvýsledné. Jevilo se to jako cesta nejmenšího odporu. Ale nebyla to ona. Ani zdaleka. Když nových potrubí je celá spousta…

Host: Ano.

Abraham: Ano? Ještě něco?

Zdroj fotek ZDE

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

2 komentáře

  1. děkuju <3 Jako déšt do suché půdy dneska 🙂

  2. Oceňuji moc, dnes mi mnohé díky tomuto videu “docvaklo” 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *