Abraham Hicks – Kdy se posunout dál?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci článku):

Host: Miluji vás. Děkuji, že jste mě vybrali. Děkuji za tuto konverzaci. První část mé otázky byla zodpovězena. Jak poznáte, kdy je čas se posunout dál?

Abraham: V každém okamžiku. Protože to, co je nyní, jsou už staré zprávy.

Host: Přišla jsem zde před sedmi lety jen s tím, co jsem měla v autě, znala jednu osobu a neměla jsem práci. Změnila jsem sebe, svůj život a podnikání – vše. A… a cítím silné volání se přestěhovat do jiného města.

Abraham: Tak běžte. Pokud je to volání a ne popohánění… Pokud vás jedno město vytáčí, tak ještě nechoďte. Jestli vás jiné místo volá, vyražte.

vacation_time-wallpaper-1920x1080

Host: Necítím se pod tlakem… mám zde toho spoustu, co miluju.

Abraham: To pěkné na tom, když kolem sebe máte spoustu věcí, které oceňujete a milujete, je to, že jste praktikovala hybnost té vibrace, a tudíž těch věcí máte víc. Proto to popisujete jako volání. Více věcí, které budete oceňovat a milovat, vás volají k sobě. V jednotvárnosti je nečinnost… To neznamená, že se neustále musíte někam stěhovat, ale cítit to volání k novému… je nevyhnutelné.

dalsi-leto-se-chyli

Kontrast života způsobil, že jste si vytvořila vortex, jehož nynější obsah vás zaneprázdní na 20-30 životů. Jak se plodí a zákon přitažlivosti tvoří hybnost, čím více jste v souladu, tím více přijímáte impulsy z vortexu. O tom je ten pocit se posunout dál. Posunout se k novému. K novému vyjádření. Posunout se k nové interpretaci těch vibrací a myšlenek k těm novým zážitkům.

Host: To mi myslím zodpovědělo otázku.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *