Abraham Hicks – Když věříte něčemu, ale děláte opak

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Zdravím. Jedna z ingrediencí k záměrnému tvoření je pocit hodnoty. O tom jste dnes mluvili.

Abraham: Nebo se cítit šťastně. Cítit ocenění. Nebo cítit lásku. Nebo si libovat. Nebo cítit zájem o něco. Jinými slovy, cítit se hodnotně je jedno slovo, ale je dvojsmyslné.

Host: Dobře. Říkali jste něco v tom smyslu, že to nejhorší, co můžete udělat, je dělat něco, co jde proti tomu, čemu věříte, nebo co cítíte.

Abraham: Když věříte, že se z čokoládového koláče budete cítit špatně, nebo vás udělá ošklivou, a i tak ho sníte, nejde o to, co vám dělá ten čin snědení, ale jde o to, že ten čin způsobuje odpor uvnitř vás. Jinými slovy, většinu nemocí, které dnes existují, mají lidé, kteří jsou přesvědčeni o něčem a dělají pravý opak toho.

Host: To chápu. Pokud se někdo v minulosti choval tak, z čeho není nadšený…

armenian_beauty_tavush_hayk_photography_2-wallpaper-1366x768

 

Abraham: Pak se jim stala úžasná věc, protože v jasném vědění toho, co nechtějí, nyní jasněji ví, co chtějí. Ve chvíli, kdy svou pozornost nasměřují na to, co preferují, dosáhnou s tím vibračního souladu. Nejpromarněnější chvíle v životě spojená s emocí je chvíle strávená v lítosti. Protože se nemůžete vrátit a odčinit něco, co se stalo ve vaší minulosti. Ale můžete změnit to, jaký z toho máte pocit. Jak změníte to, jaký z toho máte pocit, pak se mění váš celý bod přitažlivosti. Lítost velmi zbavuje moci, protože říká: “Chci, aby to bylo jiné, než jaké je, ale nemůžu s tím nic udělat.” Je to nejvyšší vibrace odporu.

Čím to pro vás bylo důležitější, nebo čím více toužíte, aby to bylo jiné, tím hůře se cítíte a tím větší daň si to vybere na vašem fyzickém těle.

Host: Přesně tak. Takže klíč je…

Abraham: Klíč je říct: Chci se cítit tak dobře, jak dokážu. Pokud je to něco, co se vynořuje tak často, že o tom hodně přemýšlíte, pak je lepší se postavit té věci čelem a začít v zoufalství, což je nejspíše místo, kde se nacházíte, a dostat se emočně do vzteku. Chvíli buďte ve vzteku a komukoliv, kdo se zeptá, řekněte: “Hleďte si svého a běžte pryč, pokud se vám nelíbí, co dělám, protože jsem se rozhodla být na chvíli naštvaná, a ráda to dělám, protože se v tom cítím lépe.” Nezůstavejte v tom, pokuste se dostat do vyšší emoce a to frustrace.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Nekontrolujte, jak na tom jste

Pokud jste odhodlaná, kousek po kousku se můžete dostat nahoru po emoční stupnici. Pokud to není něco, co se pravidelně vynořuje, pokud se to jen čas od času objeví, pak se jen od toho rozptylte. Začněte soustavně oceňovat, zaměřte se na věci, ze kterých se cítíte dobře, dokud se ta nechtěná věc nestane tak občasným faktorem ve vaší vibraci, že časem úplně zmizí. Nemusíte hluboko zkoumat ve své psychice a vyčistit vše, co jste kdy žila, co ve skutečnosti chcete, je způsob, jak tu věc tak často neaktivovat.

Nemůžete současně myslet na něco, z čeho se cítíte dobře, a z čeho se cítíte špatně. Děláte jedno nebo druhé. Závisí to na tom, jak se zaměřujete. Někteří poradci by řekli: Abrahame, vy učíte popírání. My na to: Ano, učíme. Učíme vás, jak ignorovat věci, které ve vás způsobují odpor, který brání ve vašem blahobytu, a zaměřit se na věci, které vyvolávají vibraci umožňující blahobyt. Můžete tomu říkáte popírání, pokud chcete… my tomu říkáme záměrné tvoření. Říkáme tomu sladit se se zdrojem.

Říkáme tomu být tím, kým skutečně jste. Říkáme tomu žití života, který jste sem přišli žít. Říkáme tomu žití v přítomnosti. Říkáme tomu dělání toho nejlepšího vibračně v danou chvíli. Říkáme tomu čím je to lepší, tím je to lepší.

Host: Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *