Abraham Hicks – Kde rostou peníze?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Vaše učení chápu tak, že myšlenky stimulují vibrace, které stimulují emoce…

Abraham: Myšlenka je vibrace.

Host: Dobře. Říkali jste, že tvoření nevyžaduje žádnou akci, a že důkazy se ukážou. Zde je má otázka:

Abraham: To je převážně správně… myšlenky a vibrace jsou jedno a to samé. Praktikovaná myšlenka je praktikovaná vibrace, která se rovná bodu přitažlivosti. Pokud ji chvíli udržíte, stane se realitou. Zaměřte se hlavně na vibraci.

Host: Peníze tedy nerostou na stromech, pochází jen od ostatních lidí. Jediný způsob, jak od lidí získat peníze, je buď je ukrást, nebo vytvořit hodnotu, za kterou lidé zaplatí. Pokud lidi budou jen sedět na pohovce a přemýšlet nad tím, po čem touží, jako peníze, a budou o ně žádat, a vyzařovat vibrace a cítit emoci přijímání těch peněz, o které požádali, ale neprojeví žádnou akci k vytvoření nějaké hodnoty, za kterou by lidé zaplatili, jak jim příjem a peníze přijdou, pokud nepůjdou do žádné akce?

Abraham: Projevil jste právě hodně chybných předpokladů. Zde je váš největší předpoklad, který jak vyřešíme, bude snadnější si poslechnout vše ostatní. První hlavní chybný předpoklad v tom, co jste tady říkal, je to, že hodnota vychází jen z akce. Co je vůbec ekonomika? Kdo rozhoduje, že to, čím vy se živíte, má hodnotu jen 8 dolarů za hodinu, a zatímco to, čím se živí někdo jiný, má hodnotu 50 dolarů za hodinu, a zatímco to, čím se živí někdo další, má hodnotu 10 tisíc nebo 10 milionů dolarů za hodinu? Kdo vůbec definuje tu hodnotu?

Není velmi dobře definovaná, že? Odkud pochází vaše ekonomika? Jen před pár set lety jste na tomto kontinentu obchodovali s korálky a mušlemi a trochu s minerály. To byl váš základ… Jerry si pamatuje, kdy zlatý standard byl 35 dolarů za unci. Vše se mělo hodnotit vůči tomu zlatému standardu. Žádné takové standardy neexistují, které jsou stálé. Kdo definuje hodnotu? Dospějete k pochopení, že jediná skutečná hodnota, jejíž prospěch můžete zažít, je hodnota souladu s energií, která tvoří světy.

finance_penize_tisice_rozpocet_bankovka_denik-380

Jakou peněžní hodnotu tomu chcete přidělit? Slyšeli jste někoho říkat: Byl jsem tolik let tak zdravý, a na světě je spousta nemocných lidí, a já tak dlouho využíval hodnotu zdraví, že jsem se rozhodnul, že budu chvíli nemocný, abych více nemocným lidem umožnil se uzdravit, protože jsem přijímal víc než svůj spravedlivý díl zdraví. To nikdy neříkáte, protože to nevnímáte jako hromadu něčeho, co lze rozdělit.

Přijímáte to v určitém smyslu jako vibrační vztah. Nedefinovali jste to… lidé říkají: Ten, co je nemocný, má smůlu, a ten, co je zdravý, má štěstí. Tak to vůbec není. Existuje vibrační hojnost, kterou si někteří umožňují přijímat, a někteří ji popírají. Všichni si to ale dělají sami. Není velká hromada zdrojů, které si rozdělujete. Nikdo nenastavil peněžní, fiskální standard pro vesmír. Není to vše tam venku, a že byste to museli nyní ukrást nebo prodat. To je tak zastaralé… tohle je vibrační realita, do které se posouváte. Je to o myšlence a souladu… Kdo byl podle vás zaplacen za tuto Zemi, která se nyní točí na své oběžné dráze? Kdo byl za to zaplacen?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Magický zákon & Rada na vyřešení finančních potíží

Kdo tu hodnotu dal dohromady, a kdo byl za ni zaplacen, a kdo se o Zemi stará? Je spousta věcí, které ani nedokážete vysvětlit skrze platformu, kterou jste nám právě přednesl. Ta platforma nikomu neprospívá. Tohle je běžně rozšířené přesvědčení. Nevymyslel jste si to. Spousta lidí tomu věří. Přečtěte nám to znovu a my to rozebereme řádek po řádku, abyste cítil, na co narážíme. Začněte znovu.

Host: Dobře. Vaše učení chápu tak, že myšlenky stimulují vibrace…

Abraham: Dobrá, to jsme opravili. Myšlenka je vibrace. Zákon přitažlivosti k ní dodává více myšlenek. Když myslím tuto myšlenku a udržuji její frekvenci už jen 17 sekund, přidá se k ní další podobná myšlenka. Tomu říkáte stimulace myšlenky. Ano, když vibraci udržíte v pohybu, zákon přitažlivosti ji bude zvětšovat. Ať je to něco chtěného, nebo nechtěného. Zaměřením na ni se zvětší.

shutterstock_115708915

Host: Nemusíte tedy nic dělat…

Abraham: Musíte se zaměřovat.

Host: Jen sedět na židli a zaměřovat se a peníze přijdou…

Abraham: Počkejte, počkejte. Nezacházejte tam příliš brzy. Zaměřování… ale to zaměřování je dělání něčeho. Zaměřování je využívání energie, která tvoří světy. To je jako říct: Nemusíte nic dělat. Stačí se zaměřovat a pak se svět stvoří. Někdo něco udělal. Někdo něco udělal. Někdo se zaměřoval. Zaměřování má hodnotu. Můžete se zaměřovat z místa mimo vortex a váš život se vůbec nezmění.

Můžete se zaměřovat z vortexu a váš život se úžasně změní. Síla vaší mysli je jediná síla, na které záleží, a vše ostatní, co děláte, jen slouží k potěšení vylepšení toho, co jste udělal se svou myslí. Veškerá moc je v zaměřování. Říkat tomu nic je nesprávné.

Host: Dobře.

Abraham: Užíváme si to… chceme, abyste si to také užíval.

Host: Je to skvělé. Užívám si to. Pokračuji… většina lidí by ráda dostatek pasivního příjmu…

Abraham: Není to o vaší akci, ale o souladu se snem. Je to o souladu se skutečným zdrojem. Mluvíme o napojení na energii, která tvoří světy, a která proudí vaším životem. Dobré místo na začátek je dívat se kolem na obrovské rozdíly v tom, jak lidé žijí své životy. Lidé, co pracují nejtvrději z hlediska akce, přijímají nejméně. Lidé, co pracují nejméně, přijímají nejvíce. Jak to vysvětlíte?

yellow_autumn_leaves-wallpaper-1366x768

Většina lidí říká, že to stojí za houby. Většina řekne, že je to nespravedlivé, Řeknou: Rozdělme znovu tento koláč. Vezměme koláč a znovu ho rozdělme. Nezáleží na tom, kolikrát ten koláč rozdělíte. Přesune se do vibračních míst, kde ho umístí zákon přitažlivosti. Nemůžete to organizovat skrze akci. Je to o vibrační přitažlivosti neboli umožňování. Pokračujte dál. Máme dvě minuty.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Co nám brání si tvořit "velké" věci?

Host: Dobrá. Lidé chtějí tento příjem, aby mohli svobodně projevovat svou kreativitu a naplnit své nejhlubší touhy.

Abraham: Lidé to chtějí, aby se cítili lépe. Říkáte, že to chtějí, aby si uspokojili tohle a tohle. Ve skutečnosti chtějí soulad, který přináší peníze. Vy říkáte, že lidé chtějí peníze, aby pak mohli být v souladu. My na to: Chtějí soulad, který přinese peníze. Chtějí soulad. Chcete být zamilovaní. Chcete se projít a cítit, jak vaše srdce plesá radostí. Chcete, aby hudba prostupovala vaším tělem. Chcete být naživu a geniální a mít dobré načasování. Chcete být chytří. Chcete milovat. Tohle je to, co chcete.

Chcete soulad… vše ostatní je nepodstatné. Jak se nejprve zaměříte na soulad, vše ostatní se kolem toho zaplní. Je to zákon. Dobře. Podstata celé otázky je snaha pochopit, jak lze vytvořit to, po čem toužíte, aniž byste podnikali fyzickou akci. My říkáme, že jste to už vytvořili. Se vším, co jste prožili… a čeká to na vás a vysílá signál, a vám se stačí se na ten signál naladit. Poznáte, kdy se na něj naladíte, protože se tehdy cítíte lépe. Poznáte to, když se k němu blížíte, protože se cítíte lehčeji. Poznáte, kdy se na něj skutečně naladíte, protože věříte.

Poznáte, kdy jste na něj pravidelně naladění, protože víte. Víte, že život je dobrý a očekáváte, že bude dobrý, a nyní v životě děláte akce, které jsou lahodné, které podporují vaše znalosti o blahobytu. Sladíte se a nepřestanete dělat akce… slibujeme vám to. Jak se naladíte na energii, která tvoří světy, inspirace zavolat této osobě nebo někam zajít… inspirace vámi bude proudit. Budete nejaktivnější člověk, kterého jste kdy znal. Ale inspirace přichází první a pobízí akci. Akce netvoří. Dobrá chvíle na přestávku.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Magický zákon & Rada na vyřešení finančních potíží

Přepis (video na konci): Host: Nedávno jsem začala číst Abrahamovo učení. Máme spoustu problémů kolem …

5 komentářů

 1. Zdravím, když už si myslím , že skoro vše vím a ten princip zákona znám, tak přijde pohled, nad kterým jen žasnu a padá mi brada, Dajwe tisíceré díky, díky, díky 🙂 .

 2. naprosto perfektnííííííí, děkuji <3 <3 <3

 3. Zdravím všechny,

  přišla ke mně geniální myšlenka, že jsme vlastně úplně všichni milionáři či miliardáři…

  Stačí se naladit na pocit, že máme milióny buněk v těle. Tu úžasnou hojnost v sobě, kterou máme stále s sebou a je bez odporu, protože je to pravda, kterou nemůže nikdo popřít… 😀

  Díky Dajwe, za skvělé překlady a webovky!

 4. Jano to je hezký postřeh, určitě začlením do svého tvoření a zaměřování se… díky za krásnou inspiraci.

 5. Ješte přidám, máme miliony myšlenek a pocitů…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *