Abraham Hicks – Kdo nebo co je Bůh?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Moje otázka byla:  Kdo nebo co je Bůh? Co vytvořilo náš vesmír?

Abraham: Vracet se k první myšlence,  na kterou pak zákon přitažlivosti reagoval, by nevedlo k uspokojující diskuzi. Vše, co víte, a vše, o čem mluvíme, a vše, co je pro vás důležité,  se zaměřuje dopředu a ne dozadu. Zákon přitažlivosti reaguje  na současnou vibraci. Pokud vás něco zpomaluje,  je to snaha přijít na to, co bylo před tímto, když zdroj  se zaměřuje tady a nyní.

Pokud chcete najít zdroj  a pochopit ho a přijmout plný přínos, který k vám neustále proudí, hledejte ho ve své přítomnosti a ne minulosti. Tady se to střetává…  střet toho všeho.

Host: To zní, že říkáte,  že Bůh je uvnitř nás všech. Když se díváme dovnitř  a sladíme se, pak pochopíme…

Abraham: To, čemu říkáte Bůh, je ve všem, co je.

Host: To je asi špatné slovo…  raději používám slovo stvořitel.

Abraham: Je jedno, jak tomu říkáte… koncept,  o kterém mluvíte, je přítomný všude. I to je irelevantní v tom smyslu,  že to neexistuje bez těch, kteří to vnímají. Chceme poukázat na to, že existuje spousta důkazů toho všeho,  že nevnímat to znamená, že se moc snažíte  se oddělit od zřejmého.  Velmi dobré. Dívat se na manifestace je trik,  který si hrajete na sebe.

Protože to způsobuje, že vyžadujete… když se díváte na manifestace  z hlediska z toho, co vnímáte svými smysly, pak jste závislí  na skupinové shodě, která je  pomalá, nepraktická a velká. Ale jak dosáhnete víry,  o které mluvíme, k sebeobjevení vibrace,  která je tím, na co se ptáte, a umožníte si cítit a vědět a pak to překládat  všemi způsoby, jakými to děláte, pak se zbavíte omezení potřeby  s sebou vzít všechny ostatní a budete zde v přední linii  a vést ostatní k něčemu, co časem pro ně bude  nesmírně uspokojující.

Host: Takže by to mělo být bez námahy.

Abraham: Nemluvíme o najednou  nebo nakonec nebo častěji, aby to bylo pro více lidí zřejmější.

O tom nemluvíme. Mluvíme o absolutní jistotě, že cokoliv, co si lidská mysl  dokáže představit a uvěřit tomu… tohle je citát od Napoleona… dokáže toho dosáhnout. V Abrahamově terminologii, neexistuje nic, co by bylo mimo  vaši schopnost být, dělat nebo mít. Pokud tato časoprostorová realita  má prostředky ve vás podnítit touhu, vše, co je potřebné pro kompletní  uskutečnění té touhy, existuje.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vybíráme si svůj osud před narozením?

paliouri_halkidiki_greece-wallpaper-1366x768

 

Jen chceme mluvit  o uskutečnění jako o tvoření. Nechte to na chvíli být uskutečnění, než abyste potřebovali,  aby to bylo hmatatelné, na čem se lidi shodnou. Pokud by věda nepotřebovala  doložit a prokázat skupinovou shodou vše, co lidi prožívají, mnohem  rychleji by se posouvala dopředu. Ve vědě je tolik lidí, kteří mají  zážitky, kteří o nich nemluví z důvodů, o kterých jste mluvil. Protože skupinová shoda lidstva je:  Musíme všichni poodstoupit, dokud se všichni naráz neposuneme  dopředu. My na to: Vážně? Kvůli strachu z posměchu.

Všechny vaše otázky jsou  krásně spjaté dohromady, protože to, o co žádáte v takovém  potvrzení toho, co je zdroj, nebo jak zdroj proudí,  nebo jak zdroj souvisí s vámi… o tom jsme mluvili celou dobu. Jak si jako jedinci  umožníte mít s tím vztah, jak se ponoříte do báječných  detailů a rozmanitosti tohoto času a místa, kde jste individuálně  inspirovaní k čemukoliv, co je pro vás důležité, všichni z vás přijmete cokoliv, co je třeba,  aby se to, po čem toužíte, plně uskutečnilo. Ale ne, pokud nejste ve stavu přijímání,  a o tom je tato konverzace. O stavu přijímání.

Také je vhodné zmínit… jen to tady poznamenáme… váš stav přijímání  praktikujete, dosahujete, uskutečňujete a pokračujete v něm převážně díky svému stavu vysílání.

Host: Celý život jsem vysílal,  že chci vidět jednu z těch věcí.

Abraham: Proto když říkáme:  Dostáváte to, na co myslíte…

Host: Trvalo to ale dlouhou  dobu, ale stálo to za to. A pak v Římě jsem jich viděl čtyři.

Abraham: Teď přeháníte…

Host: Ne, mám to na YouTube,  můžete si to vyhledat.

Abraham: Stačilo?

Host: Ne, ale pokud to tak cítíte….

Abraham: Podle nás to byla skvělá konverzace. -Moc vám děkuji. Dobrá, nyní se vrátíme zpět na Zemi.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *