Abraham Hicks – Když necháte skrze sebe proudit zdroj

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Zdravím Abrahame a všichni ostatní. Jsem zpěvačka a moc mě baví svůj dar sdílet s ostatními. Když zpívám se svým zdrojem, lidi to dojímá. Pláčou, jsou šťastní a dokážu se jich dotknout. Užívám si každé vystoupení, když můj zdroj nezpívá skrze mě, ale chci vědět, jak mohu více umožnit zdroji skrze mě zpívat. Než abych to jen chtěla nebo jen chtěla předvést vážně skvělé vystoupení. Užívám si každé vystoupení a podle mě je v pořádku… vím, že můj zdroj jsem já, ale je to jiný typ vystoupení a cítím se jinak, když jsem napojená na zdroj…

Abraham: Existují různé míry souladu, že? Nyní budeme mluvit o tom, co přinášíte do vystoupení… není to jen o tom tam být, ale o tom, jak jste se cítila v době před vystoupením. Nemůžete to z ničeho nic zapnout, protože je v tom hybná síla. Řekli bychom, že ve vystoupeních, kdy silně cítíte svůj soulad, když si na ně vzpomenete, nebo jak si teď budete všímat, že čím více hybné síly jste umožnila nahromadit, takže jste přišla na pódium v plné síle z hlediska své vibrace, v tom spočívá ten rozdíl. Vaše vyšší Já je tam vždy s vámi. Někdy jste mu více otevřená a někdy méně. Tak jak když cvičíte zpět. Někdy vám to jde snadno a někdy moc ne. Cítíte, když je tam napětí, a když není. Tohle je to stejné.

Je to o tom se tomu otevřít a o tom, co děláte před vystoupením. Ještě jedna věc. Tohle je velká věc téměř pro všechny… ne tak velká pro vás, ale stále to hraje roli. Líbí se nám, co říkáte o lásce ke zpěvu, zejména když je u toho váš zdroj. Váš zdroj je tam vždy, ale zejména když umožňujete proudit úplnosti toho, kým jste. Když se díváte, buď vnitřním zrakem, nebo fyzickým zrakem, na své publikum, a zjišťujete, jak se jim vystoupení líbí, ihned se začínáte odpojovat od zdroje. Jako byste se vyvedla z vibrační rovnováhy.

beautiful_waterfalls-wallpaper-1366x768

 

Musíte tedy ve skutečnosti zpívat pro sebe a své vyšší Já, a nechat publikum, ať se jim to líbí, nebo nelíbí. Když si vystoupení užíváte, tak jste si všimla, že… Jerry býval komik dlouho předtím, než potkal Esther. Nějakou dobu byl mistr obřadů s hudebníky, kteří cestovali z místa na místo. Cestoval s nimi muž jménem Woowo Stevens. Zpíval a hrál na bendžo. Jerry říkal, že neuměl ani jedno. Ale on to nevěděl. Jerry byl tak v souladu, a tak moc se bavil, že publiku se vždy nejvíce líbil. Musel vždy vystupovat na konci představení, protože lidi po něm už nikoho jiného nechtěli. Byl tak v souladu… to není váš případ, protože to, co děláte, je velmi, velmi dobré, ale musí vám nezáležet na tom, co si o tom myslí druzí.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Rozdíl mezi instinktem a intuicí

Host: To mi pomohlo, protože často se učíte, že to není o tom, jak zpíváte, nebo jak skvěle to zní, ale o tom, co cítí publikum o vašem vystoupení.

Abraham: Zde je jedna věc… souhlasíme s tím. Řekli bychom: To, co cítí publikum, je převážně to, co přinášíte ze sebe. Pokud se strachujete, co publikum bude cítit, nebo jaký budou mít pocit z toho, co nabízíte, tak neprojevujete svou úplnost. Musí vám nezáležet na tom, co si lidi v publiku myslí, a musí vám záležet na tom, jak se vy cítíte, a pak si všimnete, jak lidi zareagují. Neřekli jsme vám tady něco, co už nevíte, ale potvrdili jsme to, co víte.

Host: Ano. Ale jak to říkáte, tak se to zdá odlišné.

 

Abraham: No… líbila se nám vaše úvodní slova. Když jste otevřená a proudí vámi vaše vyšší Já a víte to, máte z toho velmi dobrý pocit. Řekla jste nám všem, že je to tak dobrý pocit, a publikum to z vás cítí.

Host: Je to jako elektřina. Chci se tak cítit neustále.

Abraham: Protože je to energie.

Host: Ano. Nyní vím, že jsem to já. Protože jsme je udržovala… ne odděleně, ale vnímala jsem je jako dvě odlišné věci.

Abraham: Zde je jedna věc. Když jste na cestě do té místnosti, oni přišli také. Oni také něco do místnosti přinesli. Ale přišli se bavit a přišli s očekáváním, že se budou bavit. Nachází se, z pohledu jedinců, na lepším místě než většina lidí, jen díky tomu, že tam přišli. Je velká pravděpodobnost, že se s nimi potkáte na tomto úžasném místě. Ale nechceme, abyste měla nějaké starosti z toho, kdo ty lidi jsou a jak se cítí. Jen se zaměřte na svůj vztah se svým zdrojem, budete se bavit, a lidi se přidají, nebo nepřidají, ale přidají… nebo nepřidají, ale přidají, nebo nepřidají… ale přidají se… je nepodstatné, jestli přidají nebo ne, protože vy jste pevná ve svém souladu.

Host: Ano. Děkuji.

Abraham: Tohle je dobrá chvíle na přestávku.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

2 komentáře

  1. Jsou to perly ☺

  2. Nejak mám problém s vetou : Když je vaším záměrem udržování svobody, která je daná, tak se dostanete mimo rovnováhu, protože odporujete tomu, co vnímáte za nesvobodu. Mohol by ju niekto viac rozobrať a vysvetliť? Ďakujem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *