Abraham Hicks – Když se vám to zdá riskantní…

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Abraham: Dobré odpoledne. Máme velkou radost, že tady jste. Je dobré se shromažďovat za účelem spolutvoření, souhlasíte?

Publikum: Ano.

Abraham: Bereme myšlenku dál, než kde byla předtím… ano? Nejlepší spolutvoření… Víte, co chcete? Ano. Co je to? Začneme tady v uličce. Ano, vy.

Host: Tohle je úžasné. Už jste odpověděli na spoustu skvělých otázek. Říkal jsem si, že když jsem v tomto docela nový… poslouchám vás půl roku, a věci se začaly zlepšovat a došlo k nějakým manifestacím, o kterých jsem si nikdy nemyslel, že by se staly. Z minulosti vím, že když se stane něco, co vážně chci… nedávno, když jsme byli tady, jsem měl ten pocit, jaké je to. Zvyšuje to sázky… V minulosti jsem…

Abraham: Zvyšuje to sázky toho… “Nechci si dělat vysoké naděje.”?

Host: Ano.

Abraham: Je to trochu riskantní pocit?

Host: Ano.

black_locust-wallpaper-1366x768

Abraham: Budete lepší a lepší v uvědomění si, že nejde o řízení rizika, ale jde o řízení energie. Když nejste v proudu řízení své energie, je to někdy trochu riskantní pocit. Ale je rozkošné, když chcete něco dostatečně, když ve vaší touze je dostatek hybné síly, že z rozporuplné myšlenky máte nepříjemný pocit. To je vedení, ne riziko. Vedení vám dává vědět: “Tato myšlenka nepomáhá.” Není to riskantní.

V této chvíli vašeho chápání a v této chvíli vašeho umožňování hybné síly svých tužeb… není to riskantní. Nemůžete zabránit tomu, co chcete, aby se stalo. Můžete to zpomalit. Můžete to v některých chvílích udělat méně příjemné, než je nezbytné. Ale není v tom riziko.

Host: Ano… chápu tu část, že nemůžete dnes sníst celou krávu nebo vykopat semeno…

Abraham: Nechtěl byste dnes sníst veškeré své jídlo. Na této lodi si myslíte, že ano, ale nechtěl byste dnes sníst vše. Chcete, aby to neustále chodilo v tom krásném vzorci, který je příjemný.

Host: Takže je v pořádku si myslet, že konečný cíl… vlastně neexistuje konečný cíl… ale ta touha je tak daleko a nemožná…

Abraham: Rádi bychom, abyste se na chvíli zaměřil na tohle. Když máte ten nepříjemný pocit, protože se to zdá větší, než co jste připraven řídit nebo připraven umožnit, pokud si řeknete něco jako to, co jste právě řekl: Nemusím to vše umožnit naráz. Připravuji se být připraven být připraven. Cítím se uspokojen v tom, na co jsem nyní připraven. To je klíč.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Cesta do stavu bez odporu

courthouse_towers_at_sunset_arches_national_park_utah-wallpaper-1366x768

Cítím uspokojení nyní na své cestě k většímu uspokojení na své cestě k většímu a většímu. Esther nám řekla: “Abrahame, vím, že chcete, abych byla šťastná ze řízení energie. A převážně jsem… ale musím vám říct, že mám manifestace hodně ráda.” Když ta připravenost být připraven být připraven dosáhne místa, kdy přeskočí do něčeho většího… připomenuli jsme Esther, že neexistuje žádná exploze do manifestace. Nemůže to tak být, protože musíte být na ni připraven.

Když jste na ni připraven, pak nemáte pocit, že je to velká, úžasná věc. Je to jen další logický krok. Musíte si zvyknout na stálý, uspokojivý pocit dalšího logického kroku. Když se dějí úžasné věci, zastavte se a oceňte je. Když se na někoho, koho neznáte, pěkně podíváte, jak jdete nějakým místem, a je to dobrý pocit… ať je to zvíře v lese, nebo pes na vodítku, nebo člověk držící vodítko… Když zažijete to setkání, ze kterého máte navíc dobrý pocit, uznejte: To je ono. Jsem připraven být připraven být připraven. Čím více budete uznávat ty dobré pocity, tím více budete připraven na ještě lepší a lepší.

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *