Když očekáváte, že druzí vyřeší vaše problémy

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Esther před pár dny řekla Jerrymu… mluvili o tom vlastně docela hodně. Řekla: Víš… nerada to přiznávám, ale raději to řeknu, protože Abraham to stejně vyžvaní. Nerada to přiznávám, ale tolik jsem závisela na akci, kterou dokážu ziskat, abych různé situace utěšila. Něco je porouchané? Barbaro, Barbaro… tohle je porouchané, postaráš se o to? Něco je v nepořádku? Karen, Karen… tohle je v nepořádku, postaráš se o to? Cítím se lépe. Někdo na tom dělá. Neupravila jsem svou vibraci. Nemusím… mám lidi. Mám lidi, kteří se o to postarají. Marku, Marku… můj počítač se nechová tak, jak má. Opravíš ho? Hotovo.

Nemusím svou vibraci upravovat… mám lidi. Mám zdroje, mám moc… mám peníze. Mám schopnost cokoliv utlouct do země a zabít to. Mohu si postěžovat Jerrymu… Něco se nedaří? Postěžuji si Jerrymu. Na stěžování si někomu druhému je něco, co to uvolní… “někdo jiný se o to postará”. Samozřejmě se o to nemohou moc dlouho starat, protože tvoříte nové věci rychleji, než se o ně mohou postarat. Potřebujete kolem sebe spoustu efektivních lidí, aby hasili požáry, které zakládáte tam, kudy jdete. Je to zvladatelné… je to zábavné. Můžete o tom i psát knihy. Ale pak se občas ocitnete v situaci, kdy nebudete mít, komu zavolat. Nebudete mít, komu zavolat. Mohli byste jim zavolat, ale řekli by: Na to nemám kvalifikaci. A nyní… nyní… nyní… pokud chcete znovu cítit radost, znovu dýchat a znovu se cítit šťastní, musíte navázat vztah se svým vortexem.

Což je proveditelné za jakýchkoliv okolností. Poté, co navážete vztah se svým vortexem, dojde k tomu, že vaše manifestace se ihned otočí. Vaše manifestace budou odrážet vaši nově nalezenou vortexnost. Začnete objevovat svou skutečnou moc. Svou skutečnou moc cítit radost, skutečnou moc být tím, kým jste, ale poslechněte si tohle… svou skutečnou moc ovlivnit jakoukoliv situaci, nehledě na to, o co jde, a přivést ji do souladu s tím, co chcete. Protože není nic, čím nemůžete být, co byste nemohli dělat nebo mít… musíte jen pochopit svůj vztah s vortexem, a musíte přestat se snažit tvořit kontrolováním věcí, které nemůžete kontrolovat, a začít kontrolovat to jediné, co máte pod kontrolou, což je váš vztah s vaším vortexem, ve kterém už existuje váš dokonalý život.

Dobré? Velmi dobré. Rádi si s vámi promluvíme o čemkoliv, co je pro vás důležité. Nic není nepřípustné. Naším záměrem je vás nalákat do vortexu, nehledě na to, kde se nacházíte… to je výhoda, kterou má kdokoliv, kdo povznáší. Pomoct vám najít vaše místo, nehledě na to, kde jste, a pomoct vám znovu definovat a navázat vztah s vortexem. Je to práce, kterou vždy děláme, když jsme pohromadě.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Změna přesvědčení

Je to práce, kterou vždy děláme, kdykoliv máme možnost se s vámi setkat. Je to práce, kterou chceme, abyste začali praktikovat, i když k nám nemáte fyzicky blízko. Jste všichni po celém světě… Jerry je tam venku také někde. Je pěkné mít s vámi tuto konverzaci. Je zábavné si uvědomit, že tato vibrační účast není jen globální, ale vesmírná. Nás je mnohem víc, kteří se tady vysílají přes rychlejší kanál… O čem chcete mluvit? Najdeme vás v místnosti… pokud přijdete na pódium do křesla, Karen vám umístí ten obří mikrofon na správné místo. Začneme tady. Postavte se… jste to vy. Křeslo je připoutané k zemi… to je dobrá věc.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *