Když se láska změní v závislost

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

AH: Když tohle pochopíte a ukážete sama sobě, že se dokážete cítit dobře navzdory tomu co dělá on. Tohle bychom opravdu moc rádi, kdybyste cítila: Všechny vaše zdroje pocházejí ze Zdroje. Ne od vašeho přítele. Ne od vaší matky ani nikoho jiného.

Všechny zdroje přicházejí zevnitř Vortexu, kde je vše co jste vy a vše co jsme my a kde je i vše co chcete. Takže, děláme jenom nejlepší reklamní kampaň co jsme kdy dělali. Za účelem, abyste se stala více nadšená svým Vortexem a méně nadšená svým přítelem. Nadšená svým Vortexem a z toho důvodu nadšená verzí svého přítele, kterou máte ve Vortexu.

A možná to bude on, který se ukáže ve vašich manifestacích a možná to bude někdo jiný. Ale váš přítel se ukáže a bude se chovat přesně tak jak chcete, aby se choval. Pokud vám nebude záležet na tom jak se chová. Pokud se budete cítít v bezpečí navzdory tomu, co dělá Pokud prostě budete v bezpečí. Dokud bude vaše bezpečí závislé na druhých, nebudete v bezpečí.

Takže to co chcete říci je: To je skvělé! Vidím jak tohle děláš a opravdu jsem nadšená, když si pomyslím jak ti život vychází. Nic mi nedělá větší radost, než vědět že vzkvétáš. Opravdu to pro tebe chci. Chci to i pro sebe. Není zábavné vědět o všech těch budoucích zážitcích co k nám přicházejí? A prociťte, jaký je rozdíl ve vibraci, která z vás teď vyzařuje.

Jinými slovy: Může vás trošku trápit, ale nemyslíme si to. Myslíme že je jenom upřímně nadšený z toho co se děje. A příliš nepřemýšlí o vás. A to je to co chceme, abyste dělala také! Je to zdravější způsob života, je to mnohem zdravější způsob života. A pokud někoho chcete… a to jsme říkali před tím. Nemůžete mít obojí. Nemůžete být závislá i nezávislá najednou.

Naše přítelkyně řekla: Bojím se, že pokud se zaměřím na perfektní vztah, můj manžel odejde. A my říkáme: Když se zaměříte na perfektní vztah, všechno co jste kdy chtěla k vám přijde. A prostě se nemůžete obávat co dělají druzí. Protože máte kontrolu jen nad svou vlastní vibrací. Takže, ten poslední kousek skládačky…

Host: Slyšela jsem jak říkáte: Musíte dělat věci, když jste k nim inspirováni, ne motivováni.

Zevnitř Vortexu je vaše chování inspirováno. A mimo Vortex je vaše chování motivováno. Takže zevnitř Vortexu, přichází inspirace. Ale za účelem, abyste to opravdu chápali. Lidé se nás na to často dotazují. Ale my jim říkáme: Musíte se dostat do Vortexu a zdomácnět tam. Musíte se dostat do Vortexu a spřátelit se s ním.

Musíte se tam dostat a vědět jaké je cítit ho. Musíte se dostat do Vortexu být důsledněji v něm, než mimo něj. A jakmile v něm začnete významněji pobývat a chronicky začně k vám proudit inspirace. A vy to ucítíte. A spolupracující složky, které uvidíte jako výsledek, budou velmi zjevné. Esther občas říká: Dostanu se do Vortexu. A tohle obvykle říká, protože ví že tam není.

A tohle prohlášení o svém záměru dostat se tam, je pro ní tak příjemné, že je pak tak uspokojivé uvolnit odpor a dostat se dovnitř. A pobývat tam. Je to prostě triumfální pocit. A z pozice, která je uvnitř Vortexu, se začne cítit nezávisle neporazitelná. Je to její sebejistota a nezávislost. Je to nitka, co vede k jejímu vztahu s Jerrym? Ne. Je to rozšíření jejich vztahu. On nechce nic více než aby byla naladěná, vyladěná a napojená.

Je to ten nejlepší dar, který můžete někomu ve svém životě vůbec dát. Být plný života a plný energie, která tvoří světy. Jenže na světě je spousta lidí, kteří nacvičují, no ve skutečnosti vlastně každý, formu vztahu: Ty potřebuješ mě a já tebe. To je to co vás nejvíc trápí. Nejste zklamaná protože on má plány, ve kterých možná nejste. To co vás trápí je to, že nejste ve Vortexu a to pro vás je nepříjemné.

Něco co on řekl, přemýšlejte nad tímhle. Takže on řekl něco, co zesílilo vaše nedorozumění, že vaše Dobro proudí skrze něj. A protože v tu chvíli jste necítila Dobro, že vámi proudí, tak jste ucítila nebezpečí. Pokud byste chronicky pobývala ve Vortexu, tak byste v tu chvíli žádné nebezpečí necítila. Řekla byste: Dobře pro tebe! Chci to pro tebe a nemůžu se dočkat, až budou mé miliony proudit také ke mně. Až je budu mít taky, uděláme spolu něco moc zábavného.

Čtěte také:  Nikdy není pozdě

Ale mezitím. Není to skvělé vzájemně nezávisle vzkvétat? Neexistuje nic co by bylo více neuvěřitelně úžasné, než dva lidé s jasnou myslí, kteří se setkali a s jasnou myslí spolu vedli konverzaci. Daleko lepší, než jeden s jasnou myslí a druhý zmatený. Anebo jeden zmatený, který je závislý na tom s jasnou myslí kvůli jeho jasnosti. Není nic lahodnějšího, než dva opravdu mocní a vzkvétající lidé, kteří se setkali v jakémkoliv spolutvoření.

To je daleko více vzrušující než když jeden potřebuje druhého. Takže. Esther nedávno viděla v televizi. Jednalo se o staré rčení ohledně vztahů, které říká: Protiklady se přitahují. A ona vykřikla: To sakra ani náhodou! To je přece stará škola. Potřeba to vybalancovat: Já tě budu potřebovat a ty budeš dávat. Já budu brát a ty dávat a pak se nám bude dařit. A Esther řekla: Ne! To je vibrační nesoulad, v tom není žádná harmonie.

Nic není více vzrušující než dva lidé v souladu, co přišli společně tvořit. A nic není více mizerné než dva lidé v nesouladu, kteří přišli spolutvořit. A to skoro stejně tak špatné, jako když jeden je a druhý není. Vyjma toho, pokud vy jste ten v Souladu a nevšímáte si toho co v Souladu není. To je klíč.

Host: Takže když jsem ve Vortexu a cítím se dobře bez ohledu na to: Co se sakra děje kdekoliv na světě, tak ti co s tím vibračně nerezonují odpadnou?

AH: No buď odpadnou nebo…

Host: Můžu se jich takhle zbavit?

AH: Ale když jste ve Vortexu, když jste ve Vortexu tak vás to nezajímá. Když jste ve Vortexu tak nesoudíte. Když jste ve Vortexu, vidíte je očima Zdroje. Když jste ve Vortexu, dokážete vytěžit hodnotu ze svého vztahu. když jste ve Vortexu oceňujete vše, k čemu vás inspirovali. To vše co cítíte je mimo Vortex vás činí závislou.

Host: A nešlo by to udělat, že bychom se prostě chytili toho Vortexu a už se z něj nedostali ven?

AH: Mohli, ale byli byste mrtví jako my. /smích/ Což znamená: být zcela bez vibrací odporu. Takže je pak lehké v něm zůstávat. Ale stejně byste se vrátili, protože zábava je v prosévání a třídění a žádání a slaďování se. Víte, trošku to od vás zní jako boj,

A váš poslední komentář, co jste měla Ten poslední komentář tak nějak reprezentuje to co cítíte. A to co vám zrcadlíme zpátky je toto: “Nejsem ve Vortexu a chci tam být” což je zcela jiná záležitost než “Jsem ve Vortexu a nemohu dosáhnout toho co chci.” Jinými slovy: Rádi bychom, abyste… Snažíme se o to, jak zde dnes diskutujeme, abyste si uvědomili, že tohoto Vortexu je velmi lehké dosáhnout, jen to musíte nacvičit.

A to co bychom opravdu chtěli abyste slyšeli je, že jakmile se tam jednou dostanete a pak tam zůstanete jak dlouho budete moci. Jinými slovy: Dostat se tam a přečíst si jednu z těchto knih. Které byly napsány zevnitř Vortexu. Dostat se tam a vyložit si karty, které byly napsány zevnitř Vortexu.

Prostě nacvičovat si vibraci Souladu zevnitř Vortexu vám dá mnohem více stability v něm zůstat. Takže, jak budete postupně tohle dělat a pak z Vortexu vypadnete, nevyděsí vás to. Najdete rychlou cestu zpět. Jinými slovy: Tato důvěra o které zde mluvíte, je důvěra sama v sebe a ve svůj fokus. Nic víc to není.

Host: A když budu dlouho zůstávat ve Vortexu, nebude to jako to auto co jede 100km za hodinu a narazí do stromu, když z něj vyskočím?

AH: Tohle jste dříve užili jako příklad. Možná, možná. Ale to co se opravdu děje, je že jste jako auto co jede 100km/hod. v prostředí, které jede také 100 km/hod. a to je čas vašeho života. A pokud vyskočíte z Vortexu, tak, jakmile… Tohle je výborná otázka. Jakmile dosáhnete své rychlosti až do takovéhoto stupně, tak ten výpadek bude mnohem méně častý.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Co je dobré si připomenout

Ale máte pravdu. Opravdu vám to bude nepříjemné když vyskočíte. Ne, říkali jste že je to jako narazit do stromu. No, to je ale Zaměřovací kolo mimo Vortex, které tady procvičujete. My slyšíme váš vnitřní boj který ohledně tohoto cítíte, ale chceme abyste nám důvěřovala, když vám říkáme: Jakmile se dostanete dovnitř a zůstanete, bude pro vás lehčí dostat se tam a zůstat déle.

A jakmile se tam dostanete a zůstanete, bude jednodušší tam zůstávat. A jakmile tam budete zůstávat, nebude vám moc vadit, že tam občas nejste. A když tam budete a budete zůstávat déle. Nebude vás ani moc zajímat kdo další tam je nebo není. A když tam budete zůstávat déle, tak ostatní, kteří tam moc nejsou, ani nebudou tolik vypadat jako že tam nejsou.

Protože vy tam jste a o tom je opravdové pozvedávání druhých. Jinými slovy: Berete si zpět svou moc. A z Vortexu pak… No, řekněme že jste ve Vortexu a váš přítel vám po telefonu řekne něco, co vás zasáhne, přímo vás to vykopne z Vortexu v tu chvíli. A vy mu řeknete: Ach, nebudeš věřit co se právě stalo! Stojím tady dost nad věcí, a věřím že jsem naladěná, vyladěná a napojená, věřím že mi svět leží u nohou věřím, že mám veškeré zdroje které potřebuji, aby mi bylo dobře.

A to co jsi právě řekl, mě učinilo úplně bezbrannou. Tohle už nikdy nedovolím, protože nechci aby mé štěstí bylo závislé na čemkoliv co řekneš nebo uděláš. Takže ti zavolám za hodinu, až budu zpátky ve Vortexu. Pak zavěste a dostaňte se do Vortexu. A pak mu znovu zavolejte.

Host: Co když mu už nezavolám? To myslím vážně. Naprosto vážně. To je téměř… Ano. Takhle to je. Někdy je to dobré a někdy vůbec.

AH: No, ale vy tady mluvíte o něm a my mluvíme o Vortexu a to jsou dvě zcela rozdílné věci. Ale můžete ho pustit z hlavy, vy můžete zůstat ve Vortexu. Takže, mohlo by to být dobré, pokud byste mu nezavolala. Ale s tím příštím to bude zase stejné. Dokud se s ním nevypořádáte zevnitř Vortexu, nemůžete se pohnout směrem k tomu, co chcete.

Jak vidíte, neutečete před tím. Musíte najít bezpečí, musíte najít svou stabilitu. A musíte to sama sobě ukázat. A my… To je ono. Tohle říkáme mnoha lidem. Říkáme to mnoha lidem. Hledáte lásku všude na špatných místech. A říkáme to i vám: Hledáte bezpečí na špatných místech. Hledáte své milióny na špatných místech. Hledáte svou loď na špatných místech.

Jinými slovy: A nešílíte z toho, když zjistíte: Tohle byla má cesta, kterou jsem měl jít. Bylo na ní vše co jsem chtěl. A já jsem s ní nešel. A my vždy říkáme: Ach až objevíte, že nepotřebuje tamtu cestu, ale že se objeví další cesta a že jde jen o to, sladit vás s vámi.

Začnete si důvěřovat. Začnete důvěřovat své vibraci, pak se i ostatní začnou podle toho chovat. Protože vesmír vás nespojí s těmi, kteří s vámi nebudou v souladu. Víte co vás nejvíc štve? Dostáváte to co si vibračně zasloužíte a vám se to nelíbí! /smích/  Protože to co chcete…

Host: Já chci posunout svou vibraci. Chci jinou frekvenci.

AH: Protože to co chcete, a když jste ve vibračním souladu se svým Vortexem, pak vám vesmír dodá to co s ním ladí a to se vám bude líbit. Takže to, co k vám přichází je vždy ukazatelem toho, co vibračně děláte. A není to úžasné? Nechcete mu zavolat a říci: Děkuji. Děkuji ti že jsi poukázal na to, co vibračně dělám. A já to vůbec nevěděla dokud jsi nebyl takhle prohnilý.

Myslela jsem, že jsem naladěná na to nejlepší, dokud ses nestal tím nejhorším. Teď jsem si uvědomila, že jsem naladěná na nejhorší. Mám tu teď nějakou práci, nevolej mi. /smích/ Ale ať to není o něm. Ať je to o vás.

Překlad: Crazy Woman 2018

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *