Abraham Hicks – Kde najít vedení

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Mohu mít ještě otázku? Máme duchovní průvodce, a pokud ano, je možné s nimi bezpečně a vědomě mluvit?

Publikum: (Smích)

Host: Samozřejmě kromě vás… mluvím o jednotlivých. Kromě vás.

Abraham: Všichni duchovní průvodci ve vesmíru se setkali, aby odpověděli na tuto otázku tady a teď. Blahobyt je základ tohoto vesmíru. Blahobyt je základ tohoto vesmíru. Byl to blahobyt, než jste přišli do tohoto těla a ve všech ohledech je nyní lepší. Blahobyt je základ tohoto vesmíru.

Ten pocit, který cítíte, kterému říkáte strach, nebo obezřetnost, nebo ne bezpečno, v každém případě jde o to, že najdete… máme vás moc rádi… nějakou praštěnou a směšnou myšlenku, která vás udržuje vibračně odděleně od toho blahobytu, který se hojně a věčně na vás zaměřuje.

Host: Moc vám děkuji.

Abraham: Ano, máte vnitřní bytí. Ano, máte duchovního průvodce. Ano, máte to, čemu lidé říkají Bůh… zdrojovou energii, která si je vás vědoma a je na vás zaměřena, ale chceme, abyste slyšel, že zdroj není zaměřen na vás tady v tomto fyzickém těle. Zdroj je zaměřen na vás tady v tomto vibračním těle. Zdroj na něj není jen zaměřen, ale je tím vibračním tělem. Vaší prací je sladit se s ním.

Nežádejte Boha nebo zdroj nebo vnitřní bytí nebo duchovního průvodce, aby vyšel z vortexu a zachránil vaše neuspokojivé bytí. Tak jdeme na to. Jsme nadšení, že vy všichni jste se chytali… nebyla část, kterou byste nepochopili.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *