Abraham Hicks – Kde najít skryté poklady?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Chceme tohle zakončit ještě s něčím. Bude se vám to líbit. Podmínečné žití života, což znamená: “Hledám dobré podmínky, abych se mohl dobře cítit v reakci na ně,” vás chytá do pasti. Nutí vás to potřebovat jen dobré podmínky, abyste se cítili dobře. Ale dosažení souladu bez ohledu na podmínky vás osvobodí a otevře celému spektru života a této planety a lidí na ní. Na těch nejméně pravděpodobných místech jsou pro vás velká bohatství. Jak je objevíte, pak nadbytek báječných věcí budete schopni objevovat všude. Pokud byste hledali poklady, a všechny poklady by ležely na povrchu země, kde je všichni vidí, a tak by šlo jen o to, kdo nejlépe dokáže odstrčit druhé a nabrat si poklady. představte si, jak by to bylo uspokojující.

Nebo si namísto toho představte, že poklady by byly ukryty, kde by je našli jen intuitivní a naladění lidé. Představte si, jak jste naladění… a druzí také naladění… představte si, že sledujete, jak vy a ostatní objevujete tyto poklady a porovnejte míru uspokojení v tomto. Neřekli jste si: Chci, aby poklady byly očividné. Jen jste řekli: Chci poklady. My s jistotou víme, že poklad s názvem uspokojení je na tolika místech, že si ho lidé neumožňují najít, protože si říkají, že tam žádný poklad není.

Pokud věříte, že tam není poklad, tak ho nenajdete. Ale pokud věříte, že poklad je všude, může stát za to strávit osm hodin jeho nalezením, protože jak ho najdete, bude to stát za to. Budete cítit, že to za to stálo. Děkuji. Esther nedávno slyšela někoho mluvit o těchto setkáních, že se tu mluví často o tom stejném. Esther to ohromilo, protože ona nachází poklady v každé konverzaci.

V každé konverzaci je něco, co předtím nebylo řečeno, nebo co předtím nechápala… není moment vašeho života, který není plný pokladů, které vaše vnitřní bytí našlo. Nuda znamená, že nejste v souladu se svým vnitřním bytím. Zmatení znamená, že nejste v souladu se svým vnitřním bytím. Lhostejnost znamená, že nejste v souladu se svým vnitřním bytím.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *