Abraham Hicks – Kdo učí koho?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Druhá část souvisí s dětmi.

Abraham: Děti jsou snazší, protože jsou připravenější se sladit s tím, kým skutečně jsou. Stává se vám někdy, že se na vás divně dívají, jakoby si říkaly: “Co je to s tebou?” To je ten důvod. Protože ony jsou sladěné, cítí se skvěle a vy ne, a ony neví, co s vámi dělat.

Host: Říkám svým dětem moji učitelé.

Abraham: Ano, jsou.

Host: Říkám jim, že jim nemám co předat.

Abraham: Počkat, počkat. Každý má tolik toho, co může druhým předat. Když se dva nebo více lidí setká ve vibračním souladu se zdrojovou energií, dochází k synergii, která je inspirující. Tehdy se přibližujete k tomu, pro co jste se zde narodili.

Host: Řeknu to jinak. Říkám jim: “Hodně mě toho učíte, protože jste čistší.. možná máte méně omezujících přesvědčení…”

Abraham: Povíme to jinak. Nedělejte je arogantní. Povíme to lépe. Máte štěstí, že jste děti s matkou, která se snaží vzpomenout si na to, co vy si stále pamatujete. Je spousta lidí, kteří se ani nesnaží si vzpomenout. Myslí si, že to, co poznali, je důležitější, než co víte vy, kteří jste sem čerstvě přišly. Budu vás sledovat a vy mi pomůžete se k tomu vrátit, ale jsem stále chytřejší, co se týče dopravy, apod.”

Host: Ano, to byla moje otázka… najít v tom rovnováhu.

Abraham: Kdykoliv se z jakéhokoliv důvodu ponižujete, vaše vnitřní bytí v tom s vámi není. I když se snažíte někoho pochválit, jak je moudrý, tím, že říkáte, jak vy moudrá nejste, vaše vnitřní bytí vás v té myšlence nepodporuje. Vaše vnitřní bytí se přidá k myšlence jejich moudrosti a k myšlence vašeho ocenění, jak jsou vaše děti moudré, a vaše vnitřní bytí se přidá k vaší odhodlanosti se do toho stavu pravidelně vracet… Cítíte ten rozdíl?

Host: Ano. Velmi jasně.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *