Kdy je dobré plánovat a kdy ne?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Mám pocit něco jako: “Mám na práci ostatní věci,” Dnes jsem si ale říkal: “Co chci dělat?” Je to zajímavé, na jedné plavbě jste říkali: Nepřemýšlejte nad tím, co máte dělat, ale co chcete dělat, a uvědomil jsem si, že hodně plánuji, a nevím, jestli to vychází z vortexu.

Abraham: To je v pořádku, protože plánování z vortexu je zábavné. Promluvme si o tom. Cílem je se zaměřit pozitivně, a když plánujete specificky… když jste skutečně v souladu, plánování je báječné. Ale když nejste moc v souladu, plánování je kontraproduktivní. Takže jako první přichází vortexová práce a pak nechte, abyste byl k plánování inspirovaný. Když se snažíte plánovat, dochází k jedné zvláštní věci, a to je detailní dohlížení, které vychází z místa ochrany nebo opatrnosti a pocitu, že nechcete, aby se to nevydařilo.

Host: Ano, když něco plánujete do budoucnosti, chcete něco, co se ještě nestalo. Takže jde o tu důvěru plánovat inspirovaně než plánovat, protože chci něco manifestovat.

Abraham: Chceme vás upozornit na jednu věc a touto konverzací dnešní den ukončíme. Stejně tak, jak víte, že vaše plány neovlivňují oběžnou dráhu Země, To víte, že? To víte, že? Vaše plány neovlivňují východ slunce… a východ slunce je mnohem důležitější. Mnohem, mnohem důležitější. Nechceme ranit vaše pocity, protože vás máme moc rádi, ale vaše plánování není moc efektivní.

Až na těch 10 000 hodin, které vkládáte do vortexu… je to první krok. První krok je hodnotný. Ale věci se začnou dít ve třetím kroku. Čím více budete zaměřen na soulad a nalaďování se, více inspirace plánovat přijde zevnitř vortexu. Než se nadějete, už si nebudete říkat, jestli je to motivované nebo inspirované, protože to bude tak robustní a bude to skvěle vycházet. Neustále vás slyšíme říkat… někdo to dnes pověděl: “To nemůžete naplánovat. To jsem nemohl připravit. To jsem nemohl naplánovat.” Naplánovali jste to, ale udělali jste to tak postupně, že si to ani neuvědomíte, když to přijde… plánujete, tvoříte… je to ve vortexu, a je to velké. Váš vnitřní Zdroj to vidí a cesta nejmenšího odporu je vydlážděná. Jen se uvolněte a ona se vám odhalí. Tohle jsme si náramně užili.

Chcete se propojit a potkat s druhými lidmi na autentické a hluboké úrovni? Přijděte na akci, kterou pořádám: VÍCE INFO ZDE

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte moji tvorbu i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Už se nemusíte bát

Abraham zde mluví o tom, abychom si uvědomili to, kým skutečně jsme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *