Když vyprchá láska

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Mám otázku na téma vztahy. I když vlastně ne. /smích/ Už jsme dnes probrali, že vše je o vztazích. Tohle je trošičku jiné. Když se dva lidé setkají a velmi se zamilují a je to úžasné. Znáte to. To miluji tě a ten skvělý pocit.

Chcete stále být spolu, a oceňujete jeden druhého a nemůžete se dočkat kdy si zase zavoláte. Nemůžete se dočkat až se zase uvidíte. No a potom, jakmile se vztah vyvine, a vy toho druhého stále milujete ale ten pocit je pryč. Ten úžasný pocit ze začátku je prostě pryč. Co se stalo? Kam to odešlo?

AH: Tak, může se to vrátit. Kam to odešlo? Odešlo to cestou odporu. Teď řekneme jak to je: Na začátku dva, řekněme dva lidé se potkají a řekněme také, kde se nacházejí na tomto příkladu, který popisujete.

Takže dva lidé se potkají a věří, že to co vidí na tom druhém je to co hledali. Vezměte v potaz, že každý znich strávil dlouhý čas naplňováním svého vibračního depozitáře a nám se líbí tento příklad, který jste uvedla.

Před vaším prvním setkáním – vy jste přispívala do svého vibračního depozitáře a váš partner přispíval do svého vibračního depozitáře a nyní vznikl vibrační depozitář, který se shoduje s vámi oběma.

A zatímco vy jste na cestě za tím o co jste žádala, ani jeden z vás si neuvědomuje, že ten druhý je taky na cestě. Uvědomujete si jen že vy jste na cestě. Ale širší perspektiva vidí vás na cestě, vašeho partnera na cestě, vás na cestě a vašeho partnera na cestě, a také ví, že někde tam dál dojde k prolnutí tohoto proudu.

A jednoho krásného dne, vznikne manifestace, kdy potkáte jeden druhého. No, a teď záleží na tom jak se vám daří umožňovat, Pokud jste opravdu v Souladu s tím, kdo jste a setkáte se, všechno kolem vás se rozezpívá. Protože vidíte někoho, kdo je fyzickým zhmotněním všeho oč jste žádali.

Jinými slovy: To je onen vzrušující pocit. Takže teď půjdete dál spolu a zažijete, že tohle setkání, to vzrušení z něj… Ale co většina lidí vynechává z rovnice: Takže, vaše setkání proběhlo a tím se tato fáze vašeho tvoření zmanifestovala. Ale jelikož není žádný konec žádného vztahu a žádný konec žádného tvoření, tak teď vy dva spolu jdete a ruku v ruce, jak se říká, začnete přispívat do vašeho budoucího vibračního depozitáře.

Takže otázka zní: Jestliže vy oba na společné cestě oceňujete a uvědomujete si hodnotu vztahu a užíváte si své příběhy navzájem, pak pokračujete v přispívání do vašich vibračních depozitářů více a více a více a pokračujete ve společném růstu. Ale řekněme, že věci spíš nejsou, tak jak jste chtěli.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Nekonečná hojnost

Nemáte už sami na sebe čas, jako předtím. Takže vysíláte tohle přání do vibračního depozitáře. Máte jiné zvyklosti o způsobu, jak byste třeba chtěli mít uklizeno, nebo cokoliv jiného. Máte jiné stravovací návyky apod. Prostě řekněme, že tak jako v každém vztahu, jsou tam prostě různé věci, které se vibračně neshodují. Takže každý z vás si nyní začíná tvořit odlišný vibrační depozitář.

A otázka zní: Je tento vibrační depozitář, který právě tvoříte a ke kterému vás volá váš Zdroj, ten, který vás dovede na stejné místo? Nebo je tento nový… /ach, není to dobré?/ Anebo vám tento nový vibrační depozitář, který vytváříte přinese někoho nového, abyste s ním naplnila tyto nové záměry?

A jaký v tom je vlastně rozdíl? Protože většina z vás chce říci: Ach já chci strávit s tímto člověkem, chci s ním procházet mou nekonečností. A my říkáme: Ne, to teda nechcete! Jinými slovy: Vy chcete pokračovat ve svém bytí a dovolovat Zákonu přitažlivosti, aby vám vodil parnery, kteří se shodují s tím, čím se vibračně stáváte.

Jak vidíte. Takže, je možné najít někoho, a prožívat s ním životní zkušenost která vám umožní se dál vyvíjet? A mít tohoto člověka který uspokojí vaše touhy navždy? Ano, je to absolutně možné. Ale co se kazí v těch vztazích? Na začátku. Co je správně funguje na začátku? Tam je správné, že hledáte pozitivní aspekty.

Protože je tam spousta neznámého. Takže je pro vás snazší si představovat věci, tak jak byste je rádi měli. A tím zůstávat více pravdiví ke svým touhám, které jste hledali zhmotněním tohoto vztahu.. Jakmile někoho potkáte, je pravděpodobné, že si začnete všímat toho co je, místo abyste si všímali věcí, které byste rádi. Takže všímáním si nesprávného místo oceňování věcí se začnete vzdalovat od své touhy.

A toto je věc, kterou bychom opravdu rádi řekli o těchto vztazích, které se časem uvadají. Není to tak, že by vás váš život donutil vyrůst tak, že prostě váš parner vám přestane vyhovovat. Tak to vůbec není.

Děje se to, že vy sami sebe oddělujete od své představy toho, co ve vztahu chcete. Protože směřujete svou pozornost stěžováním si na věci, které máte, místo abyste směřovali pozornost k věcem, které chcete.

Každý vztah má potenciál nejen zůstat, ale také pokračovat ve vývoji. Je možné se s někým potkat a rozvíjet se s ním a pokračovat v úžasném a skvělém vztahu. Pokud, doufejme že oba, ale i když jen jeden z vás se bude záměrně otáčet po proudu. A jestliže se váš vztah změnil tak, že se divíte kam odešlo to kouzlo, pak se stalo, že buď jeden nebo druhý a obvykle oba, se díváte spíše proti než po proudu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Současná realita je už zastaralá

Tím, že spíše mluvíte o tom co je, čímž ztrácíte vhled k věcem, které se rodí. A zde je další velký faktor. Jsme moc rádi, že jste položila otázku. Tady je nevětší faktor: Takže vaše životní zkušenost vás přiměla vytvořit obrovský vibrační depozitář. A váš Zdroj má velice jasný obraz toho, co vaše vnitřní bytost hledá ve vztahu a volá vás, volá, volá a volá.

Takže vy následujete své blaho a najednou se potkáte se svým partnerem a cítíte mocnou sílu tohoto setkání. Prostě víte, že tohle je člověk pro vás. A je to tak skvělý pocit. Ale co musíte také zahrnout do rovnice je toto: Váš vývoj není hotový. Nejste hotoví se životem, a nejste hotoví se stáváním se. A tedy jakmile to kouzlo ze vztahu zmizí, není to proto, že by někdo něco pokazil.

Je to proto, že kouzlo se vytratilo z vás. Stalo se, že něco v tomto vztahu vás drží a odděluje od toho, kým jste se stali. Není to…Nikdy to není že se něco stalo s tím druhým. To je důvod proč mluvíme dnes celý den stále znova o tom samém. Ale je to tak důležité abyste to věděli! Že váš život vás nutí se neustále stávat něčím více. A jestliže sami sobě nedovolíte se tím stát, pak nebudete šťastní.

A pokud nebudete šťastní, tak budete vinit svého partnera. Jinými slovy: Váš vývoj, se kterým nebudete schopní držet krok způsobí, že řeknete: Už mi nenosíš květiny. Začnete mu říkat: Už k tobě necítím to co dřív. A my říkáme: Samozřejmě. Ten druhý může fungovat jako katalyzátor, který vám pomůže cítit se líp. Ale nedělejte je zodpovědné za to jak se cítíte!

Pokud dokážete zůstat naladění, vyladění a nadšení tak kolem sebe budete vždy mít někoho důležitého, kdo vás v kteroukoliv chvíli potěší. Proto vám stále říkáme: Jestliže nejste dost sobečtí, abyste se spojili s tím, kým opravdu jste, pak stejně nemáte nikomu co dát.

Překlad: Crazy Woman 2019

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Buďte neporazitelní

Host:  Ahoj Abrahame, tohle je poprvé co se s vámi setkávám osobně a… AH: V …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *