Abraham Hicks – Kdyby měl Abraham otázku

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Mám vždy spoustu otázek, ale chápu podstatu vašeho učení. Mám pocit, že to žiju a že jsem na dobrém místě. A velmi se mi daří. Chápu, jak výjimečné je sedět tady před vámi. Mít možnost se zeptat na cokoliv a dostat odpověď, kterou potřebuji slyšet. Zdá se mi, že klíčová je právě otázka. Rád bych věděl, kdybyste vy seděli tady v mém fyzickém těle, a dívali se na vás a mohli se zeptat na cokoliv, zajímalo by mě, na co byste se zeptali? Aby mě a nás to posunulo dopředu.

Abraham: Je to ta samá otázka, akorát podaná jiným způsobem. Ta zásadní otázka by byla: Co teď můžu udělat, na co se můžu teď zaměřit, abych se co nejrychleji posunul do úplnosti svého vortexu? Jinými slovy – kdybychom byli ve vaší fyzické kůži, zeptali bychom se: Co můžu udělat, abych byl více a častěji napojen na Zdroj uvnitř sebe? Na svou vortexovou verzi.

Host: Jo…

Abraham: Chcete znát odpověď?

Host: Ano, chci.

Abraham: Když už je to tak dobrá otázka…

A odpovědí je: Ještě než vám odpovíme… tohle se vám bude líbit, protože si myslíte, že jsme si vás vybrali, a že se zeptáte na jakoukoliv otázku, kterou chcete. Ale to není vůbec pravda. Víme, kým jste a co je uvnitř vás aktivní a na základě toho si vás vybíráme.

flowers3

Chápete, o čem mluvíme?

Host: Ano.

Abraham: Odpovědí na tu otázku je: Vortex, o kterém mluvíme, ať už to víte, nebo ne, nacházíte se ve vortexu téměř bez vyjímky každý den. Stane se něco, kdy jste bez myšlenek rezistence a ocitnete se ve vortexu. Nemusí to trvat dlouho. Odpověď na otázku, “Jak se přiblížit k vibrační podstatě toho, kým jste?” je: Starejte se o to, jak se cítíte a buďte si vědomi, jak se cítíte. A 100% své “snahy/námahy” a prohlašování dělejte zevnitř vortexu. Vše by bylo daleko jednoduší. Vše, co děláte mimo vortex, i když vás to může posunout, bylo by pro vás daleko jednoduší, kdybyste si byli vědomi, že jste ve vortexu. A to nejdůležitější – zůstaňte v něm dost dlouho na to, abyste si vybudovali frekvenci trvající dost dlouhou dobu na to, aby na to začal odpovídat zákon přitažlivosti, abyste pokaždé, kdy se ocitnete ve vortexu, jste se vibračně posunuli.

Čtěte také:  Araham Hicks - Jádro pocitu (vědomé zaměřování se)

Představte si, kdybyste praktikovali vibraci uvnitř vortexu dost dlouho na to, že nastolíte trvalý posun ve své vibraci, tak z toho okamžiku se váš celý svět a vše ostatní pro vás také posune. Posunuly by se konverzace, které byste po zbytek dne měli kvůli vašemu posunu ve vibraci. Vzpomínky, na které byste mysleli, by kvůli vibračnímu posunu byly jiné. Vaše trávení by se změnilo.

Váš metabolismus by se změnil. Vaše vitalita by se změnila… vše. To, jak na sebe vzájemně působí části vašeho těla a váš vztah s každou osobou, místem nebo věcí – to vše by se posunulo, protože jste si vzali čas na posunutí se do jiné vibrační frekvence.

flowers

A to provede tím, že si uvědomíte- Cítím se dost dobře – co je tak skvělé na tomto okamžiku? Proč se cítím tak dobře? Mám u toho tak skvělý pocit… Tohle je tak skvělé. Proč se u toho cítím tak skvěle? Co je na tomto okamžiku tak skvělé? Je to vzduch? To co vidím, nebo to co ten člověk právě řekl? Je to něco, na co jsem myslel? Proč se cítím tak dobře? Jen tu ještě chvíli zůstaňte. Vyždímejte z toho momentu co nejvíce. Co je na tom okamžiku tak dobré? Proč se u toho cítím tak dobře? Je to hudbou? Je to něco, co jsem viděl, co jsi řekl, na co jsem myslel? Proč se u toho cítím tak dobře? Chci v tom pocitu ještě zůstat, miluju ten pocit…

Prostě to vyždímejte. Udržte tu vibraci. Protože z té vibraci sklouznete, protože vás život k tomu přinutí. Ale jen ta chvilka v takové vibraci změnila váš vztah s tím, kým jste – a to navždy. Po takové chvilce ve vortexu už nebudete ten samý člověk. A když říkáme slovo “snaha/námaha” zevnitř vortexu, tak to znamená naprosto něco jiného než “snaha/námaha” mimo vortex. Protože “snaha/námaha” zevnitř vortexu je v souladu s proudem a “snaha/námaha” mimo vortexu jde proti proudu a je to těžké. Ta nejlepší odpověď!

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

4 komentáře

  1. Opět skvělé, díky 🙂

  2. Dajwe – díky za překlad :), naprosto geniální video – zrovna včera mě tato otázka napadla – no, není to úžasné? … Esther můžu poslouchat celý den – je úžasná, stejně jako Abraham, stejně jako ty – Dajwe! díky díky díky

  3. Díky Dajwe za všechny překlady.

  4. Dajwe velmi 🙂 velmi 🙂 děkuji za překlady .Také nesmírně děkuji a ocenuji Paní Ester spolu s kolektivním vědomím.Ciítím se vždy nádherně při čtení – informací vesmíru .Přeji všem lidem na světě lásku,štěstí ,úspěch a blahobyt a všichni at si splní všechna svá přání .Děkuji 🙂 Karel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *