Abraham Hicks – Když vám na něčem hodně záleží

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Mluvili jsme s vámo o emoční stupnici, kde na jednom konci jsou dobré  pocity jako oceňování a láska, a na druhém konci  zoufalství a deprese. Popisovali jsme zoufalství a depresi,  a jak se posunout nahoru. Někdy ji ukazujeme takto a takto. Ale chápete, že cítíte určitý rozsah emocí,  protože existuje rozsah vibrací jako u harmonických vibrací v hudbě.

Ze zoufalství je pomsta  emočním vylepšením. Dále je nenávist,  což je vylepšení od pomsty. Pak je tam láska, což je velké vylepšení,  ale k němu nemáte přístup. Nemáte přístup ke všemu na stupnici, máte přístup  jen k tomu, co je blízko emoci, ve které jste. Byli jste někdy v depresích?  Skutečně odrazení od něčeho? A pak jste pomysleli na někoho, a cítili jste upřímnou pomstu? Jen se ptáme…

Nebyl to uspokojivý pocit? Byl! Protože v něm bylo méně odporu. Chceme, abyste si uvědomili,  že po vás nikdo nechce udělat nemožné, a udělat vibrační skok. Žádáme vás, abyste se pokusili  najít něco uspokojivého. To, co nejvíce chceme,  abyste si vyslechli, a tohle vám mozek zamotá,  protože se to zdá kontraintuitivní pro prostředí založené na akci a námaze,  na které jste si možná zvykli. Stáhněte svou pozornost z toho,  na čem vám tolik záleží, a nasměrujte ji na jiné věci,  ze kterých se snadno cítíte uspokojeně.

monument_valley_3-wallpaper-1366x768

 

A nechte, aby ta ostatní témata  vás dostala do stavu přijímání, abyste mohli přijímat věci o tom,  na čem vám nejvíce záleží. Slyšeli jste to? Ale vyžaduje to zaměření. Vyžaduje to zaměření se  na touhu se cítit lépe. Protože myšlenkově z toho cestu  nenajdete. Když vás něco vážně trápí, nemůžete se z toho promyslet ven, protože čím  víc na to myslíte, tím aktivujete více hybné síly v opačném směru než je to, co chcete,  a tím více nesouladu cítíte, a tím méně šťastně žijete. Víme, že to rozumově slyšíte.

Víme, že chápete koncept, který jsme vám právě vyjádřili. Ale většina z vás  o sobě ještě nevěří tomu, že se dokážete nezaměřovat  na tak důležité téma. Na téma, které vám na mysl chodí  tak často. Ale můžete a dokážete. Můžete.

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *